Nastoupit teď do práce?

Anonymní
30.4.21 08:58

Nastoupit teď do práce?

Hezký den maminky,
mám chlapečka 3r2měs…od září nastupuje do školky, já do práce - do první práce (učitelka na zš)..malej se narodil když jsem byla na VŠ a odstátnicovala jsem teď v lednu…teď k věci…celou dobu jsem se těšila jako na smilování na půlroční období totálního „volna“ po státnicích že si to užijeme se synem na 1000 procent, protože do té doby to byly pořád nějaké věci ohledně školy/zkoušky, praxe, státnice, diplomka, seminárky..a doma prcek..TEĎ mi ale volali ze ZŠ kam mam v zari nastoupit, ze jim vypadl clovek a ze akutne nekoho shani na kveten, cerven, dotahnout tridu. MAM DILEMA. Nastoupit ci ne, malej by lital mezi tatinkem, prababickou a babickou co smenuje…nejak by ze to asi zvladlo, ale byl by to „hukot“ a ja si planovala jak si to doma jeste uzijem naplno, ze se muzu konecne vyspat(po nocich jsem furt delala neco do skoly) a ze doma podelam resty na ktere opravdu nebyl cas. Na druhou stranu bych OPRAVDU hodne pomohla pani reditelce a vytrhla ji trn z paty, co si budeme povidat, sehnat zaskok na konec skolniho roku v teto dobe je snad nocni mura vsech reditelu, zvlast kdyz je kovid, rousky ve tridach atd. Zase by mi pani reditelka byla i v zari opravdu naklonena, a mela bych u ni pekny obrazek. A teď..babo raď :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1330
30.4.21 09:01

Jestli tu možnost hlídání máš, nastoupila bych a s prckem si pak užijete prázdniny. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270
30.4.21 09:01

Být tebou nastoupím do práce.. Pomůžeš ředitelce a myslím si že když pak budeš potřebovat i ty pomoc tak k tomu prihlidnou 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1184
30.4.21 09:03

Nastoupila bych. Vím, přípravy zaberou hodně, vím, o čem mluvím, ale kolegové pomůžou, navíc teď po distančce to bude hlavně opakování, minimum testů apod., takže odpoledne bys čas na malého mít měla. Stejně tak většinu léta. Jdi do toho, bude to i pro tebe takový pomalý start :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6866
30.4.21 09:09

Nastoupila bych. Za chvíli budou prázdniny, to se s prckem užijete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14825
30.4.21 09:10

Pokud jsi schopna vyřešit hlídání, tak bych nastoupila. S malým dítětem může být spousta komplikací a v budoucnu se ti tento vstřícný krok určitě vyplatí. A budete mít kompletně volné dva měsíce o prázdninách na užití si a dohnání restů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1386
30.4.21 09:13

Nastoupila bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10617
30.4.21 09:14

Taky bych nastoupila. Já šla do práce daleko dřív a musím říct, že si ten společný čas s dětmi teď užívám úplně jinak. Ale hukot to je, my k tomu ale nemáme žádné hlídání, jsme na to sami a školka k tomu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
30.4.21 09:18

Nastoupila bych. Pak budete mít ještě celé prázdniny a co si budeme povídat, v budoucnu se ti tvá vstřícnost může vrátit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14301
30.4.21 09:52

Nastoupila bych, nejenže si uděláš body navíc u ředitelky, ale navíc budeš mít i prázdniny, které si se synem můžeš užít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21138
30.4.21 09:57

Jsou to jen 2 měsíce a pak budeš mít 2 měsíce volna. Nastoupila bych. Ředitelka ti bude vděčná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47483
30.4.21 10:10

Poradne si to rozmysli. Nastoupila bys do rozjeteho vlaku v dobe rotacni/distancni vyuky. Bez praxe, narocne. Ten, kdo pise, ze se bude jen tak neco opakovat, se myli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1546
30.4.21 10:11

Urcite bych nastoupila. Skolstvi s malymi detmi je pro zenskou vyborny misto. Ted bych se osidila o dva mesice, do budoucna ziskas vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21138
30.4.21 10:44

@matkabagristy Aspoň by to nebyl v září takový šok. A blázinec je to už druhý rok. A ano náročné to bude na každý pád a je jedno jestli v květnu nebo září.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506
30.4.21 11:37

Já bych šla, aspoň se rozkoukáš a vůbec tak oťukneš školu, případně kolegy(ně). A užijete si pak letní měsíce. Kdyby se jednalo o výpomoc na půl roku, je to jiné, ale tohle se dá, bych řekla. Hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat