Reklama

Jemná krupička v obličeji kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 11.10.18 11:45
Jemna krupicka v obliceji kojence

Ahoj holky. Jdu si pro radu, v pondeli jdeme k pediatrovi, tak si myslim, ze to vydrzi, ale treba mi poradite i lip…
Nasi male budou 4 mesice a ted se ji udelala jemnoulinka krupicka na spancich, lehce zasahuje az na celicko a do tvaricek. Nema to rude, suche, ani to neni extra videt, jen z urciteho uhlu. Myslim, ze ji to ani nesvedi, neskrabe se. Obcas se ji udelaji potnicky, kdyz se zapoti (poti se ve vajicku a to ji moc nestrojim, mam i podoozku z merino vlny a stejne je mokra :( ), ale ty poznam…spis nevim, co ma tu krupicku :( nemate nektera zkusenost? Vylezla ji asi 3 dny zpet a jinde nic jinyho nema…Cetla jsem potirat cernym cajem…diky za rady :kytka:

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 11.10.18 11:58

@Kukacka123 Kojenecká seborea. Nám doktor dal mastičku. Ale občas vyrazí a zase zmizí. Prostě to děti mívají.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 11.10.18 12:18

@P4ja a mam jit na kozni spis nebo staci k pediatrovi? Ma to poprvy, nikdy to nemela a ve vlaskach taky nic nema…a ta masticka je na predpis?

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 11.10.18 12:22

@Kukacka123 Nám ji napsal pediatr, ale fakt to není nic strašnýho.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 11.10.18 12:22

@P4ja ted jeste koukam na google a to mi neprijde, ze by to bylo ono…rudy to nema vubec, suchy taky ne, ani zluty…je to jemnoulinky v barve kuze, neni to temer videt a cejtit uz vubec skoro :think:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 11.10.18 12:24

@P4ja fajn :) joo, to me to neprijde strasny, jen mi prijde zbytecny, aby to mela, kdyby to slo resit :)

misha0504
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 13:51

mě když se něco nezdá, tak to potřu modrou indulonou a je to pryč. :D

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 11.10.18 15:24

@misha0504 fakt? :mrgreen: ja ted koupila Bepanthen sensiderm…i v le­karne mi rekla, ze by to mohlo pomoct…kdyztak zkusim tu indulonu, diky :mrgreen:

misha0504
Nováček 6 příspěvků 12.10.18 08:30

A když nepomůže indulona, namažu to bepanthenem, tím klasickým care na zadek…a je taky klid. :D tak snad něco pomůže.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 12.10.18 09:55

@misha0504 diky :palec: ten obyc mi moc nepomohl, ale ten Sensiderm mi ted po noci prijde, ze to ma kapku lepsi…tak uvidime. Diky :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >