(NE) Spaní dítěte rok a 8 měsíců

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
24.1.22 23:14

(NE) Spaní dítěte rok a 8 měsíců

Zdravím, možná nepíšu tak úplně o radu spíš o zkušenosti. Syn bez pár měsíců skoro dva roky se budí téměř každou hodinu, nechce pít, nechce nic jen řve a řve. Uklidním ho, a po chvilce znovu. Když už můžu konečně spát tak nespím, protože vím, že jakmile začnu zabírat, začne zase řvát. Zkoušela jsem přesun do pokojíčku, nezbralo, mlíko má jen na usínání když má rýmu dávám v noci čaj/vodu, ale většinou nepomůže nic. V noci si ho přesunu do postele, ale i tak se budí. Spí přes den jednou, po obědě, usne celkem bez problémů, ale za necelou hodinu se zase vzbudí ale potřebuje ještě uspat. Ráda bych kdyby někdo reagoval zda to má stejně či podobně, i tu radu nakonec oceníme. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2456
25.1.22 07:34

Mliko na usinani davas UM nebo ho vecer kojis? U nas toto nespani souviselo s kojenim. V roce a pul jsem ho ze dne na den odstavila (z jineho duvodu) a vyresilo se tim i nocni buzeni kazdou hodinu. Budil se treba 10× za noc. Jakmile zmizelo prso spal jak spalek. Jinak soucitim, je to hrozny. Nevyspani a bezmoc, ze bys rada, aby se i miminko vyspalo :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
25.1.22 13:38

@Mutlice UM, malý je nekojeny od roku. A děkuji, přesně i on z toho musí být vyřízený 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
25.1.22 18:14
@Gabak píše:
Zdravím, možná nepíšu tak úplně o radu spíš o zkušenosti. Syn bez pár měsíců skoro dva roky se budí téměř každou hodinu, nechce pít, nechce nic jen řve a řve. Uklidním ho, a po chvilce znovu. Když už můžu konečně spát tak nespím, protože vím, že jakmile začnu zabírat, začne zase řvát. Zkoušela jsem přesun do pokojíčku, nezbralo, mlíko má jen na usínání když má rýmu dávám v noci čaj/vodu, ale většinou nepomůže nic. V noci si ho přesunu do postele, ale i tak se budí. Spí přes den jednou, po obědě, usne celkem bez problémů, ale za necelou hodinu se zase vzbudí ale potřebuje ještě uspat. Ráda bych kdyby někdo reagoval zda to má stejně či podobně, i tu radu nakonec oceníme. Díky

No, syn má dva a půl roku a pořád se budí tak dvakrát za noc a to už si tleskám, že konečně spí lépe 😀 ale je schopný se třeba vzbudit v jednu ráno a jsme dvě hodiny vzhůru, protože se mu prostě nechce spát. Nebo se budí, řve a já musím s ním ležet, někdy řve ale přijde sám do ložnice, ale ani to není záruka že bude spát klidně. Zkoušela jsem uklidňující koupele, olejíčky, sirup na spaní,..nic nepomáhalo, vzdala jsem to a prostě se to nějak snažím přežít 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
25.1.22 21:38

@Meggiska tak to jsem ráda že v tom nejsme sami 😁 asi lepší se s tím smířit že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
25.1.22 22:26
@Gabak píše:
@Meggiska tak to jsem ráda že v tom nejsme sami 😁 asi lepší se s tím smířit že?

Všichni mi furt říkali „to je jen období, to za chvíli přejde..je to miminko, ty blbě spí, je kojeny, to se častěji budí, začal chodit, tak to v noci prožívá,..“ takže tyhle kecy už pouštím jedním uchem tam, druhým ven a po tom, co mi dětská doktorka řekla, že některé děti prostě mají horší spánek déle, tak už jsem to vzdala 😂 starší syn začal celou noc spát až ve 4 letech, no tak mým světlem na konci tunelu je překlenutí ještě roka a půl a pak se třeba vyspime 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
26.1.22 12:39

@Meggiska tak to si teda ještě počkám 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
26.1.22 15:11
@Gabak píše: