Našel si milenku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.1.22 22:34

Nasel si milenku?

Dobry vecer.. mozna to bude trosku delsi pisu to se slzami v ocich potrebuji se nekomu vypsat..s pritelem jsme spolu 8 let, mame 2letou holcicku.. pred tim nez se mala narodila jsem nahodne vzdy prisla na to ze si muj chlap psal s jinyma..blba krava jsem mu to vzdy odpustila stalo se to asi 2× a vzdy jsem nahodou na to prisla.. takze buh vi kolikrat.. co je mala tak si myslim ze bylo vse mezi nami v pohode, ale ted asi posledni tyden mi prijde chlap jak vymeneny.. prijde domu pozdravi nas zapne si hry a hraje hraje hraje.. za den si nesedne k male ani na blbych 15 minut..sem tam ji da pusu a to je vse.. a tak je to u nas kazdy den.. ja litam delam vic obedu aby mel teplou veceri chystam mu svaciny proste vse ma muzu rict luxusni servis - ano jake si to udelas takove to mas, ale ja jsem proste takova ze chci aby se mel semnou nejlip.. ale jak rikam posledni tyden je jak vymeneny nejak ani semnou nekomunikuje, podotykam ze se 2× po sobe nemohl u sexu udelat ;) :oops: a to se nikdy nestalo, od te doby jsme spolu nespali (nejaky tyden), furt do me husti zda si s nekym nepisu a ze beztak si pisu s jinyma atd coz bych nikdy neudelala a ani mu nedavam zadny duvod aby me tak obvinoval, nedavno mi vypadla z rucniku po vyprani umela rasa coz ja nenosim..a zitra mame jit spolu na veceri coz uz stihl 2× zrusit uplne kvuli blbosti.. co pul hodiny se me ptal co ma za uchem rikam nic nevidim a kdyz uz se me fakt ptal co chvili tak jsem mu rekla at se me nepta furt tak casto kdyz tam nic nema a on ze rusi sobotni veceri ze jsem podrazdena pritom jsem mu to rekla slusne.. dnes rano vzal zpet ze teda jdeme a ted mi psala kamaradka jestli nechceme zajezd v kvetnu za polovinu - zeptala jsem se a pry je to daleko autem 3 hodiny a to se mu nechce.. kdyz jsem mu rekla ze ho zajimaji jen hry a s nama nikdy nikam nechce jet ikdyz mam napady na rodinny vylet sem tam o vikendu tak sobotu zase zrusil a ja mu rekla ze uz ho kaslu.. a on „vis ze je mi to uplne jedno?“.. neprijde vam jako dite jeste? :,( rekla jsem mu ze normalni chlap se takhle detinsky opravdu nechova.. ale uz jen i ty priznaky - umela rasa, podezrivani ze psani, 2× sex a nic, je jak vymeneny.. myslite si, ze si nekoho nasel?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2058
14.1.22 22:40

Jeden jak druhý :zed: si nemáte co vyčítat.
Tak že on je z tebou 8 let a uděláš si sním dítě a že je na úplné houno si zajistila az teď? To asi ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7114
14.1.22 22:44

A kdyby ANO, tak co??
chováte se oba jak děcka ve školce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2294
14.1.22 22:45

To jsi čekala že se po dítěti změní? Tvoje chyba že jsi mu pořád odpouštěla. Máchá si to někde jinde, a ty mu děláš služku. Seber zbytek své hrdosti a odejdi pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4787
14.1.22 22:46
@Anonymní píše:
Dobry vecer.. mozna to bude trosku delsi pisu to se slzami v ocich potrebuji se nekomu vypsat..s pritelem jsme spolu 8 let, mame 2letou holcicku.. pred tim nez se mala narodila jsem nahodne vzdy prisla na to ze si muj chlap psal s jinyma..blba krava jsem mu to vzdy odpustila stalo se to asi 2× a vzdy jsem nahodou na to prisla.. takze buh vi kolikrat.. co je mala tak si myslim ze bylo vse mezi nami v pohode, ale ted asi posledni tyden mi prijde chlap jak vymeneny.. prijde domu pozdravi nas zapne si hry a hraje hraje hraje.. za den si nesedne k male ani na blbych 15 minut..sem tam ji da pusu a to je vse.. a tak je to u nas kazdy den.. …

Vypadá to tak, ale týden není moc dlouhá doba…
Co ho nechat další týden zcela na pokoji a pak to znovu vyhodnotit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23052
14.1.22 22:48

Jinou pravděpodobně má. Ale nediv se, že se chová jako dítě, když ty ses pasovala do role jeho matky včetně svačin. Ty ze sebe děláš blbku a stejně se s tebou nejlíp nemá, když běhá za jinýma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
14.1.22 22:54
@Josef_t píše:
Vypadá to tak, ale týden není moc dlouhá doba…
Co ho nechat další týden zcela na pokoji a pak to znovu vyhodnotit?

jo, souhlas,
ale bez těch svačinek a luxusního servisu.

Mě teda zarazilo, já bych nepoznala, že z ručníku vypadla umělá řasa :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
14.1.22 22:56

@Karamba2020 paranoidní sledování a pak i tráva roste před očima. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4787
14.1.22 23:19
@Karamba2020 píše:
jo, souhlas,
ale bez těch svačinek a luxusního servisu.Mě teda zarazilo, já bych nepoznala, že z ručníku vypadla umělá řasa :think:

Pitný režim a minimální nutriční příjem je třeba zachovat.
Zanedbat péči o domácího mazlíčka je trestným činem :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
14.1.22 23:37

Ego

Když ve vztahu myslí oba jen na sebe, tak to není vztah, ale jen soužití z vychcanosti!
Přístup: mám někoho, ale hledám jinde - to nemůže dobře dopadnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10986
15.1.22 06:57

Milenku nejspíš má, ale nevím, co tě na tom překvapuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34089
15.1.22 10:07
@Anonymní píše:
Dobry vecer.. mozna to bude trosku delsi pisu to se slzami v ocich potrebuji se nekomu vypsat..s pritelem jsme spolu 8 let, mame 2letou holcicku.. pred tim nez se mala narodila jsem nahodne vzdy prisla na to ze si muj chlap psal s jinyma..blba krava jsem mu to vzdy odpustila stalo se to asi 2× a vzdy jsem nahodou na to prisla.. takze buh vi kolikrat.. co je mala tak si myslim ze bylo vse mezi nami v pohode, ale ted asi posledni tyden mi prijde chlap jak vymeneny.. prijde domu pozdravi nas zapne si hry a hraje hraje hraje.. za den si nesedne k male ani na blbych 15 minut..sem tam ji da pusu a to je vse.. a tak je to u nas kazdy den.. ja litam delam vic obedu aby mel teplou veceri chystam mu svaciny proste vse ma muzu rict luxusni servis - ano jake si to udelas takove to mas, ale ja jsem proste takova ze chci aby se mel semnou nejlip.. ale jak rikam posledni tyden je jak vymeneny nejak ani semnou nekomunikuje, podotykam ze se 2× po sobe nemohl u sexu udelat ;) :oops: a to se nikdy nestalo, od te doby jsme spolu nespali (nejaky tyden), furt do me husti zda si s nekym nepisu a ze beztak si pisu s jinyma atd coz bych nikdy neudelala a ani mu nedavam zadny duvod aby me tak obvinoval, nedavno mi vypadla z rucniku po vyprani umela rasa coz ja nenosim..a zitra mame jit spolu na veceri coz uz stihl 2× zrusit uplne kvuli blbosti.. co pul hodiny se me ptal co ma za uchem rikam nic nevidim a kdyz uz se me fakt ptal co chvili tak jsem mu rekla at se me nepta furt tak casto kdyz tam nic nema a on ze rusi sobotni veceri ze jsem podrazdena pritom jsem mu to rekla slusne.. dnes rano vzal zpet ze teda jdeme a ted mi psala kamaradka jestli nechceme zajezd v kvetnu za polovinu - zeptala jsem se a pry je to daleko autem 3 hodiny a to se mu nechce.. kdyz jsem mu rekla ze ho zajimaji jen hry a s nama nikdy nikam nechce jet ikdyz mam napady na rodinny vylet sem tam o vikendu tak sobotu zase zrusil a ja mu rekla ze uz ho kaslu.. a on „vis ze je mi to uplne jedno?“.. neprijde vam jako dite jeste? :,( rekla jsem mu ze normalni chlap se takhle detinsky opravdu nechova.. ale uz jen i ty priznaky - umela rasa, podezrivani ze psani, 2× sex a nic, je jak vymeneny.. myslite si, ze si nekoho nasel?

To podezřívání a osočování nevěrníci dělají, on bude chtít vinu za případný rozchod shodit na Tebe.

Umělá řasa, no, co k tomu říct.
Ty hry na PC by mi vadily moc, případná milenka ani chuděra netuší, co by si uvázala na krk…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat