Reklama

Naučit spát v postýlce bez plakání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 08:51
Naucit spat v postylce bez plakani?

Prosim anonym. Diky.
ackoliv jsem to nikdy nechtela, syn spi semnou v posteli. Ne uplne od mala, ale uz asi 4 mesice v postylce nebyl.
Je mu 9 mes.
Chci ho tam naucit spat
Spim s nim rada.. o to nejde. Ale bojim se, aby neupadl. Mame hodne vysokou postel a pokazde kdyz se vzbudi trnu aby nevymyslel. Sam se neposadi, ale ma k tomu pouze krucek.
Problem je, ze ho nechci nechat plakat. Ma vadu srdce a ceka ho za asi 3,4/roky operace..ale mam strach jak by hrozne brecel… ze se mu zrychli tep a to srdce musi pracovat vic.. proste mam z toho nedobry pocit.

nikdy ho plakat nenechavam, i kdyz je hooodne narocny, neni vyjimka, ze se budi na kojeni 15/x za noc… aspon to spani, kdy ja nejsem v loznici bych chtela, aby zvladl v postylce.
Mate nejake tipy?

Dekuji.

Reklama

Reakce:

PHV
Kecalka 310 příspěvků 12.10.18 08:56

Dcera to měla stejně a taky jsem nikdy nenechávala vybrečet. Když už jsem cítila, že to zvládne, pořídila jsem postýlku s kolečky a drncala a byla ta, s ní dokud neusnula. To jí nevadilo. Pak jsem si vzala karimatku po delší době a lehla si k ní na zem, jako že jdu taky spát. Docela to pochopila a pak jsem se samozřejmě vždy zdejchla. No a pak už jsem řekla třeba že mám práci, jdu čůrat, cokoli.. to už jí byl přes rok. A řekla jsem že hned přijdu, nepřišla a ona mezitím čekáním usnula. Takhle nenásilně mi to vyšlo :-D Teď už je to dvou a půlletá slečna, co spí sama ve velké posteli v pokojíčku :hug:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 12.10.18 08:57

Pokud mate vysokou postel, tak bych k ni prirazila dětskou postýlku se sundanou bocnici a naučila ho nejprve spát v postýlce, ale u tebe

Valkýra88
Stálice 60 příspěvků 12.10.18 09:02

A co udelat zabranu na tvou postel? Dcera take se mnou spala od cca 3 mesice v posteli, vzdycky jsem byla odpurce tohodle ale pak mala zkoncila v nemocnici s 6 nemoci a pak po te nemoci,chtela byt porad u me, jen jsem ji odlozila do postylky a uz strasnej plac. Tak jsem si ji vzala k sobe a koupila jsem zabrany na postel. No a ted spi se mnou do ted v posteli a to ji budou 3 roky.

P4ja
Kelišová 5767 příspěvků 12.10.18 09:04

Máme postýlku přiraženou hned u mé postele, takže malou uspávám a ležím vedle ní. A v noci jí pohladním nebo chytnu za ruku, když se budí.

Gosi
Kelišová 5640 příspěvků 12.10.18 09:35
@Tichošlápek píše:
Pokud mate vysokou postel, tak bych k ni prirazila dětskou postýlku se sundanou bocnici a naučila ho nejprve spát v postýlce, ale u tebe

Tak jsme to taky meli, pripadne oblozit postel molitany a matracemi, nebo prirazit postel ke zdi…

ŽabkaLucka
Nováček 8 příspěvků 12.10.18 10:30

Dobrý den, jako byste mluvila o nás. Já jsem též odpůrce společného spaní dětí s rodiči. A dopadla jsem jako Vy. Do prvních zubů spala malá v postýlce. Pak se začala budit po 20 minutách, věděla jsem, že za stěnou spí soused, postýlku jsem nikam jinam dát nemohla a když jsem malou položila k sobě do postele tak spala v kuse třeba 5 hodin. Takže jsem vyměkla. Samozřejmě jsem zkoušela dceru vracet do postýlky. Ale když hodinu hystericky plakala, pokadila se a vypadalo to, že se i poblinká tak jsem to vždy vzdala. Zkoušela jsem na chalupě postýlku přirazit k mé posteli - nepomohlo, zkoušela jsem jinou postýlku - zabralo to asi na týden, zkoušela jsem dát do velké postele (když jí bylo 13 m.) se zábranou - 3 dny. Kolem 6. měsíce věku jsem koupila takovou tu dětskou zábranu proti padání dětí z postele, stála asi 800, malá má už 12 kilo, stoupne si, opírá se o ní plnou silou a zatím zábrana drží. Malá mi spadla z postele zatím jen jednou když jsem zábranu sundala. Budu nadále zkoušet dceru dávat do vlastní postele, vždy každý měsíc, fakt bych už chtěla zase spát s manželem v posteli. :zed:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 12.10.18 10:34

Mam postylku u postele a kdyz se v noci stracha, pohladim nebo chytnu za rucicku. Usina mi ale u prsa pri kojeni v me posteli, pak prendam do postylky a neni problem ;) budi se obcas jednou za noc, nekdy spi celou noc :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 12:59

dekuji. a. jak vam spi 9/mes. deti pres den?
nas pouze pri houpani 2× 15 min. nekdy vic. Vyjimecne :zed:

Valkýra88
Stálice 60 příspěvků 12.10.18 13:04
@Anonymní píše:
dekuji. a. jak vam spi 9/mes. deti pres den?
nas pouze pri houpani 2× 15 min. nekdy vic. Vyjimecne :zed:

No me mala prestala spat pres den uz kolem roku, tak ze to bylo docela narocny :roll:

kikeciperka
Stálice 85 příspěvků 3 inzeráty 15.10.18 17:41

My jsme s tím taky ze začátku bojkovali, protože jsem si malou brala k sobě do postýlky, ted jelikož už má svůj vlastní pokojiček tak už tolik neřveme, koupat jdeme okolo 19:15 po koupani jdeme si lehnou do postýlky dostane mlíčko do ručičky a u mléka mi usne, občas se stane že ještě si povídá a nebo pláče, pustím ji medvídka který hraje dám ji dudlík přikrýju ji a do chvilky mi usne.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >