Reklama

Nápad na knížku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 31.12.16 15:39
Nápad na knížku?

Ahoj, ráda čtu, ale poslední dobou nemam co číst… Nenapadá vás nějaká dobrá a čtiva knížka? Nejradši čtu romantické a young adults.. Díky za nápady

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Black Tears
Závislačka 3705 příspěvků 31.12.16 15:53

Musí to být romantická knížka?

Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 31.12.16 15:57

@Black Tears jo :D :D

bublinek
Závislačka 4965 příspěvků 31.12.16 16:02
@Angreštýnka píše:
Ahoj, ráda čtu, ale poslední dobou nemam co číst… Nenapadá vás nějaká dobrá a čtiva knížka? Nejradši čtu romantické a young adults.. Díky za nápady

máš poblíž knihovnu? Tam si zajdi a bude jich tam mraky. Půjčuji si je k detektivkám a pod knihám. Na odlehčení.

Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 31.12.16 16:04

@bublinek právě že nemám, proto se ptám na nějaký nápady :palec:

cecetka
Kelišová 7173 příspěvků 31.12.16 16:10

Takovych diskusi je tady spousta, tak je procti.
Jinak na www.databazeknih.cz najdes hromady romantickych i YA knih :)

Fazulina
Závislačka 3352 příspěvků 31.12.16 16:18
Co nějakej ten Green? To je teď děsná hitovka. Všechny od něj jsou fajn. Pak Yoyo Moyesová.
@Angreštýnka píše:
@bublinek právě že nemám, proto se ptám na nějaký nápady :palec:

Aaaaale, knihovna je v každé obci, dokonce i u nás s v prdelákově, sice je otevřená 1× za 14 dní, ale romanťárny tam mají určitě. Stačí jen chtít. V ČR je snad nejrozšířenější síť knihoven, knihovny jsou všude. Stačí se zeptat. Kam chodíš do práce? Nebo školy? Neříkej, že tam knihovna není:-).

odlaska
Kecalka 286 příspěvků 31.12.16 16:19

Doporučuji Lenku Lanczovou, Bertrice Small a Jude Deveraux (hlavně její tři knížky Ztracená dáma, Podvržená dáma a Říční dáma). :mavam:

paandatko
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 4 inzeráty 31.12.16 16:36

Yoyo Moyesova…jakakoliv jeji knizka..moc dobre se cte…

bublinek
Závislačka 4965 příspěvků 31.12.16 17:14
@Fazulina píše:
Co nějakej ten Green? To je teď děsná hitovka. Všechny od něj jsou fajn. Pak Yoyo Moyesová.Aaaaale, knihovna je v každé obci, dokonce i u nás s v prdelákově, sice je otevřená 1× za 14 dní, ale romanťárny tam mají určitě. Stačí jen chtít. V ČR je snad nejrozšířenější síť knihoven, knihovny jsou všude. Stačí se zeptat. Kam chodíš do práce? Nebo školy? Neříkej, že tam knihovna není:-).

No, to by mě taky zajímalo, kam nedorazila knihovna. Když ne do místa bydliště, tak alespoň někde poblíž.
Knihy jsou skvělá investice, ale kupovat pořád a pořád, protože jsi neúnavná čtenářka?

Někde zkusit najít staré Harlekýnky. Nebo jak se to jmenovalo, bylo to v sešitové vazbě a na obálce byl vždy do půl těla odhalený chlapík s nějakou kočkou v náručí.

weyky
Neúnavná pisatelka 19160 příspěvků 63 inzerátů 31.12.16 17:33

Yoyo Moyesová, Alexandra Potter, Lenka Lanczová..pra­videlně dostávám na Vánoce od tchyně :roll:

bublinek
Závislačka 4965 příspěvků 31.12.16 17:55
@weyky píše:
Yoyo Moyesová, Alexandra Potter, Lenka Lanczová..pra­videlně dostávám na Vánoce od tchyně :roll:

tak to pošli za drobnou částku dál. Když jsme měli knihy, co jsme nechtěli, zanesla jsem je do knihovny a měla jsem roční příspěvek zaplacen.

AnnieL
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 31.12.16 18:45

Kateřina Petrusová píše vtipné romantické knížky :)

weyky
Neúnavná pisatelka 19160 příspěvků 63 inzerátů 31.12.16 18:52
@bublinek píše:
tak to pošli za drobnou částku dál. Když jsme měli knihy, co jsme nechtěli, zanesla jsem je do knihovny a měla jsem roční příspěvek zaplacen.

Měla jsem snahu je za symbolickou cenu prodat na bazaru, ale ta knihovna mě nenapadla, díky za tip :palec:

weyky
Neúnavná pisatelka 19160 příspěvků 63 inzerátů 31.12.16 18:54

A prý je dobrá kniha Bábovky od Radky Třeštíkové

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama