Nález 40+3 diskuze

Anonymní
25.11.19 12:20

Nález 40+3 diskuze

Ahoj maminy. Prosím vás opět se vracím z poradny s tím, že to vůbec nevypadá na porod, 40+3. Nález údajně stejný jako minulý týden a to jsem doufala po těch bodavých bolestech v rozkroku že to pujde. Přečtěte to někdo? Vůbec to nemůžu vyluštit, byl docela frmol a nestíhala jsem se optat Dr. už chodím na kontroly do nemocnice a byla tam zase jiná doktorka a plná ambulance. Díky.
Jinak se snažím jakkoliv. Pohyb, horká vana, maliník, včera i červené víno a to ho nepiju ani když tehu nejsem, sex a stále nic. Ani zadní vyrazní poslové.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25.11.19 12:36

Že to teď na porod nevypadá, neznamená, že neporodíš třeba zítra ;) Tohle lékařské věštění z čípku… Fyziologické těhotenství trvá 38-42 tt, takže miminko má na „dopečení“ ještě čas :) Jak řekla jedna moudrá žena „až dozraje odpadne“ :)
Text bohužel fakt nepřečtu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
25.11.19 12:39

Jestli dobře luštím, tak kontrakce nemáte, pohyby cítíte, hlavička volně naléhá, čípek uzavřený… Nález v pořádku a odpovídá tomu, že momentálně nerodíte :)
Edit: přesněji je tam „hrdlo uzavřeno“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2670
25.11.19 12:50

U mě to taky nevypadalo na porod až do konce, pak mi prostě odtekla plodovka a bylo :lol: ale rodila jsem přesně v den termínu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
25.11.19 13:06

Mě řekli 45 minut před odtokem plodové vody, že to na porod nebude :mrgreen: takže se tím nestresuj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3851
25.11.19 13:20

Podle mě jsi otevřená na 1cm. Tak, že můžeš rodit kdykoliv. Já ráno byla na 0,5cm a večer na 3cm. To už jsi mě tam nechali. A to jsem jela jen slabe bolesti po 3min. Už jsem byla po termínu. Vše je připraveno a čeká se na kontrakce díky kterým se otviras. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 13:24

My jsme už všichni z toho hotoví. Chlap si zařídil týden před a týden po termínu práci, aby stíhal porod a tohle je už poslední týden, pak zase smůla. Mě všechno bolí včetně stydkých kosti jako prase, pořád mě dloube a bodá spodek, sotva už lezu, sotva se zvedám a sotva spím, pořád jen čůrat no však to znáte, mimco už má odhadem kolem 3.5 kg. Zkouším všechno a nic nic. Už jsem kvůli těm bolestem doufala, že se dole připravuju jak mám a ono prdlajz. Těšíme se na něj a on nás ještě nechce vidět :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
3851
25.11.19 13:37
@Anonymní píše:
My jsme už všichni z toho hotoví. Chlap si zařídil týden před a týden po termínu práci, aby stíhal porod a tohle je už poslední týden, pak zase smůla. Mě všechno bolí včetně stydkých kosti jako prase, pořád mě dloube a bodá spodek, sotva už lezu, sotva se zvedám a sotva spím, pořád jen čůrat no však to znáte, mimco už má odhadem kolem 3.5 kg. Zkouším všechno a nic nic. Už jsem kvůli těm bolestem doufala, že se dole připravuju jak mám a ono prdlajz. Těšíme se na něj a on nás ještě nechce vidět :lol:

Me porod vyvolal až záchvat smíchu..ale hroznej :lol: pak mi do 5min začli kontrakce. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
25.11.19 14:02

Já byla na kontrole v 8 ráno a řekli mi že nic, na porod to nevypadá. O pul12 dopoledne ten den se dcera narodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1001
25.11.19 15:09
@Anonymní píše:
My jsme už všichni z toho hotoví. Chlap si zařídil týden před a týden po termínu práci, aby stíhal porod a tohle je už poslední týden, pak zase smůla. Mě všechno bolí včetně stydkých kosti jako prase, pořád mě dloube a bodá spodek, sotva už lezu, sotva se zvedám a sotva spím, pořád jen čůrat no však to znáte, mimco už má odhadem kolem 3.5 kg. Zkouším všechno a nic nic. Už jsem kvůli těm bolestem doufala, že se dole připravuju jak mám a ono prdlajz. Těšíme se na něj a on nás ještě nechce vidět :lol:

Tak to je taky nápad, brát si dovolenou před i po termínu, když se dítě může narodit kdykoliv. Můj má jen v práci oznámeno přibližně kdy to bude a slíbený týden od porodu. A až to bude, je z práce doma do 2-3 hodin, takže to stihne i kdyby nevím co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 15:13

@NinaU. Nemá dovolenou, ale 14 dní je právě poblíž (v ČR) aby to stíhal. Asi jak píšeš. Pak smůla a zase bude v zahraničí. Dovolenou si vezme až bude malý s námi.

• Nahlásit
  • Citovat
1001
25.11.19 15:18
@Anonymní píše:
@NinaU. Nemá dovolenou, ale 14 dní je právě poblíž (v ČR) aby to stíhal. Asi jak píšeš. Pak smůla a zase bude v zahraničí. Dovolenou si vezme až bude malý s námi.

No, to je právě ta nevýhoda, že mimčo na nějaký termín z vysoka víš co :D
Ale tak třeba se to povede tak, že u toho bude. A pokud ne, aspoň že bude doma pěkně zezacatku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 15:34

@NinaU. Bohužel, mysleli jsme že by to vyjít mohlo, ale asi prdlajs. Nejspíš ho to bude mrzet, u porodu být chce, tak buď to vyjde pak ještě na víkend, ale teď už si naděje nedělám. Spíš mi neskutečně vadí jak jsem už rozlámaná a bolavá a nic z toho. Nepomáhá žádná babská ráda, mimisek nebo má děloha jsou prostě líní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1001
25.11.19 15:40
@Anonymní píše:
@NinaU. Bohužel, mysleli jsme že by to vyjít mohlo, ale asi prdlajs. Nejspíš ho to bude mrzet, u porodu být chce, tak buď to vyjde pak ještě na víkend, ale teď už si naděje nedělám. Spíš mi neskutečně vadí jak jsem už rozlámaná a bolavá a nic z toho. Nepomáhá žádná babská ráda, mimisek nebo má děloha jsou prostě líní :lol:

Já mám zatím 10 před termínem, ale cítím to podobně. Už mi to fyzicky celkem vadí a ráda bych to měla za sebou. Jinak já budu končit 42. týden až po polovině prosince, tak se modlím, ať to je dřív a jsme doma na Vánoce aspoň :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama