Narvala si do nosu flitry – dcera 2,5 roku

21.12.10 11:51

Narvala si do nosu flitry

ahoj,
prosím o radu. Dcera - 2,5 roku - si dnes ráno nastrkala do nosu několik flitrů (kulaté placičky s otvorem uprostřed). (z vánoční výzdoby) 2 jsem odsála odsavačkou na vysavač, ale není mi (logicky) schopná říct, kolik jich tam nastrkala. Nic tam nevidím, nic nevysmrká ani už nic neodsaju a ona tvrdí, že tam nic nemá…ale tak jednou za deset minut pšíká…k doktorovi se mi nechce, navíc ORL dnes ani neordinuje. Jak poznám, že tam ještě něco má a hlavně jak moc je to nebezpečné? nemůže se udusit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.12.10 11:58

Myslím že by mohla vdechnout do plic.Pokud se něco dostane do plic tak je to docela malér.Už sem slyšela o předmětu v plicích a vytvořené kapsuli a kapalině nebo tak nějak.určitě bych na orl jela pokud pšíká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1648
21.12.10 11:59

8-o tak jedině vysavač na nejnižžší stupeň a nos do hubice, jinak já bych asi volala pediatričce, taky mají kleštičky na koukání do dírek, ach ty děti :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
IMI
2766
21.12.10 12:05

Ja si jako mala narvala do nosu kastan, takovej ten malinkej bilej, jeste nezralej. Mela sem ho tam tejden, tejden sem se nemohla vysmrkat a pak sem mamce prozradila sladky tajemstvi. Na ORL mi to vytahli. Takze deti si narvou do nosu kde co, Sla bych k obvodakovi, urcite maji nastroj, kterym se tam podivaj. A nebo na klasickou pohotovost a hystercit vic nez je zdravo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17854
21.12.10 12:18

Urcite bych jela,kord jestli psika..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28791
21.12.10 12:23

Taky bych se poradila s dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13256
21.12.10 12:27

Jela bych, stejně ti to nedá a budeš na to pořád myslet. Jistota je jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
21.12.10 12:33

Já jsem jednou našla v synově nosánku volant od autíčka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
398
21.12.10 12:37

Sla bych k dr.At se ji tam koukne.Asi by to nebyla sranda kdyby to tam nekde mela a neresilo se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
21.12.10 12:39

Ahoj, dcera si do nosu jednou nacpala chuchvalec nití. Na ORL nás pochválila :-D . Prý jakmile by jí tam kousek zůstal, po2-3 dnech by mohl nos zrudnout, protože se ten zbytek zanítí. Tak pro jistotu jeďte a ať je to ok :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.10 12:42

Já osobně bych na kontrolu šla, nechápu,jak můžeš napsat, že se ti k doktorovi nechce(s vlastní dcerou) 8-o :roll: Tvá otázka?Jak poznáš,že tam něco má? když si zajdeš k doktorovi,je jedno,jestli praktický lékař,nebo to bude pohotovost

Já bych rozhodně šla, lepší 2× jít zbytečně,než jednou pozdě :roll: :roll: Držím palce,ať je malá ok :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
21.12.10 12:45

Milá anonymní, napsat to mohu snadno, protože teď - dnes, u nás žádný - ani dospělý doktor neordinuje a znamenalo by to cestu 25 km autobusem. Ptám se, proto že nevím, jak moc je to akutní a jestli by to nešlo vyřešit zítra až u nás ve městě bude ORL. Zajímalo mě, jak moc je to nebezpečné, když se to nechá třeba do zítra. A díky :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.10 12:48

Nicméně, zítra na ORL raději zajdu (což jsem i původně chtěla, pouze nenapsala - ale až zítra). Ještě jednou jsem zkoušela odsavačku na vysavač, pořádně jsem jí nastříkala do nosu sterimar a na velký výkon odsála…a nic. Tvrdí, že jí tam nic nebolí, že už tam nic nemá. No uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.10 12:49

Tak se nezlob,ale pokud máš auto, tak na pohotovost můžeš i klidně večer :wink:Psala jsi, že se ti k doktorovi nechce.Promiň,jestli jsem se tě dotkla.Ale to byl můj názor :wink: :kytka:

Je to na tobě.Držím palce,ať je malá ok :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.12.10 12:50

Jsi mě předběhla, tak snad opravdu tam nic mít nebude :wink: ,dej zítra vědět,jak jste dopadly

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama