Náhlý problém s um?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
564
22.6.22 13:01

Náhlý problém s um?

Prosím o radu, moje dětská doktorka má dovolenou a záskok je „velmi příjemný“ :roll: Mám dvouměsíční miminko, už z porodnice je na umělé výživě, měla jsem problémy, což tu nechci rozebírat. V porodnici používali Sunar, takže jsem na něho najela také, dítě krásně roste a přibývá, ale poslední týden se po jídle zvláštně kroutí a snad pokaždé do půl hodiny naplní plenu. Dřív měla stolici jednou až dvakrát denně, ale teď je to šestkrát, nemá ji zelenou a ani s příměsí hlenů, je proti dřívějšku řidší, může mít najednou problém s mlékem, když do teď bylo všechno v pořádku, nebo je to jenom období?
Moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2874
22.6.22 17:55

Nevidím tady žádný problém.
Pokud mimino dobře jí, neřve bolestí, nemá tam hleny, dobře čůrá, tak je to prostě jenom fáze.
Ve dvou měsících toho sní podstatně víc, než ve 3-4 týdnech. Do toho se mu začíná rozjíždět trávení, tak jak by mělo, takže i ta stolice je prostě jinak často.
Kolem toho 2 měsíce se začínají rozjíždět prdy/koliky. Takže pozor na to. Možná že nakonec změna mléka bude třeba, ale zatím bych řekla že je to úplně normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
22.6.22 18:30
@LilyJane píše:
Nevidím tady žádný problém.
Pokud mimino dobře jí, neřve bolestí, nemá tam hleny, dobře čůrá, tak je to prostě jenom fáze.
Ve dvou měsících toho sní podstatně víc, než ve 3-4 týdnech. Do toho se mu začíná rozjíždět trávení, tak jak by mělo, takže i ta stolice je prostě jinak často.
Kolem toho 2 měsíce se začínají rozjíždět prdy/koliky. Takže pozor na to. Možná že nakonec změna mléka bude třeba, ale zatím bych řekla že je to úplně normální.

Moc děkuji za odpověď, trochu mě znepokojilo, jestli není něco špatně, abych ji netrápila, budu ji dál po týdnu vážit a uvidím, jak bude přibývat. Prdy občas má, ale není to nic, u čeho by řvala, třeba se jenom trochu zakroutí, křikne, prdne a je klid :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat