Reklama

Nástup do stejné práce a rodičák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hakunamatata
Kecalka 220 příspěvků 26.09.18 02:37
Nástup do stejné práce a rodičák

Maminky můžete mi prosím poradit? Vracím se ve 2,5 letech do práce, ale rodicak mám rozložený na 3 roky. Budu u stejného zaměstnavatele, jiná pozice, stejna smlouva, řešena dodatkem. Můžu dal pobírat rodicak do těch 3 let nebo ho musím nějak ukončit? Děkuji moc

Reklama

Reakce:

ladyhoney
Nováček 10 příspěvků 26.09.18 02:57

Můžeš pobírat dál, výdělečná činnost není omezena, pobyt ve školce po druhých narozeninách také ne.

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 26.09.18 07:05
@Hakunamatata píše:
Maminky můžete mi prosím poradit? Vracím se ve 2,5 letech do práce, ale rodicak mám rozložený na 3 roky. Budu u stejného zaměstnavatele, jiná pozice, stejna smlouva, řešena dodatkem. Můžu dal pobírat rodicak do těch 3 let nebo ho musím nějak ukončit? Děkuji moc

Měla jsem úplně to samé a nic jsem neukončovala.

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 26.09.18 07:36

Ne..můžeš pobírat jak plat tak rodičák. Také jsem to tak měla
Jediné omezení je v OČR..na který musíš ty, protože se vyplácí jen tomu kdo na dítě bere rodičák..tzn kdyby šel na očr manžel, může, ale nebude ho mít placený..

Uživatel je onlineLuboš P
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 26.09.18 07:41
@ladyhoney píše:
Můžeš pobírat dál, výdělečná činnost není omezena, pobyt ve školce po druhých narozeninách také ne.

Russet smurfka Proč tato odpověď nestačí?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62925 příspěvků 3 inzeráty 26.09.18 08:02
@Luboš P píše:

Je to diskuze a kazdy do ni k tematu muze prispet cin chce. Tedy jejich odpověď je na rozdil od tve pripominky k tematu a neco prinasi.

zrcadlo
Kelišová 6746 příspěvků 26.09.18 08:23
@Luboš P píše:

Mimo jiné proto, že kdyby se měl diskutující spoléhat na správnost první odpovědi, mohl by na to v mnohých diskuzích pekelně dojet. Naprosto běžně se tu objevují, obzvlášť v oblasti otázek k legislativě, bludy, které se teprve následně v diskuzi vyvrátí (a většinou autor/ka špatné odpovědi nemá ani tolik slušnosti, aby se omluvil/a a jen podotkne „ale mně to bylo řečeno takhle“ nebo „já to tak ale měl/a“ - co na tom, že za úplně jiných podmínek).

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 26.09.18 08:26
@Luboš P píše:

Náhodou je je fajn, když odpoví víc žen. Zakladatelka pak vidí, že se fakt nemusí bát :lol:

vulpes
Kelišová 5010 příspěvků 26.09.18 08:42
@Luboš P píše:

protože třeba doplnění @smurfka o OČR je hodně k věci a předtím nezaznělo. Tomuhle faktu s očr se pak hodně lidí hodně diví. Když to bude vědět předem, nebude se pak divit.

vulpes
Kelišová 5010 příspěvků 26.09.18 08:45
@zrcadlo píše:
Mimo jiné proto, že kdyby se měl diskutující spoléhat na správnost první odpovědi, mohl by na to v mnohých diskuzích pekelně dojet. Naprosto běžně se tu objevují, obzvlášť v oblasti otázek k legislativě, bludy, které se teprve následně v diskuzi vyvrátí (a většinou autor/ka špatné odpovědi nemá ani tolik slušnosti, aby se omluvil/a a jen podotkne „ale mně to bylo řečeno takhle“ nebo „já to tak ale měl/a“ - co na tom, že za úplně jiných podmínek).

protože tady 90 % lidí píše to, co SI MYSLÍ a ne to, co VÍ. Hlavně, že si „pokecali/y“ a asi i mají falešný pocit užitečnosti svojí osoby a nikdy jim už nedojde, že šířením zavádějících nebo vyloženě nesprávných informací jsou jen ke škodě. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >