Nafouklé břicho a zmizelá menstruace

Anonymní
13.12.18 07:45

Nafouklé břicho a zmizelá menstruace

Ahoj holky. Od konce srpna jsem brala antikoncepci až do konce listopadu. Menstruaci jsem za tu dobu vůbec neviděla, dr. mě uklidnila, že je to normální. Prášky jsem nakonec přestala brát kvůli pocitu zavodnění a bušení srdce. Od té doby jsem ještě MS nedostala, ale mám pořád břicho, jak kdybych spořádala oběd o deseti chodech. Posledních 2 týdny jim jenom ovoce a zeleninu, sem tam jogurt, ale břicho se drží. Neměla to některá z vás taky? Nemůže to být zadržovanou MS? Že až se tělo vyčistí, břicho se odporoučí? A PS: těhotná nejsem:-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

183
13.12.18 08:12

Ja mam to stejne,za 3/4 roku na depo provere jsem pribrala 25kg,menses nikde a to uz je rok po vysazeni a ani nemuzu zhubnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3209
13.12.18 12:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Od konce srpna jsem brala antikoncepci až do konce listopadu. Menstruaci jsem za tu dobu vůbec neviděla, dr. mě uklidnila, že je to normální. Prášky jsem nakonec přestala brát kvůli pocitu zavodnění a bušení srdce. Od té doby jsem ještě MS nedostala, ale mám pořád břicho, jak kdybych spořádala oběd o deseti chodech. Posledních 2 týdny jim jenom ovoce a zeleninu, sem tam jogurt, ale břicho se drží. Neměla to některá z vás taky? Nemůže to být zadržovanou MS? Že až se tělo vyčistí, břicho se odporoučí? A PS: těhotná nejsem:-)

Když to nemám delší dobu vždy přiberu a vypadam jak těhotná. Zkus tinkturu z jeřábu ptačího, krásně srovná cyklus a splaskneš. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama