Jsem naštvaná na tchyni a hodně - co se mohlo dceři asi stát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 07:50
Na"rana na tchyni!!!

V pátek měl chlap narozeniny, tak jsme se domluvily s tchanovci, ze si malou nechají do. neděle…no moc často tam. nebývá jsem mnohem klidnější když je u mé babičky, ale ta neměla čas… no v neděli přijedeme domu, prevlikam malou (skoro tři) a ona má úplně rozezranou prdelku až k pipince, takovej pruh jakoby…no mužu vám říct ze, to ze sem byla nas"ana je slabý slovo…udržela jsem se a nezavolala jsem ji. Jenomže malá se pak večer strašně pocurala na postel 8o a když sem ji večer koupala tak se vykakala do vany 8o :? Vůbec nevím co si mám o tom myslet…už daaavno nemá s tímto problémy. Navic chlapuv bratr má taky dceru, které je 5(takže naši malé sestřenice) a vidím jak nemá ráda dědu..ten za prvé každej den chlasta a za druhé ji pořád lehta a plácá po zadku a te malé se to už nelibi..no řeknu vám ze začínám mít nějaké blbe tuseni..navic když nasi malé byl asi rok, tak jsem přišla k nim do obýváku a oni tam měli dceru nahou, což sem vuuubec nepochopila…
No malá k nim už ani nepachne!!! Ale ted přemýšlím jestli mám tchyni něco říct, nebo ji k nim už prostě nedat. nikdy.. Řekne te co si o tom myslíte, děkuji
(Omlouvám se za chyby, píšu z nového telefonu a neumim na te klávesnici pořádně psát :D:(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anitramm
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 25.02.19 07:54

Co si máme představit pod pojmem rozežraná prdelka?! 8o :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 07:57
@Anitramm píše:
Co si máme představit pod pojmem rozežraná prdelka?! 8o :roll:

Má tam úplně rudej pruh kterej se snad i loupe jakoby,mazu jemazolem a trošičku se to.lepší ale vůbec si na to nechce nechat sahnout..

pst007
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 25.02.19 08:00

A co k omu řekli oni? Jinak to, že se dítě na nebo po návštěvě znova počůrá ještě ve 3 letech, může být vcelku normální, oni si nerozvrhnou čas, cestování, adaptace…

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 25.02.19 08:00
@Anonymní píše:
Má tam úplně rudej pruh kterej se snad i loupe jakoby,mazu jemazolem a trošičku se to.lepší ale vůbec si na to nechce nechat sahnout..

Nj nechali ji zaparit. To se zahojí. Ale chápu, ze to zamrzi

Crystal87
Generální žvanilka 24042 příspěvků 25.02.19 08:00

No jako že tohle se mi nějak nezdá bych asi valila k Dr ,popsala situaci…přijde mi to divné…jak jako pruh? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 08:04
@pst007 píše:
A co k omu řekli oni? Jinak to, že se dítě na nebo po návštěvě znova počůrá ještě ve 3 letech, může být vcelku normální, oni si nerozvrhnou čas, cestování, adaptace…

Jak.jsem psala, neřekla jsem zatim nic…ale malou už tam.nedám a můj chlap na to neřekl nic, nebo se jakoby.nevyjadril protoze maminku má rád

bjitka123
Kecalka 300 příspěvků 25.02.19 08:05

No já bych řekla, že se babí vykašlala na hygienu malé, že se prostě u nich za celou dobu nevykoupala a po kakání byla špatně utřená. Imazol by měl pomoct. To ostatní, nevím no. Počůrat se může ještě i tříleťák, změna prostředí atd… Že byla nahá v obýváku, tak jsi se snad zeptala, proč?? Mohla se polít a převlíkali ji, nebo mohla být zpocená a svléknout se sama? A to, že děda lechtá malou, hned nemusí znamenat, že ji chce ubližovat. To pití je horší, no. Až trochu vychladneš, tak nad tím popřemýšlel znovu. Prober to s mužem a uvidíš. Nikdo tě nemůže nutit nechávat malou celý víkend u tchánů, ale zase aby ta tvoje reakce nebyla přehnaná.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 25.02.19 08:05

Tak neumi utrit zadek :nevim: …snazila bych se to naucit dcerku a mas klid…

Schwarzwaldtort
Stálice 54 příspěvků 25.02.19 08:07

Hlavne ze jsi s manzou oslavila narozeniny.....
To nic nebude. To se zahoji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 08:08
@Tichošlápek píše:
Nj nechali ji zaparit. To se zahojí. Ale chápu, ze to zamrzi

No ještě jsem.objevila když sem malé balila věci,pokakany kalhotky dány v igelitce,tak sem se ptala co to je a ona že šla na zachod a ještě kousek spadl do kalhotek,..tak.si.říkám jestli ji v tom nenechala sedět 8o
No a taky si.myslim že každá normální žena by ty kalhotky namocila a nedala do igelitky 8o
A taky se mi zdálo že na těch kalhotách byla jakoby prismes krve.no vůbec mi to nedělá dobře na to myslet co sou zač ti lidi :(

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 25.02.19 08:11
@Anonymní píše:
No ještě jsem.objevila když sem malé balila věci,pokakany kalhotky dány v igelitce,tak sem se ptala co to je a ona že šla na zachod a ještě kousek spadl do kalhotek,..tak.si.říkám jestli ji v tom nenechala sedět 8o
No a taky si.myslim že každá normální žena by ty kalhotky namocila a nedala do igelitky 8o
A taky se mi zdálo že na těch kalhotách byla jakoby prismes krve.no vůbec mi to nedělá dobře na to myslet co sou zač ti lidi :(

Nevymyslej hororové konstrukce. Špatně ji utrela, tak se oprudila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 08:13
@bjitka123 píše:
No já bych řekla, že se babí vykašlala na hygienu malé, že se prostě u nich za celou dobu nevykoupala a po kakání byla špatně utřená. Imazol by měl pomoct. To ostatní, nevím no. Počůrat se může ještě i tříleťák, změna prostředí atd… Že byla nahá v obýváku, tak jsi se snad zeptala, proč?? Mohla se polít a převlíkali ji, nebo mohla být zpocená a svléknout se sama? A to, že děda lechtá malou, hned nemusí znamenat, že ji chce ubližovat. To pití je horší, no. Až trochu vychladneš, tak nad tím popřemýšlel znovu. Prober to s mužem a uvidíš. Nikdo tě nemůže nutit nechávat malou celý víkend u tchánů, ale zase aby ta tvoje reakce nebyla přehnaná.

No.právě mi na to tenkrát neřekli nic,vzala sem malou a šla ji obléct…on každej den chlasta, tchýně už to s nim vzdala a mám pocit že se bojí mu.něco říct,nebo nevim proc to s nim nechala zajít tak daleko ale ta druhá holčička vždycky před dedem utíká a říká mu už docela drsně at ju nechá..jako furt ji saha na zadek a ještě on.je takovej hrubej,když se napije. Jednou dceru bouchl po zadickach nějakým plysakem a to už sem se teda nastvala a dlouho sem.s nim pořádně nemluvila.. je to.moje chyba že sem ji tam dala. Příště radši zůstanu doma,než jít na.oslavu..

lorelai947
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 25.02.19 08:16

Aha, takže chceš od nás slyšet, že si myslíme, že děda vnučky znásilňuje? 8o To si myslíš a chceš to od nás potvrdit, že?

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 19 inzerátů 25.02.19 08:17

Tak proč necháváš dítě celý víkend pryč, když k nim nemáš důvěru? Prostě se pokadila, styděla se, neřekla to hned a oprudila se z toho… nic víc bych v tom neviděla. Že to nestihla a pustila to do vany se může stát, kdo ví, co tláskala, může mít rozhozené trávení. Naše malá to onehdy taky nevychytala a to jí jsou 4,5.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama