Nafouklé břicho a zmizelá menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 07:45
Nafouklé břicho a zmizelá menstruace

Ahoj holky. Od konce srpna jsem brala antikoncepci až do konce listopadu. Menstruaci jsem za tu dobu vůbec neviděla, dr. mě uklidnila, že je to normální. Prášky jsem nakonec přestala brát kvůli pocitu zavodnění a bušení srdce. Od té doby jsem ještě MS nedostala, ale mám pořád břicho, jak kdybych spořádala oběd o deseti chodech. Posledních 2 týdny jim jenom ovoce a zeleninu, sem tam jogurt, ale břicho se drží. Neměla to některá z vás taky? Nemůže to být zadržovanou MS? Že až se tělo vyčistí, břicho se odporoučí? A PS: těhotná nejsem:-)

Přečtěte si článek: Mohu mít menstruaci v těhotenství?

Reakce:
Maritina
Kecalka 164 příspěvků 13.12.18 08:12

Ja mam to stejne,za 3/4 roku na depo provere jsem pribrala 25kg,menses nikde a to uz je rok po vysazeni a ani nemuzu zhubnout.

Keshi
Závislačka 2863 příspěvků 13.12.18 12:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Od konce srpna jsem brala antikoncepci až do konce listopadu. Menstruaci jsem za tu dobu vůbec neviděla, dr. mě uklidnila, že je to normální. Prášky jsem nakonec přestala brát kvůli pocitu zavodnění a bušení srdce. Od té doby jsem ještě MS nedostala, ale mám pořád břicho, jak kdybych spořádala oběd o deseti chodech. Posledních 2 týdny jim jenom ovoce a zeleninu, sem tam jogurt, ale břicho se drží. Neměla to některá z vás taky? Nemůže to být zadržovanou MS? Že až se tělo vyčistí, břicho se odporoučí? A PS: těhotná nejsem:-)

Když to nemám delší dobu vždy přiberu a vypadam jak těhotná. Zkus tinkturu z jeřábu ptačího, krásně srovná cyklus a splaskneš. ;-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >