Reklama

Nebaví se se mnou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 20:44
Nebaví se se mnou

Jak se vyrovnat se ztrátou kamarádky? Udělala jsem něco za co se na mě zlobí. Už jsem se jí omluvila, ale ona je stále naštvaná. A myslím si, že už mi neodpustí. Ne, že by to byla taková sviňárna, myslím, že hodně lidí by tak nereagovalo a někdo by mi nadal do kr*vy a druhý den už to neřešil. Ale ona je dost urážlivá. A já jsem ten typ člověka, který chce být se všemi zadobře.
Moc mě to mrzí a mám celý den stažený žaludek. Co mám dělat?

Reklama

Reakce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 27.04.18 20:49

Nech jí čas. Ozvi se jí třeba za týden, jestli nechce zajít na kafe, znovu se jí omluv že tě to mrzí. A uvidíš. Pokud to není vyloženě sviňárna tak by to mohla překousnout ;)

MartinaIrena
Echt Kelišová 9964 příspěvků 27.04.18 21:03

K tomu, ze se snazis byt se vsemi zadobre, bych se rada podelila o svoji zivotni zkusenost. Odpovida zhruba tomuto citatu: Neporadim vam recept na uspech, ale reknu vam recept na zaruceny neuspech. Snazte se v zivote zavdecit vsem!

violass
Kecalka 203 příspěvků 27.04.18 21:25
Zz

Nedělat nic, taky jsme se z dlouhodobou kamarádkou rozešli, kvuli nedorozumění, teda víme o sobě přes soc sítě. Ale nic vic. Mě to mrzí moc, ale to je život.

sediza
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 27.04.18 21:31

A jde to nejak odčinit?

Jana206
Nadpozemská drbna 26291 příspěvků 27.04.18 21:42
@MartinaIrena píše:
K tomu, ze se snazis byt se vsemi zadobre, bych se rada podelila o svoji zivotni zkusenost. Odpovida zhruba tomuto citatu: Neporadim vam recept na uspech, ale reknu vam recept na zaruceny neuspech. Snazte se v zivote zavdecit vsem!

Jak krutě pravdivé :( Taky mám podobné zkušenosti, snažím se z toho poučit, ale jde to ztuha :mrgreen: Nejhorší je chtít se zavdecit všem.

Jana206
Nadpozemská drbna 26291 příspěvků 27.04.18 21:43

Svinarna znamená schvalnost? Pokud by byla umyslna, chápu, ze se to tezko odpouští. V tom případě je potreba čas.

Serpentini
Kecalka 499 příspěvků 28.04.18 01:02

Jsi anonymní, tak můžeš napsat cos jí provedla, jen vynech podrobnosti. Jinak mně v životě udělaly sviňárnu tři kamarádky, první mi lhala, tvrdila třeba že nějaký konkrétní den nemá čas, že bude do večera v práci a potom dala na Facebook že je ten den na Mácháči, když se to lhaní opakovalo tak jsem jí v klidu řekla, ať mi říká věci tak jak jsou a nelže mi. Byla to prkotina, ale vybouchla a dva roky jsme se nebavily, potom jsem přilezla a dneska už zase normálně komunikujeme. :srdce: Druhá mě shazovala před lidmi, třeba se mi před cizími lidmi vysmála že nerozumím počítačům, že nemám ráda Vánoce (podotýkám že v té době už jsem za sebou měla druhé kdy jsem byla úplně sama, pár přátel mi na Štědrý večer poslalo esemesku ale jinak svátky trávili s rodinou, což je absolutně v pořádku, ale o to smutněji mi bylo), před skupinkou deseti přátel třeba začala řešit že mám malá prsa (mám podváhu a prsa C, za mě i okolí v pohodě) a jestli jsem nepřemýšlela o zvětšení. Nebo se před ní můj kamarád o něčem prokecl a ona to rozkecala všude a ještě se to rozkocání pokusila hodit na někoho úplně jiného. A pokoušela se mi přebrat i bývalého i současného přítele. Naštvaná na ní nejsem, celkem se tím bavím, jen už jí neříkám nic osobního, nepovažuji jí za kamarádku ale známou a značně jsem omezila styk :lol: A ta třetí… mám nějaké zdravotní problémy, běhám kvůli tomu pořád po doktorech, je to dost bolestivé onemocnění a bohužel příznaky před lidmi neschovám. A ke mně se doneslo, že jí to přijde jako hrozná sranda a před dalšími lidmi se mi kvůli tomu za zády směje. Měla jsem to potvrzené z více spolehlivých zdrojů a i přede mnou měla občas zcestné narážky na projevy mé nemoci, jen jsem to nechtěla vidět a secvaklo mi to až potom. Okamžitě jsem přerušila veškerý kontakt, i když mi potom psala a prosila ať jí odepíšu. Už jí nikdy nechci vidět :?

Černá vdova
Echt Kelišová 8515 příspěvků 28.04.18 16:24
@Anonymní píše:
Jak se vyrovnat se ztrátou kamarádky? Udělala jsem něco za co se na mě zlobí. Už jsem se jí omluvila, ale ona je stále naštvaná. A myslím si, že už mi neodpustí. Ne, že by to byla taková sviňárna, myslím, že hodně lidí by tak nereagovalo a někdo by mi nadal do kr*vy a druhý den už to neřešil. Ale ona je dost urážlivá. A já jsem ten typ člověka, který chce být se všemi zadobře.
Moc mě to mrzí a mám celý den stažený žaludek. Co mám dělat?

Budeš muset počkat, jestli ti to odpustí a začne znovu komunikovat. Pokud nezačne, tak se pouč z toho, jak ses špatně zachovala a příště už to nikomu nedělej. :nevim: Každý může udělat chybu a člověka, který by mi nechtěl odpustit, bych už ve svém životě nechtěla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama