DPČ a nárok na mateřskou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nevernamrcha
Kecalka 120 příspěvků 19.09.18 16:20
DPČ a nárok na mateřskou?

Ahoj holky,
Nastoupila jsem na dpp ale zachvilku budu mít vybráno 300 automaticky přejdu na dpč. Ale zjistila jsem už jsem těhotná.
Zaměstnavatel mi nabídl hpp jenže na 12cky což je problém s vyzvedáváním prvního prcka + ostruhy v patách.
Víte některá jestli i když budu na dpč mám nárok na mateřskou? A jestli i tak drží místo jako hpp?? Díky za info

Reakce:
veria
Generální žvanilka 23791 příspěvků 1 inzerát 19.09.18 16:29

Místo nedrží a mateřská asi podle toho jestli jsi splnila dobu pojištění (270 dni v posledních 2 letech).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >