Nahlížení cizích do kočárku

257
6.2.14 09:09

Nahlížení do kočárku

Prostě to musím napsat. Nesnáším nahlížení do kočárku. Včera co 100 m, to ukazování maličké lidem, kteří se hrnuli ke kočárku. Když to bylo asi po desáté, řekla jsem té paní, že tam stejně nic neuvidí, že je malá zakrytá až po uši a jdou vidět jen líčka. Hmátla sama rukou po dekách, odhrnula je na drzo a podívala se. Možníá se to někomu bude zdát divné, ale mě to vadí a taky to, když mi někdo cizí šahá rukou na veci (deky apod.) Hnus. Odpusťte ten termín. Co jsou děti výstavní kusy nebo co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

257
6.2.14 09:10

Pardon za překlepy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.14 09:11

Se nezastavuj :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
6.2.14 09:12
@skoromamuška píše:
Se nezastavuj :roll:
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
6.2.14 09:13

Jsou to ale problémy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7797
6.2.14 09:13

S cizíma lidma se nezastavuji, nechápu proč by mi měl někdo cizí hledět na dítě v kočárku :roll:. Taky jsem to párkrát zažila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5403
6.2.14 09:14

Njn, já tohle s dvojčaty zažívám dnes a denně :-D Teď se řídím podle nalady - když ji mám blbou, tak lidem ani nezastavím. Jinak teda co mě asi vytáčí mnohem víc jsou nevychovaní psi, co mi skáčou na kočár…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5746
6.2.14 09:14

Jako úplně, ale úplně cizí?? tak to je vrchol… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
6.2.14 09:15

Holky, jsou to ale problémy. Na dědině opravdu ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225

Bydlíš někde na vesnici? Mě se to nikdy nestalo, ale dovedu si představit, že kdybych jela s kočárem na vesnici u našich, každá druhá sousedka mi do kočáru taky vleze. Záleží, co jsou to za lidi. U sousedů bych to v zájmu zachování dobrých vztahl snesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16631

Jéžišiš… to jsou diskuze po ránu :roll: :roll:, jdu dál a nebo odmítnu. :roll:

Ty jsi máma, ty rozhoduješ co ano a co ne, takže neřeším že mi lidé někam šahají kam nechci, ale vyjádřím se slovně přímo na jejich adresu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
6.2.14 09:17
@Janka 4 píše:

Hold nezaszavovat a nebo rict jasne ne.Jako co. Nevim proc by se mel nekdo divat do kocarku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40170
6.2.14 09:17

Nikdy mi do kočárku někdo cizí nelezl (na vesnici ani v Praze), to by dostal přes prsty.

@bjetuschka hoerší jak psy jsou jejich páníčci, kteří se cítili dotčeni, žese mi nelíbilo, kdxyž mi pes čumákoval do kočáru (nejhorší to bylo s golfkama, kluk se od tý doby psů dost bojí).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8818
6.2.14 09:19

Na cizí bych se vybodla, ale ve městě :-D chápu, že když jsi na vesnici (podle pojmenování dědina asi někde na Moravě), tak při jednom odmítnutí budeš za nafoukanou nánu, která má problém ukázat dítě :-D

Hele, když mně se to nehodí, tak pozdravím a řeknu, že spí nebo usíná a musím vozit, jinak se probudí, neusne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
6.2.14 09:20
@Janka 4 píše:
:mrgreen: Na vesnici jsi „veřejný majetek“… :pankac: Zkus jezdit s kočárkem mimo „civilizaci“, pokud to jde…v nejhorším, pokud máš proříznutou pusu, tak můžeš říct: „Vypadá stejně jako včera“…Nebo „Promiňte, spěchám“…
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama