Nakup antialergennich luzkovin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eemii
Neúnavná pisatelka 17067 příspěvků 06.05.10 10:54
Nakup antialergennich luzkovin

Holky prosim poradte..
Dcera je alergicka na roztoce,takze se chystam na nakup luzkovin.Deku mame,koukam po polstarich.Se kterymi konkretne jste spokojene?Vypln,ma­terial atd..

http://www.biopath.cz/…tar-70x90-cm

Co treba toto?Prijde mi to nejak moc levne,bude to kvalitni? :think:

Reakce:
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 06.05.10 11:03

Já doporučuju Klinmam protože se dají i vyvařovat, což je pro zničení všeho,co alergikům vadí nejlepší.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17067 příspěvků 06.05.10 12:07

Diky moc,uz mam tedy asi vybrano :palec:

http://www.rosty.cz/…x90cm-zip-1/

dominka
Kecalka 173 příspěvků 06.05.10 13:09
cancerka píše:
Já doporučuju Klinmam protože se dají i vyvařovat, což je pro zničení všeho,co alergikům vadí nejlepší.

My máme taky peřiny, co se dají vyvařovat, ale v obchodě mi to rovnou nedoporučili, že to 3× vyvařím a z peřiny mi zůstane kus hadru. Duté vlákno se vyvařováním ničí. Na roztoče stačí prát na 60st., tak i když máme značkové peřiny s cedulkou 95st., zatím peru na míň. Vyvařovala bych v nejnutnějším případě. Nebo je dobré koupit antiroztočový povlak, ale to už je cenově docela náročný.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17067 příspěvků 06.05.10 13:16

Fakt?No me to napadlo,co to s tim udela :think: ..

Jak casto je vhodne cely polstar prat?

Eemii
Neúnavná pisatelka 17067 příspěvků 06.05.10 13:18

A pocitili/y jste nejake vyrazne zlepseni po porizeni techto luzkovin?

dominka
Kecalka 173 příspěvků 06.05.10 13:19

Já peru peřinu i polštář každé 2 měsíce a povlečení měním po 2 týdnech - nebo samozřejmě i dřív, když je potřeba. Tak mi to doporučovali na alergologii.

dominka
Kecalka 173 příspěvků 06.05.10 13:20
Eemii píše:
A pocitili/y jste nejake vyrazne zlepseni po porizeni techto luzkovin?

Náš malý dostal na alergii léky a jsme fakt bez problémů. Takže přínos peřin neposoudím :nevim:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17067 příspěvků 06.05.10 13:36

Nase Emca taky zadne vyrazne problemy nema,akorat trpi na rymy a sem tam v noci zakasle,nic silenyho..na alergo na to prisli nahodou.Ted mame Zirtec kapky,zatim zmenu nepozoruju.

Mate treba jeste ty chranice matraci?To uz je teda ale palka

dominka
Kecalka 173 příspěvků 06.05.10 13:45

Nad chráničema jsme přemýšleli, dokonce jsme zjistili, že jsou 2 druhy a ten druh, co se dá koupit na netu, je dost hrubý a na dotek nepříjemný… no byli jsme dost daleko, ale po tom, co bere malý léky vůbec nekašle, rýmu má jen z nachlazení… prostě zatím jsme to dali k ledu, přece jen to je velká investice, tak jsme ji odložili, až mu budeme cca na podzim kupovat velkou postel.
Koupili jsme peřiny a nějaký spreje na koberce, půjčili jsme parní čistič, všechno vyluxovali, teď to pravidelně opakujeme, samozřejmě krom častého běžného vysávání… a víc zatím nic.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17067 příspěvků 06.05.10 13:48

Diky za info :palec:

dominka
Kecalka 173 příspěvků 06.05.10 13:54

Docela by mě zajímaly příspěvky maminek, co peřiny opravdu vyvařovaly. Připadá mi totiž divný, že by dal výrobce záruku na něco, co nefunguje. Ale opravdu mě od toho ve specializované prodejně odrazovali.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17067 příspěvků 06.05.10 14:01

To tezko rict :think: ..zas za tu cenu by to neco vydrzet melo ze

jelinkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.11 20:17

http://www.proalergiky.cz/…ove-povlaky/ nepotrebujes polstare ale povlaky.klikni na to je tam i diskuse.radi poradi a vysvetli.ja mam dceru 4 roky alergicka a do 2 dnu jsem videla rozdil

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Červená, barva Vánoc a krveprolití: Jak budou vypadat trhy v roce 2025

Zlatá, zelená a červená. Tradiční barvy Vánoc, z nichž ta poslední jmenovaná... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >