Reklama

Jsem žena, neustále se zakoukávám do učitelek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 11:54
Jsem žena , neustále se zakoukávám do ucitelek

Ahoj. Na toto,,trpím'' už od základky. Vždycky se na nějaké škole našla nějaká pěkná mladá učitelka ze které jsem byla vedle a strašně po ní toužila…
Teď už jsem ale dospělá mám manžela a malé dítě.
Letos jsem nastoupila dálkově do školy a je to tu zase.. Máme krásnou mladou matikářku a já si každou hodinu představuju jaké by to s ní bylo.. Není to nějaká,,vada'',nebo jak to nazvat? :lol:… Kdybych věděla, ze o mě stojí myslím, že bych neváhala.. chtěla bych to jednou zažít.. Nemáte s tím někdo zkušenost? Díky za postřehy :think:
Anonym snad chápete.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Fofrník
Závislačka 3264 příspěvků 21.12.16 12:10
@Anonymní píše:
Ahoj. Na toto,,trpím'' už od základky. Vždycky se na nějaké škole našla nějaká pěkná mladá učitelka ze které jsem byla vedle a strašně po ní toužila…
Letos jsem nastoupila dálkově do školy a je to tu zase.. Máme krásnou mladou matikářku a já si každou hodinu představuju jaké by to s ní bylo.. Není to nějaká,,vada'',nebo jak to nazvat? :lol:… Kdybych věděla, ze o mě stojí myslím, že bych neváhala.. chtěla bych to jednou zažít.. Nemáte s tím někdo zkušenost? Díky za postřehy :think:
Anonym snad chápete.

Nic si z toho nedělej, taky se mi to stalo. To je normální. :lol: :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 12:13

@Fofrník A co s tím? :lol: Zkusila jsi někdy něco? :nevim:

Fofrník
Závislačka 3264 příspěvků 21.12.16 12:17
@Anonymní píše:
@Fofrník A co s tím? :lol: Zkusila jsi někdy něco? :nevim:

Zkusil. Bylo to fajn. ;)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 12:20
@Anonymní píše:
Anonym snad chápete.

kazdej mame nejakou vadu…někdo ma rad dudlani palce u nohy někdo grupáč ve vířivce někdo bezkontaktni sex a někdo nezavaznej anál :P :mrgreen:

Fofrník
Závislačka 3264 příspěvků 21.12.16 12:25
@JayLee píše:
kazdej mame nejakou vadu…někdo ma rad dudlani palce u nohy někdo grupáč ve vířivce někdo bezkontaktni sex a někdo nezavaznej anál :P :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

shina
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 21.12.16 12:36

@JayLee co je bezkontaktni sex? :oops:

Ice79
Závislačka 2567 příspěvků 21.12.16 12:41
@Fofrník píše:
Zkusil. Bylo to fajn. ;)
:mrgreen:

Ice79
Závislačka 2567 příspěvků 21.12.16 12:44
@Anonymní píše:
Anonym snad chápete.

Já se zakoukávala do učitelů. ;)

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16302 příspěvků 21.12.16 12:46
@Fofrník píše:
Zkusil. Bylo to fajn. ;)

S učitelem chlapem?

Fofrník
Závislačka 3264 příspěvků 21.12.16 12:50
@Kobliha51 píše:
S učitelem chlapem?

Zakladatelka psala o učitelkách. ;) Tak pochopitelně píši o učitelkách. Nebudu psát mimo téma. :D

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16302 příspěvků 21.12.16 13:16
@Fofrník píše:
Zakladatelka psala o učitelkách. ;) Tak pochopitelně píši o učitelkách. Nebudu psát mimo téma. :D

sem se lekla. :mrgreen: Ale ona psala o učitelce a sama má doma muže a děti. To jediné vidím jako trochu problém.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 13:44

@Kobliha51 to určitě máš pravdu. Proto mě to i trochu trápí i když je to taaak vzrušující. Ona je ale taky vdaná, tak je to celkově asi trošku nemožné..
To by musela být asi fakt náhoda aby to klaplo. A mě by stejně nešlo o nic jiného než o to to s ní zkusit a tím, že je vdaná by to bylo asi i oboustranné takto nezávazně.. :nevim:

Fofrník
Závislačka 3264 příspěvků 21.12.16 16:12
@Kobliha51 píše:
sem se lekla. :mrgreen: Ale ona psala o učitelce a sama má doma muže a děti. To jediné vidím jako trochu problém.

Vždyď já vím. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama