Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Zdravíčko.
Dostali jsme doporučení od doktorky na sirup Sedalia na noční děsy. ![]()
Máte někdo zkušenost?
Děkuju za všechny zprávy ![]()
Ahoj, ja jsem dceri davala ve 25 mesicich. Zlepseni bylo, desy vymizely. Ale treba by vymizely i samy. Tezko rict ![]()
@Veronika160103 píše: Více
my zkoušely kde co, i tento sirup…u nás nezabrala nic, musela z toho vyrůst ![]()
@Kipa22 píše: Více
Souhlas. Já jsem dceři ze zoufalství koupila Sedatif (varianta pro straší děti) a ani náznak zlepšení. Pak to zkoušela druhá dcera, také nepomohlo. Ale někomu homeopatika evidentně pomáhají. A teda mně jedno také pomohlo, opakovaně. A to čípek Belladonna při porodu.
@Kipa22 píše: Více
no nevím, homeopatika fungují, ale tak nějak obráceně,
když mi byly 4 roky, byli jsme u Balatonu, po cestě tam jsem zvracela, tak mi matka před cestou nazpět dala homeopatika proti zvracení - zvracela jsem dřív, než autobus přijel a zvracela jsem asi 2 hodiny v kuse,
pak jako už dospělá jsem jednou v začátku rýmy použila Coryzálii, tak silnou, hnusnou a dlouhou rýmu, jsem neměla nikdy předtím ani nikdy potom,
takže za mě - homeopatika také ne
U nás pomohla. Noční děsy dítě nemělo, ale na zklidnění a zlepšení spánku ano.
Soudíš po jedné noci? Nebo max dvou? Vyckala bych. Jsou to homeopatika, čili cukr s vodou. Na tom co účinkovat. Přečtěte si neco o složení. Funguje jako placebo, takze fajn, kdyz to někomu zabere, ale to mu uz rovnou můžu dat bonbon za korunu a rict, ze je to lek. Než utrácet za sladkou vodu.