Reklama

Nárok s druhým dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 10:19
Narok s druhym dítětem

Dobry den mela bych dotaz kdyz jsem na materske dovolene mam ji na 2roky ted je dceri rok a ja otěhotněla melo by me to presne navazovat na jakoby pokračování. pred tim u prvni jsem brala prvni pul roku ppm co mi zařídila prace ale mela jsem na dobu určitou takze mi behem materske zkoncil pracovni poměr mam tedy narok opet na ten pul rok? Kdyz vlastne jsem na po celou dobu na materske a jak a kde o ni Zadat? Moc dekuji

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 13.08.18 10:21

Záleží kdy ta smlouva skončila.

rozand
Závislačka 2879 příspěvků 13.08.18 10:36

Na mateřské nejsi. Na té jsi byla, pak jsi byla nejspíš na rodičovské a teď už jen bereš rod. příspěvek a pečuješ o dítě. Pokud je to od konce smlouvy víc než 180 dní, nárok na peněžtiou pomoc v mateřství nemáš.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6018 příspěvků 13.08.18 10:38

Záleží kdy ti skončil pracovní poměr.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 13.08.18 12:00

Zalezi,kdy ti skoncil pracovni pomer.ale spis tipuji ze narok mit nebudes.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >