Nákupu secondhand v Anglii

Anonymní
3.6.13 16:03

Nákupu secondhand v Anglii

Prosím maminky, které žijete v Anglii nebo Německu, potřebovala bych sehnat adresu kde je možné kupovat Lisy secondhandu nebo nové věci levněji, přes internet nebo, že bych měla možnost si tam zajet…nemohla by jste mi některá něco poradit? Jsme zoufalá sháním věci které nejsou tříděné u nás na prodej, bohužel jinou možnost práce a přivýdělku mít nemůžu navíc jsme se dostala do složité situace, tak sháním pomoc a rady touto cestou. Moc děkuji za jakýkoli tip a radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26750
3.6.13 16:58
@Anonymní píše:
Prosím maminky, které žijete v Anglii nebo Německu, potřebovala bych sehnat adresu kde je možné kupovat Lisy secondhandu nebo nové věci levněji, přes internet nebo, že bych měla možnost si tam zajet…nemohla by jste mi některá něco poradit? Jsme zoufalá sháním věci které nejsou tříděné u nás na prodej, bohužel jinou možnost práce a přivýdělku mít nemůžu navíc jsme se dostala do složité situace, tak sháním pomoc a rady touto cestou. Moc děkuji za jakýkoli tip a radu

http://www.velkoobchodina.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jamuna
3.6.13 18:57

@Berousik nabídka je velmi lákavá :) asi zkusím, jde mi o to zda je to opravdu z Anglie netříděné u nás!!! Už jsem se párkrát napálila…

• Citovat
  • Nahlásit
26750
4.6.13 07:51

@Jamuna No měly by tam být na výběr i originál nerozbalený balíky. Nebo zkus ještě Aukro, tam to mají taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26750
4.6.13 07:54

Dej si do vyhledávače diskusí „Anglie“, vyjede Ti přes 100 odkazů na různé diskuse a některé jsou ty, co hledáš se spoustou odkazů :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat