Nahota před partnerem

Anonymní
2.2.20 08:54

Nahota před partnerem

Myslíte si, že je strašně neslušné a nemravné chodit po bytě před svým partnerem jen v kalhotkách nahoře bez? Být před ním jen v kalhotkách, když máte menzes a tudíž vložku? Tohle mi řekl můj, no asi v blízké budoucnosti expřítel. Navíc je i nechutné být v mém případě bez trika, protože když se ohnu, leze mi páteř a mám trochu vidět žebra. Asi si jdu koupit burku a nebo že bych raději koupila dárek jemu, konkrétně kopačky? Omlouvám se za ironii, ale potřebuji si ulevit…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
2.2.20 08:56

Tak přijde mi to normální, ale když to mám a mám vložku, tak tu teda opravdu moc neukazuju. To by mi vadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
3198

No nevim proc pred nim vystavujes vlozku to by se mi taky nelíbilo… ale to druhe, to je divne no, asi se mu celkove nelibis..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1279

Jsem pro ten dárek pro něj :palec: Je to blb

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2665

Nechodím před ním nahá, kdyby jo, končí to sexem a pomalu by mu bylo jedno, že si ve vedlejší místnosti hrají děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16524
2.2.20 08:57

Nahoře bez je úplně normální, já se svému muži libim, takže je spíš rád. S vložkou jsem se tedy před ním nikdy neproducírovala, zas nemusí vidět vždycky všechno. Prostě taková přirozená míra soudnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.20 09:00
@Anonymní píše:
Myslíte si, že je strašně neslušné a nemravné chodit po bytě před svým partnerem jen v kalhotkách nahoře bez? Být před ním jen v kalhotkách, když máte menzes a tudíž vložku? Tohle mi řekl můj, no asi v blízké budoucnosti expřítel. Navíc je i nechutné být v mém případě bez trika, protože když se ohnu, leze mi páteř a mám trochu vidět žebra. Asi si jdu koupit burku a nebo že bych raději koupila dárek jemu, konkrétně kopačky? Omlouvám se za ironii, ale potřebuji si ulevit…

Tak záleží…jestli máte nějak před rozvodem, tak ho ta tvoje nahota asi provokuje. Zřejmě už pro něj není tvoje tělo top a hledá si na tobě mouchy. Ale nemyslím, že nahota před partnerem je špatná. Kdyby měl ovšem výhrady, tak si to triko raději vezmu než poslouchat řeči. Máme doma děti, takže nahota tady nepřichází v úvahu, ale dřív úplná normálka. A ani jednoho z nás to nepobuřovalo, spíš naopak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24156
2.2.20 09:02

Nechodím, protože by po mě hned lezl a samotné mi to není příjemné když nemám teď postavu ok.
Když se ohneš, tak ti spíš plandaj prsa, než že ti kouká páteř, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.20 09:06

@pikola Ne, jsem hubená, jím normálně, ale mám to asi geneticky, nevím. Ale nikdy mi nic neřekl, že bych se mu nelíbila. Byli jsme spolu rok. Nechápu, jako blesk z čistého nebe. Jo, uznám, mohla jsem si vzít kraťasy, ale vyšla jsme z koueplny, měla jsme mokré vlasy, chystala jsem se jít oblíct

• Nahlásit
  • Citovat
3198
2.2.20 09:09
@Anonymní píše:
@pikola Ne, jsem hubená, jím normálně, ale mám to asi geneticky, nevím. Ale nikdy mi nic neřekl, že bych se mu nelíbila. Byli jsme spolu rok. Nechápu, jako blesk z čistého nebe. Jo, uznám, mohla jsem si vzít kraťasy, ale vyšla jsme z koueplny, měla jsme mokré vlasy, chystala jsem se jít oblíct

Pak nemá koncit kazde druhe manzelstvi, kdyz lidi pali mosty hned po tom, co mu ten druhy uprimne rekne, co mu vadí… proboha. Musíš uznat, že s tou vlozkou to byla tvoje chyba…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
2.2.20 09:12

Z tvého psaní mi přijde, že jste mladí a bezdětní, takže to normální není. Já teda před manželem chodím normálně úplně nahá (když jdu po sprše z koupelny) a je spíš rád, často to i skončí v ložnici že :oops:. Když mám vložku, tak to v kalhotkách před ním nechodím, není mi to příjemný. Tvůj přítel je divnej…asi ho nepřitahuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24156
2.2.20 09:14
@Anonymní píše:
@pikola Ne, jsem hubená, jím normálně, ale mám to asi geneticky, nevím. Ale nikdy mi nic neřekl, že bych se mu nelíbila. Byli jsme spolu rok. Nechápu, jako blesk z čistého nebe. Jo, uznám, mohla jsem si vzít kraťasy, ale vyšla jsme z koueplny, měla jsme mokré vlasy, chystala jsem se jít oblíct

Tak jestli jste byli doma jen vy a ne třeba návštěva nebo rodiče, tak ok :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.20 09:15

Kdyby šlo jen o tu vložku, tak to snad i beru i dkyž podle mě vztah je o tom, že ne vždy je člověk jako ze žurnálu před tím druhým, ale ok. Kdykoliv jsem v létě chodila doma v kalhotkách nahoře bez, tak jsem měla tampon, teď jsem prostě tak vyšla jen na chvíli. A nebylo to jen o tom. Porstě mi řekl na rovinu, že jsem hnusná, ještě když mi to říkal, tak mě do té páteře dost ostře dloubl až to zabolelo, na tomhle není co k vyjednávání, prostě se mu nelíbím

• Nahlásit
  • Citovat
24156
2.2.20 09:17

Tak když ti parter řekne, že jsi hnusná, tak je to asi jasný, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lynx.lynx
2.2.20 09:19

8o
Ne. Nepřijde mi divný chodit před partnerem ani úplně nahá. A menstruace u nás není nic hnusnýho, používám látkový a tak je musím dokonce předpírat a suším je na sušáku. Chlap se z mý nahoty nebo nedejbože vložky nikdy neosypal, naopak. Já bych s takovým chlapem být nemohla, ale to je čistě na osobních preferencích.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama