nákupy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mischka002
Povídálka 40 příspěvků 30.03.09 17:52
nákupy

Ahoj hoky,jsem z Orlové a potřebovala bych poradit ohledně nakupování postýlky,na internetu nakupovat nechci a tak bych potřebovala radu jestli jste některá z okolí,Karvi­ná,Havířov,Os­trava,kde jste nakupovaly dětské potřeby.Kromě chicca prosím tam se platí hlavně za značku…děkuji,budu ráda,když se někdo takový najde.

Reakce:
Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 30.03.09 17:59

Nakupovala jsem v Sam baby v hlavnim sklade na Slezske.
Maji netove stranky www.sambaby.com
jinak na tom hlavnim sklade tech postylek maji celkem hodne

Sati
Extra třída :D 11522 příspěvků 30.03.09 19:11

Přesunuto do vše kolem spaní…S.

villa
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 31.03.09 10:30

Mischko,
já jsem taky z Orlové a řekla bych, že se známe :D
Já jsem kupovala postýlku taky v Sambaby, ale tenkrát měli ještě obchod i na Karolíně, teďka už mají jen centrálu na Slezské. Jinak je pěkný obchod v Karviné u KB a zkus se mrknout v Elánu v Havířově. No a jinak doporučuju zajet do Polska. Nic bych nekupovala na burze, ale v kamenných obchodech je supr výběr a vyjde to levněji.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 31.03.09 18:56

no jinak i Ikea ma celkem hezke a ne drahe postylky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >