Napouštění vany při menstruaci

8.4.21 22:17

Napouštění vany při Menstruaci

Dobrý den, menstruaci jsem měla teprve asi tak 5krat a ještě těmto věcem moc nerozumím. Dnes jsem si napustila vanu a koupala jsem se v ní (bez tamponu) a když tam přišla mamka tak se úplně zděsila a řekla mi že to bych neměla když mám menstruaci a že mohu chytit nějakou infekci. Máma mě dost vyděsila proto se chci zeptat jak moc velká pravděpodobnost je že chytnu nějakou infekci( předem říkám že jsem si před tím vanu vydrhla, dělám to vždycky). A ano chápu že to je nehygienické koupat se ve vlastní krví a nehygienické to je i pro ostatní členy rodiny. Ale moje hlavní otázka je jaká pravděpodobnost je že budu mít nějakou infekci?
Předem děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1521
8.4.21 22:30

Velmi malá, jsi doma v chlorovane vodě, byla bych v klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22781
8.4.21 22:33

Téměř žádná, jen pokud máš horkou vanu, tak to může zesílit krvácení - ale tak zas to dřív skončí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
8.4.21 22:41

Tak píše se že je to nehygienické což když krvacis hodně asi je. Ale tak když máš tu vanu vyčištěnou :nevim:
Teplá koupel stimuluje tok krve, snižuje svalové napětí… Za mě se klidně koupej když ti to dělá dobře :palec: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3809
8.4.21 22:42

Podle mě skoro žádná, dělám to běžně. nemám ale nějak zásadně silnou menstruaci. Pokud se pak osprchujes a umyjes, nevidím žádnej problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9075
8.4.21 22:46

Pokud nebudeš od hlavy k patě od bláta z pole tak je šance malá. Ale samozřejmě je sprcha lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9450
8.4.21 23:12

Mně horká koupel pomáhá na břichabol, příp. doporučuji koupací tampony Senta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
8.4.21 23:24

Tak ona se možná maminka tak zděsila, protože nám to tak říkali, že při menstruaci se máme zásadně jen sprchovat.
No a doufám, žes tu vanu pořádně vydrhla nejen před koupelí, ale i po koupeli. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
9.4.21 05:09

Mě vždycky matinka spíš říkala ať to nikdy nedělám když jsem doma sama. Díky většímu krvácení kvůli horké vodě se ti může udělat nevolno nebo s sebou můžeš švihnout když třeba polezes ven. Jinak jsem to dělala běžně s koupacím tamponem :) nic mi neulevilo na křeče víc… Teď mám jen sprchu a jsem z toho na švestku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36777
9.4.21 07:12

Je to je trochu nechutný :-) Hypoteticky infekce možná je, prakticky spíš ne. v děloze je přetlak, teče to opačným směrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat