Reklama

Manželův kamarád nám hlídal byt... přeháním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 09:12
naštvalo by vás to?

Dobrý den
naštvala by vás tato situace?

Jeli jsme na 14 dní na dovolenou a poprosili manželova kamaráda, že nám bude chodit krmit kočku, manžel mu navrhl, jelikož je po rozchodu a bydlí v jednom bytě se spolubydlícím, že sem tam může využít náš byt co se týče: on hraje hry, tak že si to může zapojit na tv a zapařit, jednou nám poslal sms, že si vypere, řekla jsem ok a že jestli nechci vyprat taky, tak jsme řekla ne, jelikož nestojím o to, aby mi cizí člověk pral špinavé prádlo, něco mi tam zbylo, jelikož bylo ošklivě a neschlo to..

No a vrátili jsme se a prádlo sice nevyprané, ale složil mi prádlo, co jsme ráno před odjezdem nesložila, pár kousků, bylo to ještě vlhké, bylo tam i spodní prádlo, měla jsme to v koupelně na sušáku, tak to mi složil, přeskládal mi šuplík v kuchyni - a uklidil, taky jednu skřínku, dokonce uklidil hračky, malá ráno před odjezdem - stihla vše rozházet a už na nás čekal taxi, tak jsme to rychle naházela do krabice, co máme na hračky a přijedem a vše je vyskládané, uplně jinak přerovnané než mívám, taky byl na našem pc, je vymazaná historie, klidně si mohl číst na co koukám apod..!

jako mě to neuvěřitelně štve, už když jsme přišli, celý byt voběl po jeho vůni, deka na gauči voní jeho vonavkou, prostě byt používal, já jsem souhlasila, že si může na tv zapařit hry, když si tam připojí ovladač, že si teda vypere, i kdyby kafe si uvařil, klidně i přespal na gauči, ale přijde mi, že tu byl celou dobu a co mě nejvíce vadí, že se hrabal v našich věcech! a ještě mi je uklidil! nejsme žádná šmudla, ale dělám VŠ, práci na zkrácený uvazek a do toho 2 leté dítě, takže moc času na takové to, že vyklidíte šuplíky a celé to vydrhnete není, dokonce uklidil sprchový kout, manželovi je to jedno, že to moc hrotím, mně to ale štve, že se mi tu takhle doma někdo vším probíral..ještě před odjezdem jsem vyklidila, vypnula a vyčistila lednici, přijedu a je zaplá..

pro manžela sjem hysterka co to moc řeší, jako dusno kvůli tomu dělat nebudu, ale prostě mě to neuvěřitelně štve a necítím se tu ted dobře, do toho manžel tu vtipkuje, že nám sem mohl dát nějakou kameru, že nás šmíruje, jako haha, jenže já se tu fakt ted cítím divně..pro mě je doma svaté místo..jsme magor?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

winter.gift
Stálice 56 příspěvků 15.09.18 09:17

Ten kamarád je uplne mimo, podle mne překročil veškeré hranice a ja bych teda byla pekelne naštvaná! Ze vám sahal na prádlo je vrchol

lachtanice86
Kelišová 5748 příspěvků 15.09.18 09:21

Tohle bych nedovolila ani tchýni a ta se o to pokoušela teď nedávno. Takže ne, byla bych nepricetna

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 15.09.18 09:21

Jako s tím se dá počítat že když někomu cizímu dáš přístup do bytu, tak že se vám tam bude hrabat :nevim: mě by to taky vadilo, kdyby se mi hrabal v pradle, ale to už je riziko když někomu dáš klíče no, proto je dávám když někam jedem jenom rodině, protože vím že ségra se mi nebude hrabat v šuplíku, k čemu by ji to bylo žejo :lol: prostě si prádlo znova vyper, vyvoň si byt podle sebe a příště nikomu klíče nedávej…

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 15.09.18 09:23

Třeba to bral jako daň za to, že tam může občas být. Jestli uklidil jeden šuplík v kuchyni… třeba do něj omylem vylil šťávu, nebo tak. Když udělal jen jeden. Já být tebou bych byla ráda, že kočka nebyla sama, že se o ní postaral. Taky se na vás mohl vykvajznout.

vjerunqa
Závislačka 3002 příspěvků 15.09.18 09:25

Ahoj, mně by to vadilo hodně tedy :think:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1379 příspěvků 15.09.18 09:25

Asi to myslel dobře, ale cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly :mrgreen:
Strašně by mi to vadilo

mroe
Extra třída :D 14248 příspěvků 15.09.18 09:29

No, otazka je, jak se a manzelem domluvili na uzivani bytu ( jak presne) . Stalo se stalo, vic bych to neresila.

Uživatel je onlineMonchichik
Závislačka 4190 příspěvků 15.09.18 09:31

No jako vadilo by mi to, ale zase na druhou stranu chápu i kamaráda, nechali jste ho v bytě, tak se ti chtěl odvděčit a poskládal ti prádlo, umyl sprchový kout, zapnul lednici, abys jí mohla hned po návratu použít, dokonce uklidil hračky. Řekla bych, že to myslel dobře, chlapům nedochází, co by na tom ženským mohlo vadit, fakt si myslím, že ti chtěl takto pomoct a odvděčit se ti. A jako bonus měla kočka společnost :kytka: .

Le_lenaz
Stálice 85 příspěvků 15.09.18 09:32

Asi to „přebývání“ u vás chtěl nějak odčinit a nic jiného ho nenapadlo. Je to chlap, ten houby o tomhle ví. :mrgreen:

debra.morgan
Závislačka 3268 příspěvků 15.09.18 09:32

Mně by to treba nevadilo vůbec :nevim: ale asi budu jediná.

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 15.09.18 09:37

ja bych to nedramatizovala. kdo vi, co si chlapi presne rekli. a taky se mozna chtel odvdecit. beru to jinou optikou i proto, ze mi chodi domu pani na uklid a jsem na tyhle veci zvykla naopak je vitam jako ulehceni od domacich praci.

Russet
Extra třída :D 10392 příspěvků 15.09.18 09:38
@Anonymní píše:
Dobrý den
naštvala by vás tato situace?

Jeli jsme na 14 dní na dovolenou a poprosili manželova kamaráda, že nám bude chodit krmit kočku, manžel mu navrhl, jelikož je po rozchodu a bydlí v jednom bytě se spolubydlícím, že sem tam může využít náš byt co se týče: on hraje hry, tak že si to může zapojit na tv a zapařit, jednou nám poslal sms, že si vypere, řekla jsem ok a že jestli nechci vyprat taky, tak jsme řekla ne, jelikož nestojím o to, aby mi cizí člověk pral špinavé prádlo, něco mi tam zbylo, jelikož bylo ošklivě a neschlo to..

No a vrátili jsme se a prádlo sice nevyprané, ale složil mi prádlo, co jsme ráno před odjezdem nesložila, pár kousků, bylo to ještě vlhké, bylo tam i spodní prádlo, měla jsme to v koupelně na sušáku, tak to mi složil, přeskládal mi šuplík v kuchyni - a uklidil, taky jednu skřínku, dokonce uklidil hračky, malá ráno před odjezdem - stihla vše rozházet a už na nás čekal taxi, tak jsme to rychle naházela do krabice, co máme na hračky a přijedem a vše je vyskládané, uplně jinak přerovnané než mívám, taky byl na našem pc, je vymazaná historie, klidně si mohl číst na co koukám apod..!

jako mě to neuvěřitelně štve, už když jsme přišli, celý byt voběl po jeho vůni, deka na gauči voní jeho vonavkou, prostě byt používal, já jsem souhlasila, že si může na tv zapařit hry, když si tam připojí ovladač, že si teda vypere, i kdyby kafe si uvařil, klidně i přespal na gauči, ale přijde mi, že tu byl celou dobu a co mě nejvíce vadí, že se hrabal v našich věcech! a ještě mi je uklidil! nejsme žádná šmudla, ale dělám VŠ, práci na zkrácený uvazek a do toho 2 leté dítě, takže moc času na takové to, že vyklidíte šuplíky a celé to vydrhnete není, dokonce uklidil sprchový kout, manželovi je to jedno, že to moc hrotím, mně to ale štve, že se mi tu takhle doma někdo vším probíral..ještě před odjezdem jsem vyklidila, vypnula a vyčistila lednici, přijedu a je zaplá..

pro manžela sjem hysterka co to moc řeší, jako dusno kvůli tomu dělat nebudu, ale prostě mě to neuvěřitelně štve a necítím se tu ted dobře, do toho manžel tu vtipkuje, že nám sem mohl dát nějakou kameru, že nás šmíruje, jako haha, jenže já se tu fakt ted cítím divně..pro mě je doma svaté místo..jsme magor?

Tak to by mi rozhodně vadilo a job krmiče koček by už příště nedostal.

kkkristynka
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 15.09.18 09:39

Já bych se cítila trapně :-) rozhodně bych ale nedělala dusno. Kočku pohlidal, byt jste mu nabídli k užívání a můžeš být ráda, že se nevracis do bordelu (mohla jsi mít špinavý sporák, špinavou koupelnu, nádobí ve dřezu) - to bys měla důvod nadávat. Evidentně se snažil pomoci. Chlapi to mají jinak.
Příště si hlídání kočky holt zařídís jinak.

Russet
Extra třída :D 10392 příspěvků 15.09.18 09:43
@lachtanice86 píše:
Tohle bych nedovolila ani tchýni a ta se o to pokoušela teď nedávno. Takže ne, byla bych nepricetna

Mně přišlo i divný, když nám ustlala v ložnici. Ale hlídala od rána vnouče. Já bycb teda nesnesla, že mi cizí chlap skládá spoďáry. Nikoho z chlapů by to asi nenapadlo, kdyby u nás zaléval kytky. Kočku nemáme. Ale taky bych nedovolila, aby tam mohl ten člověk půl dne pařit hry a válet se po gauči.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama