Naučit kolegu práci?

Anonymní
12.7.20 20:43

naučit kolegu práci?

Pracuji jako uklizecka, práce se mi líbí, žádná dřina, je čas ráno odvést děcka, pokud se o pár minut zpozdim, žádný problém :D, uklidím, mohu jít domů a to vše za pěkných 10 tisíc :D :) problém je, že se stridam s kolegou, a já ač tam musím 6 hodin být, on je za hodinu hotov :D :mrgreen: a odchází, jenže… Zůstává po něm binec, který já musím uklidit, pokud nechci mít problém. I když je to po něm, tak nikomu nevysvětlis, že to zůstalo po něm a já pouze nestíhám uklidit za dva ????????. Ale vidí tam me, tudíž si budou stěžovat na mě!! Minulý týden velice tvrdil, že koše vysypat, že se o to nemusím starat, jenže zase se nato vykašlal ????????, kdybych bez ohledu na to, že mi za deset minut jede autobus, tam nešla a nevysypala to, tak nám problém já, protože jsem v práci ????????, snažíla jsem se s ním domluvit, jenže to je marné, dokonce jsem si to i nafotila, jenom se naštval :), jako za tu dobu, co tam jsem poznám provozní binec ???????? a bordel za tři dny. Chvilku maká a pak zas na to kašle, před ním tam byla mladá holka a s ní stížnosti nebyly. Nevím, co mám dělat, prasknout ho nechci, ale nebavi mě dřít, když máme oba stejně peníze. Za šéfem jít nemůžu, protože systém střídání je mezi námi dvěma, s Lenkou to fungovalo, pokud se udržuje pořádek, je čas na kachlicky, okna atd. Stejně se to udělat musí, jenže to znamená, že to dělám já, já se nezastavim a on si během té hodiny dá ještě kafe, cigaretku, nevadí, mě, že chodí po hodině dom, to my s Lenkou chodily taky, ale vadí mě, že si svoji práci nedělá ????????, a nevím, co s tím. Vymluva zní : mě nic nejede!!! Jede, ve tři odpoledne!! Sorry, ale přijít do práce po deváté, tak i s nákupem, je to ideál. Poradíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

215
12.7.20 20:48

Nestalo. Ale za mě, na ex kolegyni bych se vy… Obzvlášť v dnešní době, kdy se skoro všude propustí a nabídky spíš nejsou než jsou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3105
12.7.20 20:51

A co si práci rozdělit? On udělá tuto mistnost a tuto a tato je moje, atd :nevim: jasně stanovená práce, co je toho a co toho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
620
12.7.20 20:55

Tak, když ho nechceš prásknout, budeš muset uklízet za dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
12.7.20 20:56

Jako dala bych mu nůž na krk. Slušně bych mu vysvětlila, že buď se vzpamatuje a začne dělat svojí práci zodpovědně anebo dojdeš za nadřízeným a řekneš mu, že pokud máš dělat práci za dva, tak chceš i plat za dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7453
12.7.20 21:39

Nabídl bych šéfovi, že to budeš dělat za 15.000 Kč a ať jej klidně vyrazí, že to po něm musíš stejně dodělávat. Ty vyděláš o 5.000 Kč více, šéf ušetří 5.000 Kč více, takže win-win řešení, a bývalý kolega ať si hledá další místo, kde mu to budou tolerovat. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
12.7.20 22:04

Hlavně mu planě nevyhrožuj, že půjdeš za šéfem. Jen mě napadlo ty jsi placená za odvedenou práci nebo máš pevně stanovenou pracovní dobu, kterou tam máš být? Aby se to neotočilo proti tobě (pokud chodíš domů dřív).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
774
31.7.20 14:34

To jedete nějak na dvě směny, uklízíte oba jeden úsek, takže on to např. odpoledne neudělá, tak musíš ty ráno, nechá ti prostě binec hned jak nastupuješ, přestože to samozřejmě máte předat jeden druhéhu v pořádku a nebo máte kaýdý svůj ůsek (třeba patro),což většinou v ůklidu bývá a ty tam uklízíš,,jemu",aby nebyl malér?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama