Reklama

Natekla tvář u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lindaaa93
Kecalka 139 příspěvků 23.12.16 21:42
Natekla tvář u dítěte

Dobrý večer, chjoo nevím jak začít teď před vánocemi máme litaní jen po doktorech. Syn (5) měl min. celý týden horečky najednou mu natekla práva část tváře, stalo se to min. týden ve čtvrtek odpoledne. Jeli jsme tedy na dětskou pohotovost na fifejdy v Ostravě tam byli protivni, že je to od zubů tak nás poslali na zubni pohotovost, tam samozřejmě byli taky protivni podívali se synovi do pusy a vypichla mu dva váčky řekla je to virové onemocnění a nashledanou… Na druhý den v pátek mi to nedalo a šla jsem k naší dětské obvodní lékařce ta jak ho viděla hned hoslala nás hned na ORL a různá vyšetření ultrazvuk potvrdil v lícních místech zánět, jelikož jsem měla potvrzení od zubní pohotovosti, že zuby jsou zdravé vyloučili tedy ty zuby. Nechali si nás v nemocnici přes víkend dostával ATB do žíly otok splasknul v pondělí nás propustili domů a doktoři to uzavřeli jako nějaký zánět ve tváři, ale pro jistotu teď před svatkama jsem si zašla hned v úterý k našemu zubaři se synem a ta mu trhala zub, že je tam infekce jako blazen a nechápe co na te zubní pohotovosti jako nepoznali… No dobre dva dny jsme měli klid, ale včera večer si zase melej stěžoval na bolest zubů tak dneska jsme zase utíkali k zubaři měl ráno už trošku nateklou tvaricku zase na druhé straně tváře zubařka zase trhala, další zub jsem stoho na mrtvici je večer a syn má ještě víc nateklou pusu, když se ho zeptam jestli ho to bolí tak odpoví, že ne a nechce se otom bavit je stoho všeho už zdeptany a jenom jak se mluví o doktorech má slzvy v očích…no prostě ten otok může být způsobeny vytrhnutí zubů? Nebo může být, že ATB nezabírají a zánět se rozšířil? Omlouvám se za chyby, ale opravdu píšu v rychlosti na telefonu děkuji za jakékoliv rady

Reklama

Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 23.12.16 21:47

Asi bych znovu jela na pohotovost, chudák :(

Black Cat
Kelišová 6518 příspěvků 23.12.16 21:49

@Lindaaa93 Prďola malinkej… Zkus svařit tak lžičku hřebíčků ve vodě, nechej vychladnout a ať si vyšprudluje pusinku. Ono to znecitlivuje, ulevuje od bolesti.

Lindaaa93
Kecalka 139 příspěvků 23.12.16 21:55

@Black Cat zkoušela jsem, ale nenechá si na to sáhnout

-Evka-
Závislačka 3620 příspěvků 23.12.16 22:38

Synovi kdysi trhali zub se zánětem a tvář mu natekla až druhý den.

Lindaaa93
Kecalka 139 příspěvků 23.12.16 22:43

@-Evka- takže se nemám bát? Myslíte, že mu to splaskne ten otok po trhání?

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 23.12.16 23:13

Těžko říct, každopádně chudáček :( my v srpnu byli se 6 letým s bolestí zubů na zubním, zubajda odvrtala jednu plombu, na dolním zubu, a že pod tím vidí začínající zánět, tak mu to vyčistila, a dala vložku, a zavřela. to bylo ráno(už měl v té době zvýšenou teplotu, nevěděli jsme od čeho), kontrolovala celou pusu prý, ovšem odpoledne malýmu taky natekla celá tvář, a že to bolí, jeli jsme teda k večeru na pohotovost, a tam objevili silný zánět ve 2 horních zubech, tak šly ven ty, teplota byla od toho. Chudák plakal celou cestu domů, jak tam byl zánět, tak injekce nezabrala. Radši bych s ním asi někam sjela, ten zánět se může udělat rychle. Ještě jsme se na to zubní pak ptala, jeslti koukala všude..a přísahala, že i nahoru, a ž tam ráno nic neviděla, i když zvýšená teplota už byla..a ve 3 odpoledne z toho měl už otok jak blázen. držím palce

-Evka-
Závislačka 3620 příspěvků 24.12.16 06:48

@Lindaaa93 Spíše bych to sledovala, každý reaguje jinak

Aliik
Echt Kelišová 8249 příspěvků 24.12.16 09:20

Ono to chvili trva, nez tvaricka splaskne, dcera mela take tvar jak balon, zub pak vytrhli, bolet to prestalo, ale nez tvar splaskla, trvalo asi 3 dny (a pritom dceri uz nic nebylo). Takze pokud to neboli, tak bych den dva pockala ;)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.16 10:08
@Lindaaa93 píše:
Dobrý večer, chjoo nevím jak začít teď před vánocemi máme litaní jen po doktorech. Syn (5) měl min. celý týden horečky najednou mu natekla práva část tváře, stalo se to min. týden ve čtvrtek odpoledne. Jeli jsme tedy na dětskou pohotovost na fifejdy v Ostravě tam byli protivni, že je to od zubů tak nás poslali na zubni pohotovost, tam samozřejmě byli taky protivni podívali se synovi do pusy a vypichla mu dva váčky řekla je to virové onemocnění a nashledanou… Na druhý den v pátek mi to nedalo a šla jsem k naší dětské obvodní lékařce ta jak ho viděla hned hoslala nás hned na ORL a různá vyšetření ultrazvuk potvrdil v lícních místech zánět, jelikož jsem měla potvrzení od zubní pohotovosti, že zuby jsou zdravé vyloučili tedy ty zuby. Nechali si nás v nemocnici přes víkend dostával ATB do žíly otok splasknul v pondělí nás propustili domů a doktoři to uzavřeli jako nějaký zánět ve tváři, ale pro jistotu teď před svatkama jsem si zašla hned v úterý k našemu zubaři se synem a ta mu trhala zub, že je tam infekce jako blazen a nechápe co na te zubní pohotovosti jako nepoznali… No dobre dva dny jsme měli klid, ale včera večer si zase melej stěžoval na bolest zubů tak dneska jsme zase utíkali k zubaři měl ráno už trošku nateklou tvaricku zase na druhé straně tváře zubařka zase trhala, další zub jsem stoho na mrtvici je večer a syn má ještě víc nateklou pusu, když se ho zeptam jestli ho to bolí tak odpoví, že ne a nechce se otom bavit je stoho všeho už zdeptany a jenom jak se mluví o doktorech má slzvy v očích…no prostě ten otok může být způsobeny vytrhnutí zubů? Nebo může být, že ATB nezabírají a zánět se rozšířil? Omlouvám se za chyby, ale opravdu píšu v rychlosti na telefonu děkuji za jakékoliv rady

znama tohle mela reakci po ockovani a uz ji to zustalo jeji malej :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama