Náhlá bolest v kolene

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
luskabay
Kecalka 344 příspěvků 25.03.18 18:28
Nahla bolest v kolene

Ahoj holky, uz dva dny zpet me lehce pobolivalo koleno, myslela jsem ze jsem si ho jen prelezela v noci. Dneska uz je vsak bolest od rana nesnesitelna, skoro nohu neohnu a drep nebo klek vubec neudelam. Zda se mi, ze mam i maly otok. Co by to mohlo byt jen tak z niceho nic? Nesetkal se stim nekdo? Hned zitra rano zavolam k ortopedovi, ale pocitam ze me jen tak nevezme…co si vzit na bolest? Popr. jakou masticku kdyz jsem ve 14.tt? Dekuji za odpovedi

Reakce:
Helileli
Závislačka 3055 příspěvků 25.03.18 18:51

Je to akutní stav, začni na chirurgii. A vezmou tě hned. Mně se to kdysi stalo se zápěstím, byl to zánět v kloubu, z ničeho nic. Skončila jsem na revmatologii, vlastně se s tím nic zásadního nedělalo, jen se to stříkalo nějakým sprejem a fixovalo ortézou, tu jsem si musela vystlat vatou, protože mě bolel i sebemenší dotek. Když zánět odezněl, hledal revmatolog příčinu, nakonec našel plicní chlamydie, přeléčit mě dvojima ATB, které jsem brala měsíc a byl klid. Od té doby se to neopakovalo, ale zápěstí mě pobolivalo ještě snad dva roky po tom zánětu, když jsem se někde opřela dlaní a přenesla na ni vahu :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >