Nárok s druhým dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 10:19
Narok s druhym dítětem

Dobry den mela bych dotaz kdyz jsem na materske dovolene mam ji na 2roky ted je dceri rok a ja otěhotněla melo by me to presne navazovat na jakoby pokračování. pred tim u prvni jsem brala prvni pul roku ppm co mi zařídila prace ale mela jsem na dobu určitou takze mi behem materske zkoncil pracovni poměr mam tedy narok opet na ten pul rok? Kdyz vlastne jsem na po celou dobu na materske a jak a kde o ni Zadat? Moc dekuji

Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 13.08.18 10:21

Záleží kdy ta smlouva skončila.

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3407 příspěvků 13.08.18 10:36

Na mateřské nejsi. Na té jsi byla, pak jsi byla nejspíš na rodičovské a teď už jen bereš rod. příspěvek a pečuješ o dítě. Pokud je to od konce smlouvy víc než 180 dní, nárok na peněžtiou pomoc v mateřství nemáš.

lachtanice86
Kelišová 6628 příspěvků 13.08.18 10:38

Záleží kdy ti skončil pracovní poměr.

karkarka
Závislačka 2826 příspěvků 13.08.18 12:00

Zalezi,kdy ti skoncil pracovni pomer.ale spis tipuji ze narok mit nebudes.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >