Nebaví se se mnou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 20:44
Nebaví se se mnou

Jak se vyrovnat se ztrátou kamarádky? Udělala jsem něco za co se na mě zlobí. Už jsem se jí omluvila, ale ona je stále naštvaná. A myslím si, že už mi neodpustí. Ne, že by to byla taková sviňárna, myslím, že hodně lidí by tak nereagovalo a někdo by mi nadal do kr*vy a druhý den už to neřešil. Ale ona je dost urážlivá. A já jsem ten typ člověka, který chce být se všemi zadobře.
Moc mě to mrzí a mám celý den stažený žaludek. Co mám dělat?

Reakce:
Celeste97
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 27.04.18 20:49

Nech jí čas. Ozvi se jí třeba za týden, jestli nechce zajít na kafe, znovu se jí omluv že tě to mrzí. A uvidíš. Pokud to není vyloženě sviňárna tak by to mohla překousnout ;)

MartinaIrena
Extra třída :D 10641 příspěvků 27.04.18 21:03

K tomu, ze se snazis byt se vsemi zadobre, bych se rada podelila o svoji zivotni zkusenost. Odpovida zhruba tomuto citatu: Neporadim vam recept na uspech, ale reknu vam recept na zaruceny neuspech. Snazte se v zivote zavdecit vsem!

violass
Kecalka 243 příspěvků 27.04.18 21:25
Zz

Nedělat nic, taky jsme se z dlouhodobou kamarádkou rozešli, kvuli nedorozumění, teda víme o sobě přes soc sítě. Ale nic vic. Mě to mrzí moc, ale to je život.

sediza
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 27.04.18 21:31

A jde to nejak odčinit?

Jana206
Nadpozemská drbna 27029 příspěvků 27.04.18 21:42
@MartinaIrena píše:
K tomu, ze se snazis byt se vsemi zadobre, bych se rada podelila o svoji zivotni zkusenost. Odpovida zhruba tomuto citatu: Neporadim vam recept na uspech, ale reknu vam recept na zaruceny neuspech. Snazte se v zivote zavdecit vsem!

Jak krutě pravdivé :( Taky mám podobné zkušenosti, snažím se z toho poučit, ale jde to ztuha :mrgreen: Nejhorší je chtít se zavdecit všem.

Jana206
Nadpozemská drbna 27029 příspěvků 27.04.18 21:43

Svinarna znamená schvalnost? Pokud by byla umyslna, chápu, ze se to tezko odpouští. V tom případě je potreba čas.

Uživatel je onlineSerpentini
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 28.04.18 01:02

Jsi anonymní, tak můžeš napsat cos jí provedla, jen vynech podrobnosti. Jinak mně v životě udělaly sviňárnu tři kamarádky, první mi lhala, tvrdila třeba že nějaký konkrétní den nemá čas, že bude do večera v práci a potom dala na Facebook že je ten den na Mácháči, když se to lhaní opakovalo tak jsem jí v klidu řekla, ať mi říká věci tak jak jsou a nelže mi. Byla to prkotina, ale vybouchla a dva roky jsme se nebavily, potom jsem přilezla a dneska už zase normálně komunikujeme. :srdce: Druhá mě shazovala před lidmi, třeba se mi před cizími lidmi vysmála že nerozumím počítačům, že nemám ráda Vánoce (podotýkám že v té době už jsem za sebou měla druhé kdy jsem byla úplně sama, pár přátel mi na Štědrý večer poslalo esemesku ale jinak svátky trávili s rodinou, což je absolutně v pořádku, ale o to smutněji mi bylo), před skupinkou deseti přátel třeba začala řešit že mám malá prsa (mám podváhu a prsa C, za mě i okolí v pohodě) a jestli jsem nepřemýšlela o zvětšení. Nebo se před ní můj kamarád o něčem prokecl a ona to rozkecala všude a ještě se to rozkocání pokusila hodit na někoho úplně jiného. A pokoušela se mi přebrat i bývalého i současného přítele. Naštvaná na ní nejsem, celkem se tím bavím, jen už jí neříkám nic osobního, nepovažuji jí za kamarádku ale známou a značně jsem omezila styk :lol: A ta třetí… mám nějaké zdravotní problémy, běhám kvůli tomu pořád po doktorech, je to dost bolestivé onemocnění a bohužel příznaky před lidmi neschovám. A ke mně se doneslo, že jí to přijde jako hrozná sranda a před dalšími lidmi se mi kvůli tomu za zády směje. Měla jsem to potvrzené z více spolehlivých zdrojů a i přede mnou měla občas zcestné narážky na projevy mé nemoci, jen jsem to nechtěla vidět a secvaklo mi to až potom. Okamžitě jsem přerušila veškerý kontakt, i když mi potom psala a prosila ať jí odepíšu. Už jí nikdy nechci vidět :?

Černá vdova
Extra třída :D 12258 příspěvků 28.04.18 16:24
@Anonymní píše:
Jak se vyrovnat se ztrátou kamarádky? Udělala jsem něco za co se na mě zlobí. Už jsem se jí omluvila, ale ona je stále naštvaná. A myslím si, že už mi neodpustí. Ne, že by to byla taková sviňárna, myslím, že hodně lidí by tak nereagovalo a někdo by mi nadal do kr*vy a druhý den už to neřešil. Ale ona je dost urážlivá. A já jsem ten typ člověka, který chce být se všemi zadobře.
Moc mě to mrzí a mám celý den stažený žaludek. Co mám dělat?

Budeš muset počkat, jestli ti to odpustí a začne znovu komunikovat. Pokud nezačne, tak se pouč z toho, jak ses špatně zachovala a příště už to nikomu nedělej. :nevim: Každý může udělat chybu a člověka, který by mi nechtěl odpustit, bych už ve svém životě nechtěla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >

Praha jede! V prestižním průzkumu strčila do kapsy Lublaň, Budapešť i Bratislavu

Česko v mezinárodní konkurenci opět zabodovalo. Městem s nejlepší kvalitou... číst dále >