Naše strachy a obavy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14057
13.10.21 10:28

Naše strachy a obavy

Ahoj,

poslední dobou se na nás ženou ze všech medii hororové články a reportáže. Ceny nájmů raketově rostou, přidá se i zdražení pohonných hmot a energii, není kam přejít, do toho strašení znovu narůstáním pozitivních testů na Covid - bude se zpřísnovat?

A po pár přečtených diskuzích by mě zajímalo co ted momentálně řešíte, z čeho máte obavy co vás tíží s čím se chcete svěřit a dostat to ze sebe a třeba si přečíst že na tom je někdo podobně.

Nejde o vypsání ze strachů z hadů, nebo hmyzu, jde mi o to, co vás ted momentálně tíží…

No a aby diskuze nebyla až moc ponurá, koukněte na opačnou diskuzi ZDE

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
39731
13.10.21 10:30

Nic. jediné, abychom byli zdraví, zbytek nějak šel a půjde dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26297
13.10.21 10:33

Neřeším, tohle jsou věci, které neovlivnim, když to nastane, tak se to nějak udělá, holt se třeba budu muset obejít bez nějakých věcí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
13.10.21 10:34
@Kriss Tina píše:
Neřeším, tohle jsou věci, které neovlivnim, když to nastane, tak se to nějak udělá, holt se třeba budu muset obejít bez nějakých věcí :nevim:

Presne tak anebo holt vezmu na vikendy brigadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2552
13.10.21 10:45

Můj život stál vždycky nějak za prd a teď se mi pod rukama rozpadlo něco, čemu jsem hloupě uvěřila. A nějak mám dojem, že to je konečná a už nemám chuť se do budoucna snažit o cokoli. Nejraději bych zalezla někam do nory a zmizela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8034
13.10.21 10:54

Neskutečné mě stresujou ostatní. Špatně z toho spím, pořád jsem na nervy. Samozrejme se bojíme zdražování, nové vlády. Aktuálně prodáváme pozemek abysme si zrekonstruovali barák (respektive už jsou smlouvy podepsané atd..). Svěřila jsem se tchýni že mám obavu ohledně cen potravin, energii atd.. odpověď byla že my peníze mít budeme, tak se nemám obávat. Jenže ty peníze nejsou na rozutraceni ale na rekonstrukci. Abyste pochopili, tchýně kloudne nikdy nepracovala, teď prodala nemovitost, je doma, a živý ji její chlap. Ohledně mezd se zasekla před 20ti lety, a plat uklízečky co bere minimálku je pro ni vlastně luxusní. Moje rodina pracuje ve zdravotnictví, za Babiše se jim zvedly platy, takže jsou spokojený, akorát se boji že jim co to přidali, zase vezmou. Takže to všichni všechno hází na mě, všechny svoje obavy. Já se nervuju za ostatní. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33702
13.10.21 11:00
@chs.jasmin píše:
Ahoj,

poslední dobou se na nás ženou ze všech medii hororové články a reportáže. Ceny nájmů raketově rostou, přidá se i zdražení pohonných hmot a energii, není kam přejít, do toho strašení znovu narůstáním pozitivních testů na Covid - bude se zpřísnovat?

A po pár přečtených diskuzích by mě zajímalo co ted momentálně řešíte, z čeho máte obavy co vás tíží s čím se chcete svěřit a dostat to ze sebe a třeba si přečíst že na tom je někdo podobně.

Nejde o vypsání ze strachů z hadů, nebo hmyzu, jde mi o to, co vás ted momentálně tíží…

No a aby diskuze nebyla až moc ponurá, koukněte na opačnou diskuzi ZDE

Z výše uvedeného mě nic netíží, nenechám se médii příliš ovlivnovat.

No, když se zdraží všechno, tak se budou kupovat jen nejnutnější věci.

Vzhledem k tomu, jak u nás u paneláku přetékají popelnice jídlem a hadrama, tak to na jednu stranu bude mít i pozitivní dopady, lidi budou víc vážit věcí, třeba se zase bude zašívat, dědit, jako dřív.

Jsem na to zvědavá, zatím, když jdu z práce, stánky s kebabem v obležení, u mcDonalda fronty, obchodů se „značkovými“ hadry tu nikdy tolik nebylo, třeba někteří i začnou vařit, jako dřív.

Takže u mě spíš zvědavost, jaký bude vývoj… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4474
13.10.21 11:10

Ja mam poslední dobu tíživé myšlenky kvůli zubarum. Nejsou. Moje zubarka max do 10 let půjde do důchodu a co pak? :nevim:
Kdo mi pomůže, až mě chytne zub?

A celkově teda doktoři mě děsí, že jich není dost a kvalitních. Ale ty zubaři mám v hlavě nejvíc. Asi že jsem doteď nic zdravotního extra neřešila. Kromě zubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3085
13.10.21 12:28

Aktualne se nejvic obavam toho, aby moje deti zase neonemocnely a ja nemusela resit, kdo je bude hlidat, protoze jsem v nove praci. Mesic kasle uz mi stacil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
13.10.21 12:35

Bojím se, abychom měli silnou ekonomiku, aby nenarostla nezaměstnanost a ceny nenarostly raketovým způsobem, protože bych si přála do dvou let druhé dítě.
A pokud půjdu na mateřskou a přijdu o příjem, který nás z větší části živí, musím vychytat lepší dobu a jistoty, ale věk nečeká, zdraví taky nečeká a říkám si kdy a zda bude vhodná doba pro to mít dítě?
Chci ho mít zodpovědně vůči němu, první dceři, nám i okolí a uživit nás. Můj muž se snaží co může, ale více než já prostě nevydělá, ale kojit taky nemůže…

Takže toto v souvislosti se situací ve světě trápí mě. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
13.10.21 13:19
@free333 píše:
Z výše uvedeného mě nic netíží, nenechám se médii příliš ovlivnovat.

No, když se zdraží všechno, tak se budou kupovat jen nejnutnější věci.

Vzhledem k tomu, jak u nás u paneláku přetékají popelnice jídlem a hadrama, tak to na jednu stranu bude mít i pozitivní dopady, lidi budou víc vážit věcí, třeba se zase bude zašívat, dědit, jako dřív.

Jsem na to zvědavá, zatím, když jdu z práce, stánky s kebabem v obležení, u mcDonalda fronty, obchodů se „značkovými“ hadry tu nikdy tolik nebylo, třeba někteří i začnou vařit, jako dřív.

Takže u mě spíš zvědavost, jaký bude vývoj… 8)

To je všechno fakt, až ma to zdražování energie - tu nepodědíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1671
14.10.21 06:59

Nebojím se asi ničeho, chtěla bych hlavně n aby jsme byli zdravi, zdražování se nebojím, nebude to tak horké, spis se děsím kolik to stoupne v hospodách, rada si dam někde jídlo, pak kino atd

Nastoupila jsem letos do prace a celkove myslim ze se mame fakt dobre.

@Mari-KusKus Však věk u dítěte je chvíli, letí to, dva roky utečou a muzes zpět do prace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat