Rozchod, co dělat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonym977
14.1.22 15:29

Rozchod co dělat

Zdravím,
přicházím s dotazem který bych si nejlépe měl vyřešit sám ale cítím že potřebuji radu a názor od cizích.
Po 5ti letém vztahu se se mnou rozešla přítelkyně, začli jsme spolu ve 14 a byl to náš první vztah.
Jako v každém vztahu i u nás vznikali nějaké neshody a hádky ale vždy jsme je vyřešili a nakonec se hned udobřili.
Za rozchod si mohu sám svým chováním, kdy jsem poslední dobou přítelkyni nevěnoval moc pozornosti, nepsal jsem ji a celkově se moc nezajímal.
Nehádali jsme se a vztah mi připadal dobrý a proto jsem si myslel že je všechno v pohodě, že je ten vztah jistý ale napsala mi že to poslední dobou není dobré a že už v tom vztahu nevidí nadšení jako dřív, že má teď problémy a chce být sama.
Teď se nechce vidět ani si psát.
Viděli jsme se a promluvili si o všem a přesto že brečela a zdálo se že jí to mrzí, trvala na tom že už další šanci dávat nechce.
Nevím co mám v téhle situaci dělat, po téhle zkušenosti se mi rozsvítilo a věřím, že kdybych dostal šanci, tak bych byl už správný přítel.
Po tom co mi psala, ať nepíšu atd jsem neustále psal a snažil se to vyřešit a trochu se i litoval a uvědomuju si že to byla chyba.
Mám mít ještě naději a věřit že se to časem spraví popř. co teď dělat a jak se chovat aby se náš vztah dal zase dohromady?
Nedokážu si představit život bez ní ale bojím se že jediné řešení bude se posunout dál, co si o tom myslíte vy?
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14412
14.1.22 15:43

Psát na emimino není to pravé.. Musíš si to odžít.. Přijde jiná a ty budeš s úsměvem vzpomínat na první lásku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonym977
14.1.22 15:49

@Králičice Nechci o ní nadobro přijít, proto se to snažím zachránit a mám pořád naději. Nikdy by mě nenapadlo napsat sem ale s blízkými to řešit nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
25466
14.1.22 15:55

Další příklad toho, že si člověk neváží toho, co má, dokud to neztratí. A pak by chtěl napravovat, ale ono už není co, slečna už je dál, a už nechce.
Ty to můžeš vzít jako poučení dobudoucna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.22 15:57

Začali jste spolu chodit ve 14, první vztah a byli jste spolu 5 let.
Prostě je to vývoj. Jste ještě moc mladí na vážný dlouhodobý vztah.
Tvoje přítelkyně si to uvědomila a chce jít dál.
Je na čase, aby jsi taky šel svou cestou. Jednou - za několik let - na Váš vztah budeš vzpomínat jako na první lásku.
Nech přítelkyni jít, kamarádit se můžeš zkusit za rok, dva. Teď je brzy.

Studuj, najdi si koníčky, nové přátele, žij svůj život.
Ať se Ti daří🙋‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
14.1.22 16:04

Vážně věříte tomu, že by si 19tiletý chlapec vyléval srdce na e-miminu? A kvůli tomu se zde zaregistroval? Jako pokus dobrý, ale jdi se bavit něčím smysluplnějším. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonym977
14.1.22 16:08

@Fee-bee Vázňě věříte tomu, že bych se bavil právě tímhle a tady?
Chtěl jsem slyšet názor od ostatních protože sám mám nulové zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Floralys
14.1.22 16:11
@Fee-bee píše:
Vážně věříte tomu, že by si 19tiletý chlapec vyléval srdce na e-miminu? A kvůli tomu se zde zaregistroval? Jako pokus dobrý, ale jdi se bavit něčím smysluplnějším. :mavam:

To bude nějaká zdejší masochistka pod jiným nickem. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
667
14.1.22 16:16
@Anonym977 píše:
@Fee-bee Vázňě věříte tomu, že bych se bavil právě tímhle a tady?
Chtěl jsem slyšet názor od ostatních protože sám mám nulové zkušenosti.

asi bych doporučila respktovat přání své bývalé přítelkyně.. řekla ti, že chce být sama. Tím, že jí budeš uhánět se jí můžeš spíš zprotivit.
Popřemýšlej nad tím, jaké důvody ti řekla. Co všechno jsou oprávněné výtky, co můžeš změnit. Zapracuj na sobě. A dej jí čas. Člově to z odstupu pak vidí jinak než s horkou hlavou.
Nebo zajdi někam, kde si můžeš promluvit s někým, kdo ti dá kvalitní zpětnou vazbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonym977
14.1.22 16:17

.

Příspěvek upraven 14.01.22 v 20:47

• Citovat
  • Nahlásit
Anonym977
14.1.22 16:22

.

Příspěvek upraven 14.01.22 v 20:47

• Citovat
  • Nahlásit
Floralys
14.1.22 16:24
@Anonym977 píše:
@Dlouhá punčoška Máte pravdu a přesně toho jsem se bál a jen čekal kdy to přijde, sám vím že je skoro nereálne vydržet v prvním vztahu po celý život ale tento bych si opravdu přál.
Jde o to že jsme si moc rozuměli, vůbec nejde o vzhled ale o to jak mi bylo s daným člověkem dobře a o to víc to bolí.
Stále věřím že bychom to dali zase dohromady ale jak jste napsala, bojím se že už se opravdu chce posunout dál beze mě.
Teď jí chci dát čas a nechat ji být protože vidím že neustálé psaní není dobrý nápad, jen nechci čekat příliš dlouho a bojím se že nakonec zapomene a skončí s jiným.
Připadám si jako ubožák a o to hůř když jsem tak mladý :zed:

Nějak se mi to nezdá. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
38251
14.1.22 16:32
@Anonym977 píše:
@Králičice Nechci o ní nadobro přijít, proto se to snažím zachránit a mám pořád naději. Nikdy by mě nenapadlo napsat sem ale s blízkými to řešit nechci.

Kup si učebnici češtiny a ve volných chvílích studuj. Prožil jsi první lásku. Nech ji odejít. Přežiješ i bez ní
Za rok budeš už úplně jinde a s jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38251
14.1.22 16:33
@Anonym977 píše:
Já jsem rak a přítelkyně býk, proto to snáším tak blbě a přítelkyně si stojí za svým…
Jen tak pro pobavení, že na horoskopech něco bude.

Ne. Na horoskopy nehleď. Seber se, jdi si zasportovat, sejdi se s kamarády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9276
14.1.22 17:26
@Anonym977 píše:
Já jsem rak a přítelkyně býk, proto to snáším tak blbě a přítelkyně si stojí za svým…
Jen tak pro pobavení, že na horoskopech něco bude.

no jistě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat