Narovnání vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marun_7
Povídálka 11 příspěvků 03.02.19 12:17
Narovnání vlasů

Ahojky, nemá někdo zkušenosti s nějakým narovnávačem vlasů? Teď tady nemyslím žehličku, ani nějaké chemické narovnání.. ale nějaký šampón, balzám nebo něco na ten způsob aby se vlasy aspoň trochu narovnaly :)) budu moc ráda za jaké koliv informace :))

Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20586 příspěvků 03.02.19 12:36

pokud nechceš žehlit ani chemicky (já používala "trvalou naruby https://www.glamot.cz/…tyling-glatt

tak to půjde jen těžko :think:
Jeslti máš vlasy krepatý, jakože vysušený, tak by mohl pomoct nějaký balzám na vlasy na olejové bázi a pak během schnutí pročesávat.

Já to po letech trápení vzala z druhého konce :D vlasy sem si promerílovala, aby „vlny“ vynikly, vlasy nechávám schnout bez úprav, aby se zvlnily pořádně, ale přirozeně, a když to chci ještě podpořit, tak používám sprej se slanou vodou (na „plážový vlny“), a mám pokoj :mrgreen: :mrgreen:

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 03.02.19 12:37

@marun7 myslím že nic takového není. Ale také bych to uvítala :) Já si pořídila v lidlu kartáč na narovnání vlasů a kupodivu funguje docela dobře a lépe se s ním pracuje. Ale šetrnější to nejspíš nebude, také je to nahřáté. Tak to rovnám jen občas.

Ou
Kelišová 6304 příspěvků 03.02.19 12:38

Nic takového nefunguje. Spíš je jednodušší vlasy důkladně hydratovat a upravovat tak, aby ty vlny či kudrny byly co nejzdravější, nejpřirozenější a nejhezčí.

To znamená - hydratovat, hydratovat a hydratovat, rozčesávat jen vlhké vlasy, do délek po umytí vetřít olejíčky. Pokud je máš hodně vlnité a hodně se cuchají, tak si navyknout spát v ochranném turbanu - ideálně hedvábném.

Plus to chce najít vážně dobrého kadeřníka, který umí stříhat nerovné vlasy - v ČR to bohužel není moc obvyklé a tak se to ne vždy daří. Ale kvalitní střih dělá zázraky.

Projdi tuhle stránku

http://dlouhevlasy.cz/…e-vlasy.html

a12
Vesmírná mluvilka 34567 příspěvků 03.02.19 12:41
@Mar__tanka1983 píše:
pokud nechceš žehlit ani chemicky (já používala "trvalou naruby https://www.glamot.cz/…tyling-glatt

tak to půjde jen těžko :think:
Jeslti máš vlasy krepatý, jakože vysušený, tak by mohl pomoct nějaký balzám na vlasy na olejové bázi a pak během schnutí pročesávat.

Já to po letech trápení vzala z druhého konce :D vlasy sem si promerílovala, aby „vlny“ vynikly, vlasy nechávám schnout bez úprav, aby se zvlnily pořádně, ale přirozeně, a když to chci ještě podpořit, tak používám sprej se slanou vodou (na „plážový vlny“), a mám pokoj :mrgreen: :mrgreen:

Jak dlouho to vydrzi rovny? :think:
a vsechny ty pripravky co jsem psany v tom postupu jsou v krabičce, nebo se ještě neco dokupuje mimo to?
Ja par takových samponu, spreju a nevim ceho vseho vyzkoušela a vsechno na prd..
Taky jsem to zkousela opacne, kupovala přípravky pro vlnity vlasy a taky des :roll: nemam hezky kudrnaty, ale takovy vselijak vlnity, vůbec ne hezky..

Ou
Kelišová 6304 příspěvků 03.02.19 12:48

@a12 no a dobrý střih a adekvátní péče z toho ale může udělat pěkné vlny.

Mrkni třeba na tohle video

https://www.youtube.com/watch?…

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20586 příspěvků 03.02.19 13:01

@a12 dva tři měsíce? Ale dávala mi to na hlavu kamarádka kadeřnice, musí se s tím pracovat opatrně - jako s trvalou, když nevíš co a jak, tak by sis ty vlasy mohla spálit, takže sama a bez zkušeností bych byla hodně opatrná…

a12
Vesmírná mluvilka 34567 příspěvků 03.02.19 13:02
@Ou píše:
@a12 no a dobrý střih a adekvátní péče z toho ale může udělat pěkné vlny.

Mrkni třeba na tohle video

https://www.youtube.com/watch?…

Jen jsem to projela, ale to, co ma pani na hlave se mi nelibi :mrgreen:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1970 příspěvků 03.02.19 13:17

@Mar__tanka1983 a ničí to hodně vlasy? Já mám kudrnaté, ale nebaví mě si je upravovat, takže většinou večer umyju, jdu spát a ráno je to tak max dát do drdolu :roll: o tom chemickém rovnani jsem přemýšlela, ale mám dost suché vlasy, ať dělám co dělám, tak se bojím, aby mi je to ještě víc nevysusilo a nešla jsem pak na ježka :lol: fakt to vydrží tak dlouho? To bych do toho asi i šla. Ke kadeřnici rozhodně, na domácí experimenty nemám odvahu :mrgreen:

Aduš8
Závislačka 3454 příspěvků 03.02.19 13:51

To, o čem se výše bavíte, je naprosto klasická trvalá, akorát se provádí obráceně. Vlasy to zničí, vysuší a ještě je nutno číst, že v návodu je uvedeno na vlasy více či méně kudrnaté, ne vlnité. Takové ty lehké vlny to nesrovná a vlasy budou akorát krepaté a nehezké. Jinak, než žehlením hladkých vlasů nedosáhneš. @marun7

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20586 příspěvků 03.02.19 14:16

@Jitul.kaaa9 já si to nechávala dávat na vlasy v době, kdy sem je měla krátké (do 15 cm délky) a tam sem pocit vysušení neměla, naopak bylo skvělý, že to bylo „jednou a dost“ a nemusela si vlasy denně matlat gelama a kdečím, aby vydržely narovnané. Mě to vlny srovnalo (pamatuju si, že během působení mi to kadeřnice průběžně učesávala a hřebenem narovnávala).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >