Náhlá bolest v kolene

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luskabay
Kecalka 332 příspěvků 25.03.18 18:28
Nahla bolest v kolene

Ahoj holky, uz dva dny zpet me lehce pobolivalo koleno, myslela jsem ze jsem si ho jen prelezela v noci. Dneska uz je vsak bolest od rana nesnesitelna, skoro nohu neohnu a drep nebo klek vubec neudelam. Zda se mi, ze mam i maly otok. Co by to mohlo byt jen tak z niceho nic? Nesetkal se stim nekdo? Hned zitra rano zavolam k ortopedovi, ale pocitam ze me jen tak nevezme…co si vzit na bolest? Popr. jakou masticku kdyz jsem ve 14.tt? Dekuji za odpovedi

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2252 příspěvků 25.03.18 18:51

Je to akutní stav, začni na chirurgii. A vezmou tě hned. Mně se to kdysi stalo se zápěstím, byl to zánět v kloubu, z ničeho nic. Skončila jsem na revmatologii, vlastně se s tím nic zásadního nedělalo, jen se to stříkalo nějakým sprejem a fixovalo ortézou, tu jsem si musela vystlat vatou, protože mě bolel i sebemenší dotek. Když zánět odezněl, hledal revmatolog příčinu, nakonec našel plicní chlamydie, přeléčit mě dvojima ATB, které jsem brala měsíc a byl klid. Od té doby se to neopakovalo, ale zápěstí mě pobolivalo ještě snad dva roky po tom zánětu, když jsem se někde opřela dlaní a přenesla na ni vahu :?

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako neoficiální žena Janečka sklízí posměch, kdo je ale skutečná Lilia?

Máme se dobře a ukazuje to i fakt, že si víc než kdykoliv jindy můžeme... číst dále >

Horko! Xindl po koncertě letěl do backstage a serval ze sebe triko

Mezi mnoha účinkujícími letošního festivalu Mezi ploty se objevil i Xindl X... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama