Test otcovství online

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mayecka
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 08.09.18 21:15
Test otcovství online

:mavam: ahoj chtěla bych se zeptat. Nemáte někdo zkušenosti s online testy otcovství? Po 30 letech jsem se trochu začala stýkat s tátou ale jelikož jsem si pročítala soudní spisy atd kde je černé na bílém že moje matka byla tzv přátelská hlodá ve mě cervik a chci mít jistotu. Chci si objednat online test ale nevím kde je toho na googlu moc a nechci naletet a zbytečně vyhodit peníze za nic. Děkuji za nějakou radu :hug:

Reakce:
vertunka
Závislačka 4714 příspěvků 08.09.18 21:20

Jak jako online test? 8o Jak to funguje?

mayecka
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 08.09.18 21:30

Myslím test který se objedná a potom se vzorky zašlou poštou a výsledky dorazí emailem.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5287 příspěvků 08.09.18 21:31
@vertunka píše:
Jak jako online test? 8o Jak to funguje?

Doma si uděláš test DNA a výsledek přepíšeš do webové stránky :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Kelišová 5287 příspěvků 08.09.18 21:35
@mayecka píše: :mavam: ahoj chtěla bych se zeptat. Nemáte někdo zkušenosti s online testy otcovství? Po 30 letech jsem se trochu začala stýkat s tátou ale jelikož jsem si pročítala soudní spisy atd kde je černé na bílém že moje matka byla tzv přátelská hlodá ve mě cervik a chci mít jistotu. Chci si objednat online test ale nevím kde je toho na googlu moc a nechci naletet a zbytečně vyhodit peníze za nic. Děkuji za nějakou radu :hug:

Pro srovnání potřebuješ dva vzorky - svůj a otce. Pak bych to svěřil nějaké solidní laboratoři v ČR (měla by mít certifikaci - pravděpodobně od ministerstva zdravotnictví - pro provádění potřebných analýz).

vertunka
Závislačka 4714 příspěvků 08.09.18 21:35
@Prof. Farnsworth píše:
Doma si uděláš test DNA a výsledek přepíšeš do webové stránky :mrgreen:

Já myslela, že se vyplní dotazník. Otázky typu: kde máte mateřské znaménko apod :mrgreen: :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Kelišová 5287 příspěvků 08.09.18 21:43
@vertunka píše:
Já myslela, že se vyplní dotazník. Otázky typu: kde máte mateřské znaménko apod :mrgreen: :mrgreen:

Je XXX váš otec? []ANO []NE :mrgreen:

azalia
Kecalka 319 příspěvků 08.09.18 22:03

@mayecka Tak například tady: http://www.easydna.cz/

mayecka
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 08.09.18 22:25

@azalia děkuji moc :kytka: :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >