Přítel už o mě nejeví zájem

7
9.8.20 01:40

Přítel už o mě nejeví zájem

Ahoj holky, chtěla bych poprosit o radu protože už nevím co mám dělat :( S přítelem jsme 8 měsíců a už spolu bydlíme. Ze začátku vztahu se o me zajímal, chodili jsme na procházky a proste jsme spolu víc mluvili a trávili více času ale tedkom jak spolu bydlíme tak jako kdyby se změnil a jsem mu úplně ukradená. Neustále od rána každý den je na mobilu a hraje hru, vůbec se mnou nemluví jen když potřebuje něco vědět, nechodíme už nikam ani moc ven, i prochazka na 10 minut je pro nej dlouhá a jeho výraz je otrávený když chci jít ven. Tak řekne ze na takové věci není a ze chce být jen na mobilu ze to měnit nebude. Kdyz mu řeknu ze si to chci vyříkat tak řekne ze mu to je vše jedno ze mu takhle vztah vyhovuje být na mobilu jenom. Tak opravdu nevím co mám dělat, miluji ho a on to říká také a ze mě nechce ztratit ale když si to chci vyrikat tak nechce a je naštvaný a vše co řeknu tak řekne hmm, je mi to jedno. Tak se ptám jestli to má cenu zkoušet to dal se snažit nebo jestli se chovám jak kráva když chci krásný vztah. Je to můj první přítel a znám ho od základní školy.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7371
9.8.20 01:54
@Anonym 18 píše:
Ahoj holky, chtěla bych poprosit o radu protože už nevím co mám dělat :( S přítelem jsme 8 měsíců a už spolu bydlíme. Ze začátku vztahu se o me zajímal, chodili jsme na procházky a proste jsme spolu víc mluvili a trávili více času ale tedkom jak spolu bydlíme tak jako kdyby se změnil a jsem mu úplně ukradená. Neustále od rána každý den je na mobilu a hraje hru, vůbec se mnou nemluví jen když potřebuje něco vědět, nechodíme už nikam ani moc ven, i prochazka na 10 minut je pro nej dlouhá a jeho výraz je otrávený když chci jít ven. Tak řekne ze na takové věci není a ze chce být jen na mobilu ze to měnit nebude. Kdyz mu řeknu ze si to chci vyříkat tak řekne ze mu to je vše jedno ze mu takhle vztah vyhovuje být na mobilu jenom. Tak opravdu nevím co mám dělat, miluji ho a on to říká také a ze mě nechce ztratit ale když si to chci vyrikat tak nechce a je naštvaný a vše co řeknu tak řekne hmm, je mi to jedno. Tak se ptám jestli to má cenu zkoušet to dal se snažit nebo jestli se chovám jak kráva když chci krásný vztah. Je to můj první přítel a znám ho od základní školy.. :(

Máš nějaké koníčky? Má on nějaké koníčky? Protože podle popisu to vypadá, že je naprosto nepoužitelný k čemukoliv kromě chatování. Ale aspoň to teda přizná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
9.8.20 01:56

Vykašli se na něho. Předpokládám, že jste mladý a jste spolu dost krátkou dobu na to abyste takhle vztahově živořili. Holt se vytratila počáteční zamilovanost. To se stává. Jestli tě fakt tak miluje, tak s tebou přece bude trávit čas i jinak než sezením na mobilu. Představ si jak by to vypadalo třeba za 10 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
9.8.20 02:08

@LolaAA
Ano mas pravdu, vím ze by to dopadlo asi v budoucnu špatně ale stejně když si to vyrikame tak mu to je vše líto a brečí ze mě nechci ztratit ale za 2-3 dny je to zase stejný a je mu jedno ze třeba i brecim kvůli tomu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
9.8.20 02:10

@Lucie_Sx
Koníčky prý má jen hraní PUBG Mobile na mobilu a fb a Instagram. I já mám své koníčky ale ne na mobilu, řeknu mu ze by jsme mohli třeba jít na výlet nebo večeři a odpověď je Moc lidi, já na tohle nejsem, budu furt na mobilu je to můj přítel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
9.8.20 02:21

@Anonym 18 no tak sama snad vidíš, že to úplně dobrý není, ne?
Hlavně tobě to nevyhovuje a on to nechce nijak řešit.
Ty si myslíš, že by to jinou bavilo?
Asi mu stačí jenom mobil, kámoš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11428
9.8.20 02:21

Tak se odstehuj. Kdyz s tebou bude chtit byt, bude muset jit ven a opustit svet pc her :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
9.8.20 02:50

@Anonym 18 Žijeme to ale v báječné době! Dokonce pro vše máme i nějakou tu diagnózu. Tak třeba tvůj přítel – nomofobie. Což je označení pro úzkostnou poruchu, která spočívá v závislosti na vlastním mobilním telefonu. Je hodně smutné, že kouskem kovu a plastu dokážeme nahradit živoucí milující bytost. Ale v lehké formě je výše popsané běžnější, než bychom si chtěli přiznat, především pak na diskuzním portálu. :-)

Je to nepříjemné, první přítel, láska, sestěhování, těšení se na společný život. A teď tohle. Možná, že tím, že tě má stále u sebe, nabyl dojmu, že jsi jistá, a tak si už ani neužívá tvou přítomnost, natož aby se nějak více snažil. Ve spojení s jeho mobilní závislostí cesta do pekel.

Zkusila bych přítele něčím zaujmout, třeba zvýraznit své přednosti, rozvíjet nějaký zajímavý koníček, ale stejně bych se bála, že to nepadne na úrodnou půdu, je to takový boj s větrnými mlýny. On totiž svou lásku č. 1 má pevně ve svých rukou, doslova. Můžeš zkusit trpělivost, ale jak dlouho, kolik tomu chceš dát času?

Možná, že z toho vyroste. Možná by stačil víkend bez wi-fi. Trocha té abstinence, při které by si vzpomněl na to hezký, co jste měli. A ještě mít můžete.

@cecetka to napsala jasně a stručně a její nápad není vůbec od věci, naopak.

Anebo ještě můžeš zkusit jedno – přidat se k jeho koníčku / poruše / jak libo – a sdílet tu aktivitu s ním, projevit zájem, neodrazovat ho od toho, ale to by bylo smysluplný jen v případě, že by tě to samotnou zajímalo a bylo něčím produktivní.

Ach jo. Je to blbý věk. Pamatuj, že teď se to zdá všechno hrozně vážné, ale za týden to může být jinak. Hezky si to srovnej, vyber možnosti řešení, představ je příteli a podle jeho reakce určitě vycítíš, zda to má nebo nemá smysl.

Měj hlavu otevřenou a dobře si to promysli, jsi mladičká pro tak zbytečné trápení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 05:55

Ahojky, tohle asi není to, co bys chtěla. Víš ono to jeho breceni zase až tak moc nestojí. Hlavně, že on ví, že mu to takhle vyhovuje a že to měnit nechce a nebude. Už tě má doma, už se nepotřebuje snažit, tak se nemusí premahat a chová se tak, jaký opravdu je. Asi bych to ukončila. Nebude to lehké, ale bude to o kousek snazší, když ten první krok uděláš ty. Píšeš, že je to tvůj první vztah. Takhle láska nevypadá, tak ji dej šanci, aby tě mohla najít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26969
9.8.20 06:21
@Anonym 18 píše:
@LolaAA
Ano mas pravdu, vím ze by to dopadlo asi v budoucnu špatně ale stejně když si to vyrikame tak mu to je vše líto a brečí ze mě nechci ztratit ale za 2-3 dny je to zase stejný a je mu jedno ze třeba i brecim kvůli tomu..

Uřvaný chlap, co je místo procházky rád na mobilu. To snad opravdu nechceš :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3648
9.8.20 06:42
@Anonym 18 píše:
Ahoj holky, chtěla bych poprosit o radu protože už nevím co mám dělat :( S přítelem jsme 8 měsíců a už spolu bydlíme. Ze začátku vztahu se o me zajímal, chodili jsme na procházky a proste jsme spolu víc mluvili a trávili více času ale tedkom jak spolu bydlíme tak jako kdyby se změnil a jsem mu úplně ukradená. Neustále od rána každý den je na mobilu a hraje hru, vůbec se mnou nemluví jen když potřebuje něco vědět, nechodíme už nikam ani moc ven, i prochazka na 10 minut je pro nej dlouhá a jeho výraz je otrávený když chci jít ven. Tak řekne ze na takové věci není a ze chce být jen na mobilu ze to měnit nebude. Kdyz mu řeknu ze si to chci vyříkat tak řekne ze mu to je vše jedno ze mu takhle vztah vyhovuje být na mobilu jenom. Tak opravdu nevím co mám dělat, miluji ho a on to říká také a ze mě nechce ztratit ale když si to chci vyrikat tak nechce a je naštvaný a vše co řeknu tak řekne hmm, je mi to jedno. Tak se ptám jestli to má cenu zkoušet to dal se snažit nebo jestli se chovám jak kráva když chci krásný vztah. Je to můj první přítel a znám ho od základní školy.. :(

Odpovedel Ti, je to jeho styl cum. t do mobilu, jelikoz tvuj zjevne ne, jako u vetsiny normal lidi tak se sbal a odejdi od nej, co taky s nim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
9.8.20 07:17
@Anonym 18 píše:
@Lucie_Sx
Koníčky prý má jen hraní PUBG Mobile na mobilu a fb a Instagram. I já mám své koníčky ale ne na mobilu, řeknu mu ze by jsme mohli třeba jít na výlet nebo večeři a odpověď je Moc lidi, já na tohle nejsem, budu furt na mobilu je to můj přítel.
Že si s tím děláš starosti. Lehce bych ho upozornil, že si na tu večeři nebo výlet také najdu přítele či kamaráda. A on ať si tvrdne doma.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
9.8.20 10:44

@Russet
I když se zmínim někdy o tom ze nás vztah muže tímhle tempem brzy skončit tak řekne ze mě to přejde a ze se to nestane a směje se. Takže nechápu, nikdy takový nebyl a je čím dal horší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60048
9.8.20 10:44

@Anonym 18 dlabej na něj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
9.8.20 11:06
@Anonym 18 píše:
@Russet
I když se zmínim někdy o tom ze nás vztah muže tímhle tempem brzy skončit tak řekne ze mě to přejde a ze se to nestane a směje se. Takže nechápu, nikdy takový nebyl a je čím dal horší

Máš to zapotřebí? Ať si na tom kanapi s telefonem třeba shnije zaživa, ale bez tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama