Reklama

Boty z CCC nové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 14.12.16 18:14
Boty z CCC nové

Dobrý večer,

Dneska jsem si koupila boty z CCC měla jsem je obuté v prodejně a pak doma a zjistila jsem, že se vevnitř trhá vložka. Chci je zítra vrátit a zajímá mě, zda mi vrátí peníze nebo to pošlou na reklamačku. Díky za odpovědi. :)

Reklama

Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 14.12.16 18:19

Nenosene zboží můžeš vrátit bez udání důvodu nebo ti je podle me vymění za jiný pár.

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 14.12.16 18:20
@ProfZav píše:
Nenosene zboží můžeš vrátit bez udání důvodu nebo ti je podle me vymění za jiný pár.

Jiný pár radši nechci. :D

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 14.12.16 18:23

Nevím, co máš za značku, ale já tam kupuju Lasocki a ty vydrží všechno. Takze já bych klidně vyměnila, na vadný kus můžeš narazit kdekoli.

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 14.12.16 18:25
@ProfZav píše:
Nevím, co máš za značku, ale já tam kupuju Lasocki a ty vydrží všechno. Takze já bych klidně vyměnila, na vadný kus můžeš narazit kdekoli.

Clara Barson

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 14.12.16 18:29

Tak tam asi kvalita odpovídá ceně.

lemaz
Závislačka 3040 příspěvků 14.12.16 21:39

Reklamace. A nenechat se odbýt. U CCC jsem to s reklamací dotáhla až k soudnímu znalci. Pak zaplatili vše i s chlupama. Boty mají pěkný, ale už bych si u nich nekoupila ani tkaničku.

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 15.12.16 20:27

@lemaz

Peníze mi nakonec nevrátili, ale musela jsem si vybrat zboží v té hodnotě, ve které byli boty zakoupeny. :?

lemaz
Závislačka 3040 příspěvků 15.12.16 21:38

@Debbi93 tak alespoň tak. U nás už to byla vysloveně reklamace a cukali se. No, tak narazili.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama