Reklama

Nafukovací bazén - jaké prostředky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 22.07.10 20:15
nafukovací bazén - jaké prostředky

ahoj holky, mám dotaz, pořídili jsme asi 3m bazén a chtěla bych vědět, co je k tomu ještě potřeba za chemii, aby se tam neusazovaly nečistoty…je potřeba i filtrace??dí­ky moc

Reklama

Reakce:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 22.07.10 20:19

My tam máme jen plovák s chlor. tabletou a voda vydrží celé léto.Velikost bazénu máme stejnou.Nečistoty zbíráme takovou to velkou síťkou na rybičky do akvárka :mrgreen:

luc-luc 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.10 20:19

my máme ten malý filtr (byl jako příslušenství k bazénu),uvnitř s papírovou kartuší - čistím každý den. Pak dávám ten plovák s chlorovou tabletou. taky jsem koupila nějaké testery na měření ph a chloru a podle toho to tak nějak od oka upravuju. Existují buď přípravky ph+ nebo ph-

luc-luc 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.10 20:20

jo jo, to jsem zapomněla - taky tam rejdím s podběráčkem z akvaristiky :-)

LuciLucik
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 22.07.10 20:57

My máme teda 4,5m bazén a kupovali jsme ho v sadě. Byla k němu kartušová filtrace (pískovou chceme koupit na příští léto), plovák, síťka na sbírání nečistot a vodní vysavač (to ale moc nevyužíváme).
Kupovali jsme taky tu sadu testrů a chlorový tablety do plováku. Ale stejně nám bazén osliznul, tak jsme dokupovali Shockchlor právě na to, prý je to častý.
Tak třeba Vás to mine a budete mít vodu dobrou i bez filtrace, ale my bysme bez ní měli vodu za dva dny zelenou.
Jinak přeji příjemné koupáníčko! :-D

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 22.07.10 21:38

a jaky mate ty chlorovy tablety co vydrzi v plovaku dlouho???

Bianca123
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 22.07.10 21:41

My máme 3,6 m s kartušovou filtrací, plave nám v něm plovák s chlorem, voda začínala sliznout, tak jsme udělali tu shockchlorovou kúru a zapínáme často filtraci, i přes noc a voda je zase dobrá.

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 22.07.10 22:24

taky dáváme chlor,jen v prášku,…kar­tuš.filtrace jede pořád a ještě když je voda mléčná,kalná,nebo i nazelenalá dávám pravidelně co 4 dny SAVO na bazény…protože u nás je v bazénu pořád plno dětí…takže voda dostává zabrat… :wink:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 22.07.10 22:43

http://www.worker.cz/…6490_net.jpg

já myslela,že zakladatelka myslí nějaký takovýhle bazén :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >