ŘETIZEK ROČNIMU SYNOVI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lukymaty
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 20.07.10 15:06
ŘETIZEK ROČNIMU SYNOVI

DALA JSEM SVEMU SYNOVY ROK ŘETIZEK NA KRK I S PŘIVĚŠKEM VUBEC NEMAME PROBLEMY STIM ŽE BY SI ZA NĚJ TAHAL NEBO ŽE BY SE MU NĚKAM ZAMOTAL.ANI NA NOC MU HO NESUNDAVAM.DNES JSEM POTKALA SVOJI SOUSEDKU A TA NA MĚ KOUKALA JAK NA BLAZNA ŽE MU TO MUSIM NA NOC SUNDAVAT ŽE TO NEJAK OVLIVNUJE ŽE TĚLO BY SI OD TOHO MĚLO ODPOČINOUT :-x NAPIŠTE MI SVUJ NAZOR

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Muchitos
Závislačka 2830 příspěvků 20.07.10 15:09

Jo to mi taky někdo tvrdil.. ale jen u stříbra. U zlata to prý nevadí. Ale nevím já tomu nevěřím, kdybych si měla sundat všechno stříbrné každou noc tak bych jen naušnice vyndávala minut :mrgreen:

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1745 příspěvků 20.07.10 15:14

no jediny, co to muze udelat je, ze se dite muze velmi snadno uskrtit. proto bych retizek sve dceri nedala. Ale je to tvoje vec.

Gina108
Generální žvanilka 23861 příspěvků 20.07.10 15:15

Mně to přijde divné, aby měl roční kluk řetízek, bála bych se, že se někde uškrtí a asi bych taky blbě čuměla, kdybych ho viděla :lol: nicméně, to je můj problém.
Ohl. reakce těla: Jestli je zlatý, tak reakce těla bych se nebála, jestli stříbrný nebo pokovený, tak jo. Mně třeba někdy černají prsty, když mám stříbrný prstýnek a někdy zas ne. (podotýkám, že je opravdu stříbrný a ne nějaký shit a dodnes nevím proč - možná je to stravou, hormonální hladinou :-) :nevim:

kačenka89
Závislačka 2532 příspěvků 20.07.10 15:20

Já myslím, že je to blbost, moje malá měla taky řetízek od roka a nikdy nebyl problém… Samozdřejmně by to neměl být nějaký tlustý řetízek, my máme slabý s plackou a v pohodě! A znám spoutu malích dětí co mají řetízky…

Příspěvek upraven 20.07.10 v 15:22

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 20.07.10 15:21

Předem se omlouvám, že se budu ptát či vyjadřovat k něčemu na co ses neptala, ale nemůžu si pomoct: proč má roční dítě řetízek? 8-o

Kromě toho, že mi to nepřijde rozumné (zachytí se, uškrtí, nikdy nemůžeš vědět co se stane…), mi to ani nepřijde vhodné. Rozum z toho nemá, tak na co?

Navíc kluk. Já bych tedy nedala ani holčičce, ale klukovi? Já jsem asi ze staré školy, ale mě i u dospělých chlapů vždy řetízek evokoval veksláky.. brrr

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 20.07.10 15:22

Řetízek na krku prý funguje jako anténa a „chytá“ okolo letící vlny. Ale jestli se to týká i zlata netuším :nevim: Ale spíš než toho bych se taky bála uškrcení :roll:

kačenka89
Závislačka 2532 příspěvků 20.07.10 15:26
Wiolla píše:
Předem se omlouvám, že se budu ptát či vyjadřovat k něčemu na co ses neptala, ale nemůžu si pomoct: proč má roční dítě řetízek? 8-o

Kromě toho, že mi to nepřijde rozumné (zachytí se, uškrtí, nikdy nemůžeš vědět co se stane…), mi to ani nepřijde vhodné. Rozum z toho nemá, tak na co?

Navíc kluk. Já bych tedy nedala ani holčičce, ale klukovi? Já jsem asi ze staré školy, ale mě i u dospělých chlapů vždy řetízek evokoval veksláky.. brrr

není to jedno? jestli je to holčička nebo kluk? Já myslím, že na tom nezáleží.. řetízky se nosí třeba na ozdobu! :wink:

lukymaty
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 20.07.10 15:26

ŘETIZEK MĚL UŽ OD ROKU I MOJ STARŠI SYN TED UŽ TŘI ROKY A NIKDY JSME STIM PROBLEM NEMĚLI.ŘETIZEK JE TENKY A MA HO PROSTĚ SE NAM TO LIBÍ NEBUDU SE ZA TO :oops:

kačenka89
Závislačka 2532 příspěvků 20.07.10 15:29
lukymaty píše: ŘETIZEK MĚL UŽ OD ROKU I MOJ STARŠI SYN TED UŽ TŘI ROKY A NIKDY JSME STIM PROBLEM NEMĚLI.ŘETIZEK JE TENKY A MA HO PROSTĚ SE NAM TO LIBÍ NEBUDU SE ZA TO :oops:

souhlasím se Tebou! Také máme… :kytka:

Rampepurna
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 20.07.10 15:32

Jéé asi bych taky čuměla, se přiznám - jsem ještě nikdy nepotkala ošperkované mimino …
Bych se bála, že se za něj někde zachytí a přioběsí … a pokud by se mu to podařilo přervat, tak že to třeba spapá (ten přívěšek, kousek řetízku). Sice by asi zlato nemuselo napáchat takovou paseku, záleží na tvaru apod., ale o strach by to určitě bylo. Malýmu děcku bych asi na krček radši nic nedávala - i kvůli pocení a množení bakteríí v okolí toho řetízku, jemná kůžička se spotí a odírá se snáz, může vytvořit kožní výrůstky, pižky apod.
Je to asi každýho věc, promiň, že ti do toho kecám, ale když už jsi to nadhodila na e-miminu, tak se muší počítat s tim, že ti do toho budou lidi kecat i opačný názory :pocitac::mrgreen:

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 20.07.10 15:33

Moje kamaradka dala synovi taky celkem brzy (do roka) retizek. Prislo mi to divny, mela jsem taky obavy, aby se neuskrtil apod. Myslim si, ze to je ale blbost, spiz nez se uskrti, ho roztrhne. No a pokud se to rodicum libi, tak proc ne? Na okoli bych se vykaslala, to je vase vec. A jestli to ovlivnuje telo…No tak v tom pripade vyklid z jeho dosahu PC, mobily a veskere pristroje, ktere vysilaji i blba meteostanice, prenosny telefon… Vsechno ovlivnuje, ale zlata bych se fakt nebala. Myslim si, ze kdyby to tak bylo, tak se to uz resilo davno a media by si na tom smlsla!!

L-enny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.10 15:35

taky bych koukala jak péro. Mě to příjde divný, zbytečný a nebezpečný (uškrcení, spolknutí přívěsku) Bratranec (dva roky) řetízek má, je to věc jeho rodičů,ale mě to příjde divný......beztak z toho to dítko nemá rozum......

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 20.07.10 15:36
kačenka89 píše:
Wiolla píše:

Navíc kluk. Já bych tedy nedala ani holčičce, ale klukovi? Já jsem asi ze staré školy, ale mě i u dospělých chlapů vždy řetízek evokoval veksláky.. brrr
není to jedno? jestli je to holčička nebo kluk? Já myslím, že na tom nezáleží.. řetízky se nosí třeba na ozdobu! :wink:

OK, zůstaňme u toho, že vám se to líbí a mně se to hodně nelíbí. Mííír… :wink:

radúna
Extra třída :D 12132 příspěvků 20.07.10 15:36
lukymaty píše: ŘETIZEK MĚL UŽ OD ROKU I MOJ STARŠI SYN TED UŽ TŘI ROKY A NIKDY JSME STIM PROBLEM NEMĚLI.ŘETIZEK JE TENKY A MA HO PROSTĚ SE NAM TO LIBÍ NEBUDU SE ZA TO :oops:

Joooo, dyť nikdo neříká, aby jsi se za to styděla. Za mě osobně třeba: líbí se mi to, ale bojím se, aby se mi děti neuškrtily. Jen nevím, jaký přínos (krom toho, že se to líbí rodičům) to pro tak malé dítě má? :nevim: .

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama