Narůžovělý hlen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 12:44
Narůžovělý hlen

Dobrý den, chci se zeptat (ackoliv uz jsem se neco malo docetla tady na diskuzi, ale je to pro me nedostacujici). Jiz tretim dnem mam naruzovely vytok s naruzovelymi hleny (dnes je to takove nejsilnejsi). Jsem 6 den po ovulaci a 7 dni pred MS. Nikdy jsem takovy vytok pred MS nemela, a tak by me zajimalo, cim by to mohlo byt? Docetla jsem se, ze uhnizdovani vajicka, ale vcera jsem akorat dobrala prvni plato antikoncepce, tak si nejsem prilis jista. Jinak podbrisko me nijak neboli, jen mi prijde, ze jsem vic unavena. Dekuji za vsechny reakce :-)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >