Najít si milence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 15:34
Najít si milence?

Ani nejspíš nepotřebuji radu, ale spíš se vypsat.. S přítelem jsme spolu 8 let. Máme šestiletou dceru. Vše je v pohodě, kromě sexu. Před cca 4 roky začal brát prášky na tlak. Vyzkoušel jich několik, než našli s mudr. takové co mu sedli. Ale bohužel od té doby z jeho strany zájem o sex opadal až opadl úplně. Naposledy jsme spolu spali před 2 roky. Snažila jsem se s ním o tom mluvit mnohokrát, ale pro něj to problém není. Prý na sexu vztah nestojí. Po několika mých neúspěšných pokusech o jakékoliv intimnosti jsem to prostě vzdala. Vždycky, když zavedu řeč na tohle téma odpověď je „si na to někoho najdi, když ti to chybí.“ A bohužel poslední dobou nad tím přemýšlím čím dál tím víc, že bych si na „to“ někoho našla. Není na tom někdo podobně?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

LucieDom
Povídálka 22 příspěvků 31.10.18 15:40

Já bych se spíš zkusila zamyslet nad tím, jak by mi bylo, kdyby něco takového udělal/chtěl udělat partner. Když si představím jak moc by mu to ublížilo, tak si za takovou úvahu spíš vynadám. Nebylo by lepší si s ním o tom promluvit? Je možné, že ti milence navrhne on sám :nevim:

Helca83
Kecalka 209 příspěvků 31.10.18 15:44

@LucieDom Asi sis neprecetla zakladatelcin prispevek, uz ji to navrhl = nechce to resit, boji se lekari rict, ze mu prasky na VTK zpusobuji impotenci :roll: Resitelne to je, ale jedine kdyz to prizna doktorovi a zacnou hledat jinou medikaci… :nevim:

Šarlota4
Echt Kelišová 9851 příspěvků 31.10.18 15:44

@LucieDom pise, ze ji to navrhnul on a ze s nim nekolikrat mluvila :lol:

a12
Vesmírná mluvilka 32125 příspěvků 31.10.18 15:47
@LucieDom píše:
Já bych se spíš zkusila zamyslet nad tím, jak by mi bylo, kdyby něco takového udělal/chtěl udělat partner. Když si představím jak moc by mu to ublížilo, tak si za takovou úvahu spíš vynadám. Nebylo by lepší si s ním o tom promluvit? Je možné, že ti milence navrhne on sám :nevim:

Cetla si ten prispevek? :mrgreen: mi prijde, ze si tady vetsina precte nadpis a uz pise naky moudro a ani nevim co se pise v dal pod nadpisem..

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8310 příspěvků 31.10.18 15:47
@Helca83 píše:
@LucieDom Asi sis neprecetla zakladatelcin prispevek, uz ji to navrhl = nechce to resit, boji se lekari rict, ze mu prasky na VTK zpusobuji impotenci :roll: Resitelne to je, ale jedine kdyz to prizna doktorovi a zacnou hledat jinou medikaci… :nevim:

a to jsi dovodila z čeho ? )
chybí základní odpověď na to, jestli mu nestojí, jestli obecně má nedostatek libida nebo jestli ho nepřitahuje jen zakadatelka

Demi
Závislačka 4064 příspěvků 31.10.18 15:48

Nevím, co je správné v takové situaci. Asi bych to ukončila, už proto, že život na hromádce pro mě nemá žádnou právní hodnotu, a začala od začátku s někým jiným. Jenomže když je mezi vámi dítě, není to tak jednoznačné. Partner ti radí, aby sis někoho našla, ale ustál by tu situaci? Ustála bys ji ty? A co by se tím vyřešilo - časem by sis hledala dalšího milence a dalšího?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 15:58

Ahoj, meli jsme podobny, kdyz pritel zmenil prasky na tlak- nemel chut a kdyz uz se k necemu dokopal, tak nemel erekci. Na stesti byl rozumny a sel k doktorovi to po mesici rerit. Urcite bych ho dokopala spis k doktorovi, nez to resit takhle :mavam:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 31.10.18 16:02

Jelikož mu to dělají asi ty prášky… Fakt nevím, jestli bych to udělala, ale napadlo mě za jeho lékařem zajít a na rovinu mu říct, že přítel je uz dva roky impotentní a jestli s tím jde něco dělat. Je to ponižující a přítel se může hodně naštvat, ale v první řadě je to on, kdo odmítá situaci řešit. Ono milenec je milenec, ale otázkou je, jestli by ti to vůbec vyhovovalo. Chtěla bys spát s cizím chlapem jen proto, že přítel se před lékařem stydí?

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 31.10.18 16:03
@LucieDom píše:
Já bych se spíš zkusila zamyslet nad tím, jak by mi bylo, kdyby něco takového udělal/chtěl udělat partner. Když si představím jak moc by mu to ublížilo, tak si za takovou úvahu spíš vynadám. Nebylo by lepší si s ním o tom promluvit? Je možné, že ti milence navrhne on sám :nevim:

Omg četla jsi ten příspěvek vůbec? :mrgreen:

arinecka
Závislačka 4790 příspěvků 31.10.18 16:07

Hm, to je těžký. On nemá zájem o sex protože má problémy s erekcí? Nebo prostě nemá chutˇ? Dva roky je už dost dlouhá doba a měl by to řešit a ne ti říct že vztah nestojí na sexu a pokud ti to chybí tak si máš na to někoho najít. Jak tohle asi dopadne? Přece nebudeš celý život jak jeptiška, jen proto že on prostě nechce :nevim: Hodila bych s ním řeč, budˇto bude řešit nebo bych uvažovala o rozchodu. Fakt by mu nevadilo, kdyby sis našla milence?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 16:42

@arinecka Nemá chuť. S erekcí problém asi nebude. Si právě nejsem 100% jistá,že by to ustál. Je nám 39 let a žír zbytek života v celibátu se mi pravdu nechce.

divine woman
Echt Kelišová 8797 příspěvků 31.10.18 16:47
@Anonymní píše:
@arinecka Nemá chuť. S erekcí problém asi nebude. Si právě nejsem 100% jistá,že by to ustál. Je nám 39 let a žír zbytek života v celibátu se mi pravdu nechce.

Prášky na tlak můžou být velký problém. Nepíšeš nic o tom, jak probíhal sexuální život před tím. Snažila bych se s ním promluvit a přesvědčit ho, aby šel k lékaři a probral s ním možnost jiné léčby. Pokud to odmítne, našla bych si toho milence nebo se rozešla. Jestli máš sex ráda, po 40 bude hůř.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 16:54

Můj přítel, také bere prášky na tlak.
Normálně spolu spíme. Být Tebou milence bych měla dávno :-)

arinecka
Závislačka 4790 příspěvků 31.10.18 16:56
@Anonymní píše:

Tak zdravotní problém bych pochopila ale tak dlouho a neřešit to? V tomhle věku jste ještě oba mladý a žít bez sexu, pomalu jako brácha a ségra nejde dlouhodobě udržet. Je zvláštní že odmítá jakoukoliv intimnost když před tím bylo asi vše ok :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >