Náročný rok 2020

601
9.8.20 15:08

Náročný rok 2020

Hezké odpoledne. :kytka: Taky se vám zdá letošek extra náročný? Různých těch neštěstí, moc utonulých, teď zas Bohumín. :? V soukromí to nemám o moc lepší. Už se těším na konec roku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51759
9.8.20 15:11

@Popeladym ano taky se těším až bude další rok. tenhle rok je to fakt nějaké divné :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
9.8.20 15:14

Ahoj.. Je to týden co jsem chtěla stejne téma založit.. Tento rok je hodně špatný. Co se děje ve světě ale i v rodinách kolem mě :,( Nikdy jsem neslavila silvestr ale tento rok si dám opravdu záležet. Musí se to přece jednou vše otočit.. :palec: Tak přeji všem jen to NEJ :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22408
9.8.20 15:17

Přitom jsem si říkala takové krásné číslo tohoto roku a přitom taková mizerie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6766
9.8.20 15:20

Ano, tenhle rok je pro me narocny. Ale bude urcite lepe, v rodine jsme vsichni zdravi a to je nejpodstatnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
601
9.8.20 15:20

@Markéta80 @Zlobolka123 Do konce roku ještě daleko, snad bude ten příští lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
601
9.8.20 15:25
@vokishka píše:
Přitom jsem si říkala takové krásné číslo tohoto roku a přitom taková mizerie.

Podle různých proroctví je tento rok špatný. To by jeden nevěřil, že to tak sedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9336
9.8.20 15:38

Zajímavé téma. Já nesouhlasím - ale je to tím, že pro mě i mé blízké je 2020 zatím mimořádně šťastný rok. Takže si myslím, že ten světový kontext člověk vnímá spíš silněji, když blbě prožívá osobní situaci. Neštěstí se dějí, bulvár se v něm vyžívá, ale neřekla bych, že je jich zásadně víc, než jiné roky. Utonutí je obecně hodně, ten Bohumím je teda síla, ale v loňských letech namátkou: magor vystřílel ulici, magor vystřílel hospodu, magoři mačetami rozsekali hospodu, magorka zapíchla ženskou v Tesku (poté, co jinou škrtila na záchodě), magorka vraždila ve škole… A to sypu z hlavy. Jasně, teď je k tomu i ten covid, v minulosti byla ebola, mers, sars, antrax…

Každopádně držím palce, ať je lépe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14626
9.8.20 15:56
@Ba-stet píše:
Zajímavé téma. Já nesouhlasím - ale je to tím, že pro mě i mé blízké je 2020 zatím mimořádně šťastný rok. Takže si myslím, že ten světový kontext člověk vnímá spíš silněji, když blbě prožívá osobní situaci. Neštěstí se dějí, bulvár se v něm vyžívá, ale neřekla bych, že je jich zásadně víc, než jiné roky. Utonutí je obecně hodně, ten Bohumím je teda síla, ale v loňských letech namátkou: magor vystřílel ulici, magor vystřílel hospodu, magoři mačetami rozsekali hospodu, magorka zapíchla ženskou v Tesku (poté, co jinou škrtila na záchodě), magorka vraždila ve škole… A to sypu z hlavy. Jasně, teď je k tomu i ten covid, v minulosti byla ebola, mers, sars, antrax…Každopádně držím palce, ať je lépe :kytka:

Přesně, taky mi to přijde jako každý rok, jen ta korona to zveličuje, protože minimálně těmi opatřeními zasáhla skoro každého, proto to lidi víc vnímají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
601
9.8.20 16:27

JJ, ta korona, to je koruna. :) Jinak by to další kolem člověk tak neprožíval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9336
9.8.20 16:38

@Popeladym Zas na druhou stranu, já to vidím tak, že ještě v březnu se člověk bál vystrčit nos a sáhnout na pytlík těstovin holou rukou… a ukázalo se, že to zas tak horký není. Spíš se divím, že se tak nerozšířilo něco jiného, když je to tak snadný. Třeba ta ebola. jasně, s rychlou úmrtností se sežere sama rychleji než koronavirus, ale úmrtnost 96% je celkem působivá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
9.8.20 17:23

@Popeladym
Ahoj, taky mi ten letošní rok dává zabrat. Bohužel, do Silvestra daleko, ale taky se ho letos nemohu dočkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 17:57

Ještě před třemi týdny jsem si říkala, co furt všichni mají s tím špatným rokem…než mi byla sdělena vážná diagnóza. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
601
9.8.20 18:55
@Anonymní píše:
Ještě před třemi týdny jsem si říkala, co furt všichni mají s tím špatným rokem…než mi byla sdělena vážná diagnóza. :,(

Tak to je mi moc líto. Hodně sil a ať je nejlíp, jak může být. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51759
9.8.20 19:23

@Popeladym jen doufám že příští rok si neřeknu že ten rok 2020 byl ještě fajn :jazyk: Kontrolu u lékaře mám v prosinci tak snad to bude ok a pak doufat že rok 2021 bude jen lepší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama