Svatba ex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 21:57
Svatba ex

Zdravím, je logické vysvětlení toho, že moje bývalá s kterou nejsem asi rok je zasnoubená a mně se zdává o tom, jak se vdává? Někdy obřad, někdy věci okolo něj, někdy o jejím snoubenci ( nevím toziž kdo to je)

Reakce:

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 26.04.18 21:59
@Anonymní píše:
Zdravím, je logické vysvětlení toho, že moje bývalá s kterou nejsem asi rok je zasnoubená a mně se zdává o tom, jak se vdává? Někdy obřad, někdy věci okolo něj, někdy o jejím snoubenci ( nevím toziž kdo to je)

A dál?

Pety2
Ukecaná baba ;) 2445 příspěvků 26.04.18 22:01

Já si myslím, že pokud to byl trochu hlubší vztah, tak prostě svatba ex je vždycky trošku rána :-) Nemusíš ji zrovna milovat a žárlit, ale prostě trochu to zasáhnout může a mozek se s tou situací snaží podvědomě pomocí snů nějak vyrovnat :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 22:17

Já ji rád mám, jen je to už vše pryč a asi i žárlim, přirostla mi k srdci

Mallorka
Závislačka 3019 příspěvků 26.04.18 22:52

Příspěvek upraven 26.04.18 v 22:54

Mallorka
Závislačka 3019 příspěvků 26.04.18 22:54

Asi na ni myslíš

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >