Reklama

Polohy při chování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucern
Nováček 7 příspěvků 11.10.18 20:35
polohy při chování

Máme 2 měsíčního chlapečka, a nějak jsme přijali jako fakt, že v tomhle věku potřebuje chovat a být v kontaktu, když je vzhůru (v postýlce nebo kolébce začne skoro hned brečet, i když na nás vidí), jedině na přebalovacím pultu je chvíli spokojený, když kouká na hračky nad ním, ale hračky nad postýlkou ho vůbec nebaví, ať jsou tam jaké chtějí…
Ale teď začal posledních pár dnů vyvádět a vztekat se, když ho vezmeme a chováme v jakékoli jiné poloze, než je na rameni jako při odříhnutí, nebo na tygříka. Začínám z toho být zoufalá, ječí o stošest, před chvílí jsem měla dojem, že mi snad praskl bubínek, a jeho to vyčerpává. Navíc nevím, jaký vliv na něj to neustálé vztekání se a křik může mít, ale nemyslím si, že by bylo rozumné mu v tomhle vyhovět i kvůli zádům…
Prosím o rady a zkušenosti, díky moc

Reklama

Reakce:

Sany80s
Kelišová 6406 příspěvků 11.10.18 20:37

Asi chce lépe vidět.

addams
Povídálka 18 příspěvků 11.10.18 20:42

Zkus si na internetu najít v pořadu Sama doma videa, když tam byla paní Kiedroňová. Radí tam různé polohy, ve kterých jsou děti spokojené. Já to teď řešila taky a 2 polohy z toho, co tam ukazuje, se mi hodily.

Icestar
Závislačka 4209 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 20:43

@lucern Zkus šátek :kytka:

vtipna
Kecalka 160 příspěvků 11.10.18 20:45

Naše malá měla od narození jen dvě oblíbené polohy. Co se dá dělat. Tak jsme jí vyhověli. Nebo proč ti to vadí?

Něha
Stálice 91 příspěvků 11.10.18 21:16
@lucern píše:
Máme 2 měsíčního chlapečka, a nějak jsme přijali jako fakt, že v tomhle věku potřebuje chovat a být v kontaktu, když je vzhůru (v postýlce nebo kolébce začne skoro hned brečet, i když na nás vidí), jedině na přebalovacím pultu je chvíli spokojený, když kouká na hračky nad ním, ale hračky nad postýlkou ho vůbec nebaví, ať jsou tam jaké chtějí…
Ale teď začal posledních pár dnů vyvádět a vztekat se, když ho vezmeme a chováme v jakékoli jiné poloze, než je na rameni jako při odříhnutí, nebo na tygříka. Začínám z toho být zoufalá, ječí o stošest, před chvílí jsem měla dojem, že mi snad praskl bubínek, a jeho to vyčerpává. Navíc nevím, jaký vliv na něj to neustálé vztekání se a křik může mít, ale nemyslím si, že by bylo rozumné mu v tomhle vyhovět i kvůli zádům…
Prosím o rady a zkušenosti, díky moc

A co zkusit šátek? V poslední době je to náš velký kámoš :D

Něha
Stálice 91 příspěvků 11.10.18 21:23
@lucern píše:
Prosím o rady a zkušenosti, díky moc

A ještě se tě zeptám- proč kvůli zádům? My chováme hlavně na rameni. Mám teď chlapečka dnes přesně dva měsíce a už minimálně měsíc je nejspokojenější právě na rameni, hlavičku mu podpíráme, ale sám ji udrží docela obstojně a rozhlíží se. Pokud chovám podobně, jako když byl v zavinovačce, tak většinou akorát když ho chci uspat pohupováním…jinak opravdu doporučuji šátek - ty máš volné ruce a leccos uděláš, on ví, že je u maminky a je v klidu a cítí se v bezpečí :)!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >