Náhlá bolest v kolene

348
25.3.18 18:28

Nahla bolest v kolene

Ahoj holky, uz dva dny zpet me lehce pobolivalo koleno, myslela jsem ze jsem si ho jen prelezela v noci. Dneska uz je vsak bolest od rana nesnesitelna, skoro nohu neohnu a drep nebo klek vubec neudelam. Zda se mi, ze mam i maly otok. Co by to mohlo byt jen tak z niceho nic? Nesetkal se stim nekdo? Hned zitra rano zavolam k ortopedovi, ale pocitam ze me jen tak nevezme…co si vzit na bolest? Popr. jakou masticku kdyz jsem ve 14.tt? Dekuji za odpovedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3154
25.3.18 18:51

Je to akutní stav, začni na chirurgii. A vezmou tě hned. Mně se to kdysi stalo se zápěstím, byl to zánět v kloubu, z ničeho nic. Skončila jsem na revmatologii, vlastně se s tím nic zásadního nedělalo, jen se to stříkalo nějakým sprejem a fixovalo ortézou, tu jsem si musela vystlat vatou, protože mě bolel i sebemenší dotek. Když zánět odezněl, hledal revmatolog příčinu, nakonec našel plicní chlamydie, přeléčit mě dvojima ATB, které jsem brala měsíc a byl klid. Od té doby se to neopakovalo, ale zápěstí mě pobolivalo ještě snad dva roky po tom zánětu, když jsem se někde opřela dlaní a přenesla na ni vahu :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5448
6.3.19 08:53

@luskabay dobry den, muzu se zeptat jak to dopadlo? Klidne do soukrome zpravy. Uz dva dny me boli koleno ale takovym stylem ze ho vubec neohnu. Zacalo bolet z niceho nic. Proste jsem sedela a ze me najednou boli koleno. Bolelo ohybani i doslapovani. Ted uz nemuzu s kolenem hybat vubec. Bydlim ve ctvrtem patre bez vytahu a sama se bojim s malou ven po tech schodech aby mi nespadla (ma dva mesice). Dekuji za odpoved.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama