Reklama

Kolik platíte chůvám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

freematka
Stálice 74 příspěvků 21.12.16 22:06
Kolik platíte chůvám???

Zajímalo by mě kolik platíte na hodinu chůvám, aby se vám vyplatilo chodit na brigády nebo do zaměstnání? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

cell
Echt Kelišová 8028 příspěvků 21.12.16 22:12

100,–/hod

Jitka79
Závislačka 3594 příspěvků 21.12.16 22:13

Přiznám se, že mně se to nevyplatí. pokud jsem v době nemoci domlouvala chůvu, vzala si 90kc/h. Ale neměla jsem jinou možnost, jsem ve zkusebce a do prace jsem musela 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:15

@freematka příští rok budu mít hlídání mladšího syna. Mám sehnanou známou v důchodu a dohoda je za každodenní polodenní hlídání 8.000 Kč měsíčně. Ale je to na ruku. Jídlo mu samozřejmě budu dávat vlastní. Bude hlídat 1 třítelé dítě, ráno jí ho odvedu kolem 7:00 a ve 12:00 si ho bude vyzvedávat moje máma a ta ho bude mít do 16:00. Moje máma bude hlídat za 3.000 měsíčně. Bohužel celodenně hlídat nemůže.

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:16
@Anonymní píše:
@freematka příští rok budu mít hlídání mladšího syna. Mám sehnanou známou v důchodu a dohoda je za každodenní polodenní hlídání 8.000 Kč měsíčně. Ale je to na ruku. Jídlo mu samozřejmě budu dávat vlastní. Bude hlídat 1 třítelé dítě, ráno jí ho odvedu kolem 7:00 a ve 12:00 si ho bude vyzvedávat moje máma a ta ho bude mít do 16:00. Moje máma bude hlídat za 3.000 měsíčně. Bohužel celodenně hlídat nemůže.

A školka nebere?

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:18
@freematka píše:
Zajímalo by mě kolik platíte na hodinu chůvám, aby se vám vyplatilo chodit na brigády nebo do zaměstnání? :nevim:

100 kc

freematka
Stálice 74 příspěvků 21.12.16 22:19

Taky jsem měla představu tak 100,–/hod na ruku, ale je to šílený, když většinou všude nabízejí ti zaměstnavatelé tak kolem 100-120,–/hod. a to ještě hrubého :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:21

@Taao do školky ho dávat z různých důvodů nemůžu a nechci.
Je to jen na rok. Další ro bude už plně hlídat moje máma to bude za 5000 Kč měsíčně.
Když jsem potřebovala jednorázové hlídání, tak důchodkyně chtěly cca 90-100 Kč za hodinu, studentky i 130 Kč.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:25
@Anonymní píše:
@Taao do školky ho dávat z různých důvodů nemůžu a nechci.
Je to jen na rok. Další ro bude už plně hlídat moje máma to bude za 5000 Kč měsíčně.
Když jsem potřebovala jednorázové hlídání, tak důchodkyně chtěly cca 90-100 Kč za hodinu, studentky i 130 Kč.

tvoje mama ti bude hlidat za penize? 8o 8o me hldiaj od mala obe dve deti jsou i nich i kazdej vikend ae v zivote po me nectela ani korunu ty jsou radi ze maj prcky pro sebe :jazyk:

hanyny
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 21.12.16 22:31

@JayLee Taky mě to šokovalo, že chce máma peníze. Mně teda všechny tři děti hlídaly postupně na střídačku moje máma a tchyně a nikdy po mně nic nechtěly. Občas jsem jim dala na cestu, protože obě ještě dojížděly, aby mi mohly hlídat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:33

@JayLee ano, moje máma důchodového věku místo toho, aby si užívala odpočinek, bude denně vázaná doma, aby mi denně hlídala dítě a k tomu bude vyzvedávat druhé dítě ze školky/školy. Takže ano, budu jí za to platit, protože by mě hamba fackovala, abych to po ní chtěla zadarmo. I by mi přišlo blbý, aby mi ho z důchodu živila.
Teď mi děti hlídá běžně, klidně přes celý víkend, v létě je vzala na týden na dovolenou, ale to chce ona. Bere si je, když má náladu a nemusí, když se necítí. Pak bude muset a bude muset i vychovávat a starat se.
To je ten rozdíl mezi občasným víkendovým hlídáním a každodenní péčí.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:38
@hanyny píše:
@JayLee Taky mě to šokovalo, že chce máma peníze. Mně teda všechny tři děti hlídaly postupně na střídačku moje máma a tchyně a nikdy po mně nic nechtěly. Občas jsem jim dala na cestu, protože obě ještě dojížděly, aby mi mohly hlídat.

no vsak jo presne to bycho pochopila ale to co pise zakladatelka je mazec :nevim: kazdopadne asi je to jen o lidech a jaky si to udelaji takovy to maji a kdyz to vyhovuje oboum stranam tak proc ne ;)

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 21.12.16 22:39
@Anonymní píše:
@JayLee ano, moje máma důchodového věku místo toho, aby si užívala odpočinek, bude denně vázaná doma, aby mi denně hlídala dítě a k tomu bude vyzvedávat druhé dítě ze školky/školy. Takže ano, budu jí za to platit, protože by mě hamba fackovala, abych to po ní chtěla zadarmo. I by mi přišlo blbý, aby mi ho z důchodu živila.
Teď mi děti hlídá běžně, klidně přes celý víkend, v létě je vzala na týden na dovolenou, ale to chce ona. Bere si je, když má náladu a nemusí, když se necítí. Pak bude muset a bude muset i vychovávat a starat se.
To je ten rozdíl mezi občasným víkendovým hlídáním a každodenní péčí.

Segra taky mame platila za hlidani, nevidim na tom nic spatneho :nevim:

Pam12
Echt Kelišová 8362 příspěvků 21.12.16 22:39
@hanyny píše:

Co je na tom sokujiciho? Pokud by mi nějaká z babiček hlídala cely den, každý den, tak bych ji taky velice rada platila.
Jinak my máme paní na hlídání za 200 Kč na hodinu

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:40
@Anonymní píše:
To je ten rozdíl mezi občasným víkendovým hlídáním a každodenní péčí.

hele to je fakt mazec toto ja bych se stydela byt mamou tak si tobe rict o penize ale je to ciste jen vase vec bezne to fakt neni ale kdyz to vyhovuje vam oboum tak proc ne ja jen doufam, ze takova mikdy nebudu az me jednou moje deti pozadaji abych jim rekla cenu za kazdodenni hlidani voucat ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama