Reklama

Posuvné dveře na zeď

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarNem
Nováček 9 příspěvků 10.09.18 14:11
Posuvné dveře na zeď

Ahoj vsem, mam prosbu, do bytu 2+1 jsem si nechala vybourat prostor mezi kuchyni a detskym pokojem, puvodne tan mel byt obyvak, vse to bylo planovane pred otehotnenim, no ale osud tomu chtel jinak… kazdopadne proc pisi. Chtela jsem tim samozrejme usetrit prostor byt je maly. No ale ted mam obavy, aby mi do pokojicku i pres dvere nesel zapach z kuchyne pri vareni…nemate s tim. prosim nekdo zkusenosti?? :nevim:

Reklama

Reakce:

michaela1310
Kecalka 204 příspěvků 10.09.18 14:35

Ahoj pracuji u firmy, která vyrábí dvere. Posuvné dvere mají vždy mezeru ať už mezi zárubní a dveřmi nebo zdi a dveřmi. Lepší varianta jsou zalamovací dveře které jsou klasicky na pantech ( zárubni) tam je tam škvíra minimální :palec:

Nimie
Nadpozemská drbna 25984 příspěvků 10.09.18 14:41
@MarNem píše:
Ahoj vsem, mam prosbu, do bytu 2+1 jsem si nechala vybourat prostor mezi kuchyni a detskym pokojem, puvodne tan mel byt obyvak, vse to bylo planovane pred otehotnenim, no ale osud tomu chtel jinak… kazdopadne proc pisi. Chtela jsem tim samozrejme usetrit prostor byt je maly. No ale ted mam obavy, aby mi do pokojicku i pres dvere nesel zapach z kuchyne pri vareni…nemate s tim. prosim nekdo zkusenosti?? :nevim:

Pokud máš fakt posuvné po zdi a ne do pouzdra, tak tam půjde všechno, hluk i případný zápach.

malytlustyhroch
Kecalka 485 příspěvků 10.09.18 14:52

Jeste je nemame, ale planujeme to stejne, zatim mame proste jen pruchod bez dveri z kuchyne primo do postele :lol: a batole spi ve stejnem pokoji. Co jsem koukala, tak trochu by meli pomoci kartace po stranach a pouzdro, zvukotesne to nebude no :nevim: ale pro nas to tak jako tak bude zlepseni. Ale i takhle uplne bez dveri to jde, jen clovek nemuze v noci pouzivat kuchyn :? Kdyz byl malej uplny miminko, zili jsme v garsonce a nenechal se vyrusit nicim.
Jsem zvedava na tvoje dalsi zkusenosti, urcite napis, az nejake dvere poridis.

MarNem
Nováček 9 příspěvků 10.09.18 18:25

Dekuji za komentare a za napady… no pokusim se je trosku odizolovat zkusim to probrat s panem jestli by tam slo dat ty zalamovaci.. :think: nebo to necim proste zmirnit.. :( doufan ze nebudeme mi pristi rok vyuzene dite :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >