Nadýmavé?- švestky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZdenkaB
Stálice 88 příspěvků 07.02.10 20:16
Nadýmavé?- švestky?

Jsou švestky nadýmavé?chci si dát kompot aby se malému šlo lépe na stolici (dle rady) co si o tom myslíte???díky

Reakce:
adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 07.02.10 20:33

Ahoj,

tak podle mne švestky spíš projímají, ale nevím, jak u malinkých dětiček… u nás se podávalo cokoliv švestkového na začátku přikrmování, aby neměl zácpu :wink:

ZdenkaB
Stálice 88 příspěvků 07.02.10 20:39

O to mi právě jde abch ho trochu prohnala, a kamarádka mi řekla aby neměl prdíky tak nevím :-(

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 07.02.10 21:26

No, jestli to bude působit projímavě i přes mlíčko na malého, to bych si nebyla tak jistá, ale nadýmavé švestky určitě nejsou - maximálně to malému nijak nepomůže, ale určitě mu nepřitížíš, neboj :-)

culikata
Kecalka 381 příspěvků 07.02.10 22:26

Jojo,svestky spise projimaji,kazdy kompot trochu zmekci stolici,ja je ze zacatku jedla hodne-predevsim broskve,mela jsem 1-na dva dny,maly kakal porad,ted uz je nejim a maly nekaka,ale to zrejme neni jen tim,snad trochu muze pomoci,kazdopadne jak rika Bohunka-zkus to-neublizis,ja ujizdim na cokolade,ta zase stavi taky se zkusim ladovat kompotama,dobry na­pad.

joona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.10 16:08
nadýmání a švestky

Tak já jsem začala tento týden jíst ráno k snídani sušené švestky a k obědu si dávám ještě trochu švestkového kompotu. Začala mě trápit příšerná plynatost a tak jsem přemýšlela z čeho to je. Vůbec by mě nanapadlo, že ze švestek. Snažila jsem se vynechat vše ostatní např. celozrnné pečivo. Ale švestky mě napadly až poslední. Kojím. Je zajímavé,že malá je v pohodě a dokonce pěkně kaká a hovínko voní po švestkách :lol: Na na netu se píše, že švestky nadýmají a kojící ženy by je neměly moc jíst…chce to vyzkoušet. Já měla problém s malou, která nechtěla kakat, doktorka nám dala čípky, ale já jsem stále hledala něco přírodního. A našla jsem švestky. Čípky jsem zatím nepoužila 8-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >