Nahá v sauně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenkavys
Nováček 2 příspěvky 17.05.19 10:52
Nahá v sauně

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti se saunuou. Doktor mi to doporučil kvůli zdraví, ale prý je nejlepší tam být nahá. Nemám se za co stydět, ale přijde mi divné, aby si mě každý celou prohlížel, jak mě pánbůh stvořil. Nějaké zkušenosti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinePremek_Orac
Kelišová 5133 příspěvků 17.05.19 10:54

@lenkavys Dokonce je to zdravější, než tam být v plavkách. Pokud ti vadí nahota, zabal se do ručníku. Nebo si najdi nějakou privátní saunu, kteoru budeš mít jen pro sebe.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 17.05.19 10:57

Tak v sauně většinou není denní světlo, takže tě nikdo neuvidí. A můžeš si vzít prostěradlo. V plavkách je to nezdravý a i trochu ekl :kytka:

Tableta
Kelišová 5197 příspěvků 17.05.19 10:57

@lenkavys nahá, ale snad v ručníku, ne? Bavlna pot nasaje, ale plavkovina ne :think:

Uživatel je onlineTazvesnice
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 17.05.19 10:57

Ja to tedy povazuji za naprosto normalni byt v saune naha :nevim: a jestli se nemas za co stydet, tak co resis? :roll:

Hoa Mai
Kelišová 6487 příspěvků 7 inzerátů 17.05.19 10:58

@lenkavys Ve většině saun ani plavky nebo spodní prádlo mít nesmíš z hyhienických důvodů. Ale v každé sauně ti taky dají prostěradlo na zabalení (kromě ručníku, který máš na utírání po sprše). Nebo si můžeš vzít svoje. Někteří chlapi v sauně očumují, to je pravda, ale jsou sauny, které mají vyhrazené hodiny jen pro ženy nebo pro páry, resp. žena tam může jít i sama, muž jen v doprovodu ženy. Záleží odkud jsi, zjisti si, co je dostupné v tvém okolí.

janickaIII
Závislačka 4121 příspěvků 17.05.19 10:59

@lenkavys myslíš, že si Tě někdo bude prohlížet jak svatý obrázek? věřím, že chlapi se asi podívají, ale prostě se kouknou, stejně jak se podíváš i ty ;) a tím to hasne. Pokud by tam byl nějaký vysloveně úchyl tak pak říct obsluze. Jinak si taky můžeš sednout/lehnout, tak aby bylo vidět co nejmíň. Stejně tak ve sprše se pak můžeš otočit, že uvidí jen to co mají i oni. ;) a pak taky existují prostěradla do sauny.

Příspěvek upraven 17.05.19 v 11:00

Hoa Mai
Kelišová 6487 příspěvků 7 inzerátů 17.05.19 11:00
@Nowuka2 píše:
Tak v sauně většinou není denní světlo, takže tě nikdo neuvidí. A můžeš si vzít prostěradlo. V plavkách je to nezdravý a i trochu ekl :kytka:

No… denní světlo tam sice není, ale že by tam byla až taková tma, to jsem ještě nezažila. Vidět tam jde vše, co člověk vidět chce a bohužel i to, co člověk vidět nechce (hlavně u chlapů 50+ roků, 100+ kilo, kteří si myslí, jak jsou neodolatelní) :mrgreen:.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 17.05.19 11:03
@Hoa Mai píše:
No… denní světlo tam sice není, ale že by tam byla až taková tma, to jsem ještě nezažila. Vidět tam jde vše, co člověk vidět chce a bohužel i to, co člověk vidět nechce (hlavně u chlapů 50+ roků, 100+ kilo, kteří si myslí, jak jsou neodolatelní) :mrgreen:.

Tak já na co nechci tak se nekoukám a že by mi někdo strkal penis či břich před oči, to se mi taky ještě nestalo… Já si v klidu lehnu a nevnímám, relaxuju. A u nás je sauna i čistě ženská, pokud nemám odvahu jít do společné… :mrgreen:

terien
Extra třída :D 11661 příspěvků 17.05.19 11:05

A v čem bys tam chtěla jít? V kožichu? :lol: samozřejmě že budeš nahá, v ručníku nebo prostěradle, nikdo tě nevykouká. A samozřejmě si můžeš najít saunu, kde je zvlášť provoz pro muže a zvlášť pro ženy.

Kristynka22
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 17.05.19 11:07

Ve všech saunách kde jsem byla byly plavky vysloveně zakázané, já se balím do ručníku a když se poštěstí a jsem tam sama, nebo když tam je maximálně pár ženských, tak jsem mnohem radši nahatá, a to jsem stydlín :lol: Ale když na sobě nic nemáš tak je to (alespoň mně) mnohem příjemnější.

Kristynka22
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 17.05.19 11:09

Jo ale vždy si s sebou beru zvlášť malý ručník, na který si sedám/lehám :palec:

Klarindas
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 17.05.19 11:15

Ahoj, naposledy v sauně mně s ručníkem nepustily- jen s prostěradlem - prý to pouští chloupky…Setkala se tím některá?

elen-ka
Extra třída :D 13953 příspěvků 11 inzerátů 17.05.19 11:22

@lenkavys většinou se dává kolem sebe prostěradlo. Pokud se necítíš na chození do společné sauny, zkus se podívat, zda jsou časy, kdy tam chodí jen ženy. Většinou jsem viděla, že sauny mají vypsané časy, kdy jdou jen ženy, časy, kdy jdou jen muži a čas pro společnou saunu. Když půjdeš v době pro ženy, nemusela by jsi se tolik stydět.

Annabela11
Závislačka 3759 příspěvků 17.05.19 11:54

@lenkavys Sla bych jen do sauny pro ženy… a pokud i tam by ti vadilo byt naha muzes pres sebe neco prehodit.Ja mam osobne odpor ke společným saunam prijde mi to úchylné…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama