Reklama

Nadýmavé?- švestky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZdenkaB
Stálice 88 příspěvků 07.02.10 20:16
Nadýmavé?- švestky?

Jsou švestky nadýmavé?chci si dát kompot aby se malému šlo lépe na stolici (dle rady) co si o tom myslíte???díky

Reklama

Reakce:

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 07.02.10 20:33

Ahoj,

tak podle mne švestky spíš projímají, ale nevím, jak u malinkých dětiček… u nás se podávalo cokoliv švestkového na začátku přikrmování, aby neměl zácpu :wink:

ZdenkaB
Stálice 88 příspěvků 07.02.10 20:39

O to mi právě jde abch ho trochu prohnala, a kamarádka mi řekla aby neměl prdíky tak nevím :-(

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 07.02.10 21:26

No, jestli to bude působit projímavě i přes mlíčko na malého, to bych si nebyla tak jistá, ale nadýmavé švestky určitě nejsou - maximálně to malému nijak nepomůže, ale určitě mu nepřitížíš, neboj :-)

culikata
Kecalka 381 příspěvků 07.02.10 22:26

Jojo,svestky spise projimaji,kazdy kompot trochu zmekci stolici,ja je ze zacatku jedla hodne-predevsim broskve,mela jsem 1-na dva dny,maly kakal porad,ted uz je nejim a maly nekaka,ale to zrejme neni jen tim,snad trochu muze pomoci,kazdopadne jak rika Bohunka-zkus to-neublizis,ja ujizdim na cokolade,ta zase stavi taky se zkusim ladovat kompotama,dobry na­pad.

joona 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.10 16:08
nadýmání a švestky

Tak já jsem začala tento týden jíst ráno k snídani sušené švestky a k obědu si dávám ještě trochu švestkového kompotu. Začala mě trápit příšerná plynatost a tak jsem přemýšlela z čeho to je. Vůbec by mě nanapadlo, že ze švestek. Snažila jsem se vynechat vše ostatní např. celozrnné pečivo. Ale švestky mě napadly až poslední. Kojím. Je zajímavé,že malá je v pohodě a dokonce pěkně kaká a hovínko voní po švestkách :lol: Na na netu se píše, že švestky nadýmají a kojící ženy by je neměly moc jíst…chce to vyzkoušet. Já měla problém s malou, která nechtěla kakat, doktorka nám dala čípky, ale já jsem stále hledala něco přírodního. A našla jsem švestky. Čípky jsem zatím nepoužila 8-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >