narkóza v 15 týdnu

119
15.6.04 17:44

narkóza v 15 týdnu

Ahoj,
prosím o zprávu, zda má někdo zkušenosti s celkovou narkózou v těhotenství… dnes mi lékař našel kondylomata :oops: . Jednak jsem naprosto zděšená z toho, že něco podobného existuje (nikdy předtím jsem o tom neslyšela, nikdy jsem je neměla já ani partner) a navíc, že je mám já :cry: Podle lékaře to musí pryč chirurgicky a to při úplné narkóze. Mám strach, i když lékař tvrdí, že nic nehrozí, že jde o max. 15 minut anesteze. Co na to bude říkat miminko?
Takovou komplikaci jsem si vůbec neuměla představit…
Díky za rady a názory
Tutu + mimi 15tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1512
15.6.04 18:13

ahoj tutu,

lahko sa hovori ze „nestresuj sa“. aj ked zatial som nemusela byt v narkoze. uz 2× mi trhali 8 (1× okolo 12tt a teraz v 24tt) s takym umrtvenim jak pre kona. a po 1. zakroku som bola 2 tyzdne na paralene. samozrejme ze sa bojim. neviem co je kondylomat, ale ked to ohrozuje tvoje zdravie tak moze aj miminkove. lekar urcite zvazil co je mensie riziko pre miminko ci narkoza alebo ten kon… ja verim tomu ze moje dieta bude zdrave a musim, inac by som tych 9mesiacov prerumazgala. totiz nikto mi to za ten cas nepotvrdi.
neboj sa tvoje miminko to zvladne.
d.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
15.6.04 18:16

Hm, to je přesné, také jsem to nevěděla do dneška. Kondylomata jsou takové bradavičky, které rostou na sliznicích, takže i tam dole :oops: . Protože jsou virového původu, mohly by něco miminku při cestě ven udělat… :( Teď naštěstí je ještě úplně v bezpečí.
Tutu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
15.6.04 20:10

Tutu, měla jsem narkózu v 19-20tt, protože jsem se otevírala, zašili mne „uvnitř“. Dětem to neublížilo, možná se se mnou trošičku prospaly. Doktoři doufejme vědí, co je riziko a jestli je horší přenos bradaviček, určitě se toho neboj.
Hodně štěstí !!!
Pajdule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.6.04 20:22

čauky,
nic si z toho nedělej-já podstoupila ve 20.tt laserové odstranění kondylomat také v celkové narkóze/45min/, a teď mám zdravého týdenního chlapečka.Zrovna jako ty anijá nechápu, kde jsem to chytla-partner je neměl-ale snad v bazénu. Navíc se prý v těh.objevují často a po 6-tinedělí mizí. Takže přeji pohodové těhotenství a zdravého mimíska.
lisa

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.6.04 11:34

Mila TATU
Ja jsem byla v celkové narkoze 10min v 10tt a o mimi jsem do 14 dnu
přišli.ALE jsem přesvědčená o tom,že u tebe nic takového nehrozí. 8)
Jestli je vše ostatní v normálu nemuže se tvému mimísku nic stát,
lékař určitě ví co dělá a neriskoval by vaše zdravíčko.
Užívej si těhu a přeji ti to nejkrásnější a nejzdravější mimi :lol: :lol: :lol:
A

• Nahlásit
  • Citovat
Missorka
22.6.04 11:52

Ahoj tutu,

neboj, neboj, neboj! Není to příjemný pocit, ale zvládnout se to dá. Já byla v narkóze ve 32. tt kvůli odstranění abscesu z vestibulární žlázy a tipla bych, že se to mimísovi i líbilo. Rozhodně byl potom aktivní jak blázen. :-)
Teď jsem ve 40. tt a už si na žádnou narkózu ani nevzpomenu!
Hodně štěstí a jak psala Pajdule - věř doktorům, vědí, co dělají.

Peta a Véčko

• Nahlásit
  • Citovat
119
24.6.04 18:25

Ahoj, ahoj, mám to za sebou :D . Děkuju všem za podporu, jste úžasné. Bylo to hodně v „poho“, doktoři hodní a pozorní, spala jsem kratince a zatím (3 dny) všechno vypada OK. Ale ta zprávička předposlední mě tak vystrašila, že do pondělka, kdy jdu na další prohlídku, budu jak na trní!!
Když ono ještě vůbec nekope, nemele se, nijak se neprojevuje, dokonce už mi ani tak „blé“ není, tak nevím, jestli nestrádá, to moje mimi…
Buďte všechny zdravé i s miminky v bříškách a užívejte sluníčka!!
Tutu + mimi 15tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama