Omluva uživatelkám a adminkám

5146
9.8.20 13:31

Omluva uživatelkám a adminkám

Vzhledem k tomu, že se můj duševní vývoj po úmrtí matky rapidně zhoršil, přikládám svoji omluvu za svoje chování. Moje střední deprese se po úmrtí matky značně prohloubily a výsledkem je, že z někdejšího lesku královny internetových diskuzí zbyl pouze stín. Místo věcného pohledu na problémy dneška dostali přednost negativismus, vztek, hněv a zloba. A účast v malicherných hadkách a sporech či vyvolávání malicherných konfliktů je završení toho všeho, co se dá nazvat slovní agresí. Antidepresiva nezabírají, nabídka hospitalizace v psychiatrické léčebně musela být vzhledem k nástupu na nové pracoviště odmítnuta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3770
9.8.20 13:34

Držím palce ať to zvládneš. Vzhledem k tomu, že si uvědomuješ své chování a problémy, věřím že jsi na dobré cestě. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
9.8.20 13:39

To je mi líto, drž se, nemáš to lehké :hug: Nikdo nejsme dokonalý a všichni někdy děláme chyby nebo šlápnem vedle a je to jen int. diskuze, však si nikoho nezardousila :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2883
9.8.20 13:39

Já ani nepostřehla nějaký spor 8o

Taky přeji brzké lepší dny :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
9.8.20 13:46

@Božislava Na nové pracoviště se vykašli, zdraví je přednější. Psychiatrie je strašák, ale na bolest v srdci a duši ještě nikdo nic lepšího nevymyslel. Pokud Ti není dobře, nová práce nepomůže, naopak, časem jen zhorší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10278
9.8.20 13:51

Boži, úmrtí rodiče je hrozná rána. Držím palce, ať to dokážeš překonat natolik, abys deprese a pocit nespravedlnosti překonala a mohla žít svůj život s hezkými vzpomínkami… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1602
9.8.20 13:53

Přeju ti, ať je brzo zase lépe… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6967
9.8.20 13:54

Bozi, my to chapem :hug:.
Držím ti palce, ať je ti lépe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2606
9.8.20 14:06

Držím palce, ať je brzo líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
9.8.20 14:08

Boži, nic, co bych napsala úplně nepomůže, tak snad jen :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5082
9.8.20 14:19

Já jsem si nevšimla konfliktu, nebo jestli jo, tak jsem to zapomněla. Mně osobně jsi se nedotkla (to jiná místní expertka :roll:) přeji ti všechno dobré a když už musíš odmítnout hospitalizaci, tak aspoň ambulantní péči se věnuj na 100% :srdce: :hug: držíme Ti pěsti :palec: Určitě bude zas lépe, i když je teď těžké tomu uvěřit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19595
9.8.20 14:20
@Božislava píše:
Vzhledem k tomu, že se můj duševní vývoj po úmrtí matky rapidně zhoršil, přikládám svoji omluvu za svoje chování. Moje střední deprese se po úmrtí matky značně prohloubily a výsledkem je, že z někdejšího lesku královny internetových diskuzí zbyl pouze stín. Místo věcného pohledu na problémy dneška dostali přednost negativismus, vztek, hněv a zloba. A účast v malicherných hadkách a sporech či vyvolávání malicherných konfliktů je završení toho všeho, co se dá nazvat slovní agresí. Antidepresiva nezabírají, nabídka hospitalizace v psychiatrické léčebně musela být vzhledem k nástupu na nové pracoviště odmítnuta.

Boži, posílám hodně síly. Mám Tě ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27688
9.8.20 14:42
@Božislava píše:

Drž se. Poslední dobou jsem tě moc nevídala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60556
9.8.20 16:59

@Božislava tak kašli na novou práci, zdraví je přednějsi.. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11343
9.8.20 18:32