Nalakované nehty u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 11:17
Nalakované nehty u dětí

Dobrý den, mám takový malicherný problém, přesto bych ráda znala názor „většiny“. Dcera známých (4 r.), se kterými se pravidelně stýkáme (hřiště, návštěvy), nosí rudě nalakované nehtíky. Moje dcera (4,5 r.) by chtěla taky. Dovolila jsem doma růžový dětský slupovací lak, který smí nosit jen doma a nebo omezenou dobu venku, pak musí pryč, dcera se vzteká, že chce taky červené nehty. To se mi na dětech hrubě nelíbí. Jak se k tomu stavíte vy? Můj záměr je nepovolit, podle mě se to k malému dítěti nehodí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 28619 příspěvků 21.08.19 11:23

Nedovoluji. Ale na moje dcery docela zabírá jít vedecky, že to není zdravé a chemie se zazira do nehtů, odlakovac taky škodí. A že nehty budou slabé a roztrepene ;)

pikola
Generální žvanilka 22051 příspěvků 21.08.19 11:24

Většinou si to lakují matky a děti chtějí taky. Pokud jsou prázdniny nebo nechodí do školy proč ne :nevim: já si sama lakuju jen velmi vyjímečně, ale jakmile dcera zahlídne lak na nehty v koupelně chce hned taky :P

Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 21.08.19 11:24

Nelíbí se mi to, nadruhou stranu děti rádi napodobují rodiče no. Si pamatuju že i syn tak před rokem a půl projevil zájem si lakovat nehty když to viděl u mě :mrgreen: na návštěvě u sestry ji potají sebral barevné laky a zmaloval si nehtiky :mrgreen:

Pipi 00
Závislačka 2845 příspěvků 21.08.19 11:26

Taky to řeším, nechci u dětí nalakované nehty, je to chemie. Sama si nelakuji. U nás navíc chválí holcickam nalakované nehty instruktorka baletu ve školce :roll:. Povolím občas slupovaci lak. Později třeba o prázdninách i normální, ale nějak omezit to chci.

Mialina
Kecalka 133 příspěvků 21.08.19 11:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám takový malicherný problém, přesto bych ráda znala názor „většiny“. Dcera známých (4 r.), se kterými se pravidelně stýkáme (hřiště, návštěvy), nosí rudě nalakované nehtíky. Moje dcera (4,5 r.) by chtěla taky. Dovolila jsem doma růžový dětský slupovací lak, který smí nosit jen doma a nebo omezenou dobu venku, pak musí pryč, dcera se vzteká, že chce taky červené nehty. To se mi na dětech hrubě nelíbí. Jak se k tomu stavíte vy? Můj záměr je nepovolit, podle mě se to k malému dítěti nehodí.

A co ti na tom vadí? Mně na tom nepřijde nic, co by nějak vadilo, sama nosím červené nehty a umím si představit, že malé holčičce se taková barva líbí. Buď ráda, že mas doma malou paradnici :kytka:

Náměsíčná
Závislačka 4544 příspěvků 21.08.19 11:29

Dcera 6 má teď o prázdninách nalakované taky. Do školy mít nebude. Má světle růžový, a třpitkový. Já mám hodně laků, ale vysvětlila jsem jí, že na malou holčičku se to nehodí a proto má ty svoje.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67853 příspěvků 21.08.19 11:31

@pikola Ja si je nelakuju a stejně ditko chce… Neresim to, obcas tak dorazi od kamaradky.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2420 příspěvků 21.08.19 11:39

Já bych nedovolila. Maximálně nějaký ten slupovaci, ale klasický ne, je to hnusná chemie a třeba odlakovac proniká kůží. Jako jasně, pro jednou neublíží, ale ono se to kumuluje. Navíc rudý lak je pro mě symbol erotiky, na holcickach to podle mě nemá co dělat. Pak potkávám desetileté zmalovane holky v sexy trickach, to je pak snadná kořist..

Lama Lama
Hvězda diskuse 54971 příspěvků 21.08.19 11:44
@Anonymní píše:

Semtam smela mit ve skolkovem věku růžový, klasický. Ale jinak ne. U cizích děti je mi to úplně jedno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 11:48

@ProfZav Ano. Přesně tak to citim taky.

Petula306
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 21.08.19 11:49

Mimo školku a školu bych dovolila. Tu chemii neřeším, ale rudou barvu bych zakázala. Jak už bylo zmíněno - symbol erotiky a u malých dětí je to hrůza. Nějaký světlý, perleťový klidně.

unuděná
Echt Kelišová 8807 příspěvků 4 inzeráty 21.08.19 11:50

O prázdninách na doma klidně, máme dětské laky, které se samy smyjí, ošoupou.. po několika hodinách, takže proč ne. Totéž jsem teď o prázdninách dětem povolila barevné vlasy (křídy). Nicméně ne, nelíbí se mi to a dceři (4,5) to povoluji jen v rámci hry. Obzvlášť ty klasicky červené považuji za něco, co patří do bordelu (dámy prominou) nebo na večírek, ne na běžné nošení dospělého, natož dítěte.

Pimperelle
Kecalka 216 příspěvků 21.08.19 11:52

Pětiletá dcera naštěstí lakovat nehty nechce, nedovolila bych jí to, ale neteř nosí lakované na rukou i nohou od 1,5 roku téměř pořád (od předškolního věku mívá občas i stíny na očích). Mně nalakované nehty u malých holčiček připomínají jednu jistou menšinu…

Příspěvek upraven 21.08.19 v 11:55

bjetuschka
Kelišová 5193 příspěvků 21.08.19 11:53

Holkám někdy nehty lakuji, mám takový hodně jemný světle růžový lak, pak mám průhledný se třpytkami a pak světle zelený. Mně to jako tolik nepohoršuje (vím, že spoustu lidí ano), pokud je to opravdu jemná světlá barva. Červenou bych nedovolila taky.
Teď holka nastoupí do školy, tak se školou uvidíme, možná bude mít jen ten průhledný se třpytkama. Já jim to ale opravdu nalakuju tak jednou za 2 měsíce třeba…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama