Posuvné dveře na zeď

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MarNem
Nováček 10 příspěvků 10.09.18 14:11
Posuvné dveře na zeď

Ahoj vsem, mam prosbu, do bytu 2+1 jsem si nechala vybourat prostor mezi kuchyni a detskym pokojem, puvodne tan mel byt obyvak, vse to bylo planovane pred otehotnenim, no ale osud tomu chtel jinak… kazdopadne proc pisi. Chtela jsem tim samozrejme usetrit prostor byt je maly. No ale ted mam obavy, aby mi do pokojicku i pres dvere nesel zapach z kuchyne pri vareni…nemate s tim. prosim nekdo zkusenosti?? :nevim:

Reakce:
michaela1310
Kecalka 308 příspěvků 10.09.18 14:35

Ahoj pracuji u firmy, která vyrábí dvere. Posuvné dvere mají vždy mezeru ať už mezi zárubní a dveřmi nebo zdi a dveřmi. Lepší varianta jsou zalamovací dveře které jsou klasicky na pantech ( zárubni) tam je tam škvíra minimální :palec:

Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 10.09.18 14:41
@MarNem píše:
Ahoj vsem, mam prosbu, do bytu 2+1 jsem si nechala vybourat prostor mezi kuchyni a detskym pokojem, puvodne tan mel byt obyvak, vse to bylo planovane pred otehotnenim, no ale osud tomu chtel jinak… kazdopadne proc pisi. Chtela jsem tim samozrejme usetrit prostor byt je maly. No ale ted mam obavy, aby mi do pokojicku i pres dvere nesel zapach z kuchyne pri vareni…nemate s tim. prosim nekdo zkusenosti?? :nevim:

Pokud máš fakt posuvné po zdi a ne do pouzdra, tak tam půjde všechno, hluk i případný zápach.

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 10.09.18 14:52

Jeste je nemame, ale planujeme to stejne, zatim mame proste jen pruchod bez dveri z kuchyne primo do postele :lol: a batole spi ve stejnem pokoji. Co jsem koukala, tak trochu by meli pomoci kartace po stranach a pouzdro, zvukotesne to nebude no :nevim: ale pro nas to tak jako tak bude zlepseni. Ale i takhle uplne bez dveri to jde, jen clovek nemuze v noci pouzivat kuchyn :? Kdyz byl malej uplny miminko, zili jsme v garsonce a nenechal se vyrusit nicim.
Jsem zvedava na tvoje dalsi zkusenosti, urcite napis, az nejake dvere poridis.

MarNem
Nováček 10 příspěvků 10.09.18 18:25

Dekuji za komentare a za napady… no pokusim se je trosku odizolovat zkusim to probrat s panem jestli by tam slo dat ty zalamovaci.. :think: nebo to necim proste zmirnit.. :( doufan ze nebudeme mi pristi rok vyuzene dite :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >