Bývalý neví, co chce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 17:04
Bývalý neví co chce

Dobrý den, je mi 15 let a měla jsem přítele se kterým jsme se nedávno rozešli. Mezi námi to je teď hrozně matoucí, rozešli jsme se protože nevěděl co ke mě cítí, chvíli jsme byli bez sebe, nebavili se, nepsali si, prostě nic. Teď po nějaké době se spolu bavíme hrozně moc, do konce u něj spím. Když jsme spolu sami tak to vypadá vše jak ve vztahu dává mi pusu, objímá mě, chce abych u něj spala v posteli, když si tam lehnu objímá mě a říká jak mu to celé chybí. Když mu ale řeknu že ho miluji pořád mi tvrdí že neví co chce, neví jestli mě miluje, neví jestli chce vztah zpět prostě nic. To co mě překvapuje je to že žárlí, chtěla jsem jít s kamarádem ven a on začal hrozně moc žárlit. Jsem hrozně moc zmatená a nevím co dál, nebaví mě čekat jak on se rozhodne, jak by jste se zachovali vy?

Reakce:
xjuklickova
Kelišová 5270 příspěvků 26.04.18 17:22

Jejej, asi budes muset cekat, nebo kapitolu uzavřít.

Danulinka16
Závislačka 2551 příspěvků 26.04.18 17:26

JE TO VYČŮRÁNEK…

Pidlák Povidlový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 17:41
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 15 let a měla jsem přítele se kterým jsme se nedávno rozešli. Mezi námi to je teď hrozně matoucí, rozešli jsme se protože nevěděl co ke mě cítí, chvíli jsme byli bez sebe, nebavili se, nepsali si, prostě nic. Teď po nějaké době se spolu bavíme hrozně moc, do konce u něj spím. Když jsme spolu sami tak to vypadá vše jak ve vztahu dává mi pusu, objímá mě, chce abych u něj spala v posteli, když si tam lehnu objímá mě a říká jak mu to celé chybí. Když mu ale řeknu že ho miluji pořád mi tvrdí že neví co chce, neví jestli mě miluje, neví jestli chce vztah zpět prostě nic. To co mě překvapuje je to že žárlí, chtěla jsem jít s kamarádem ven a on začal hrozně moc žárlit. Jsem hrozně moc zmatená a nevím co dál, nebaví mě čekat jak on se rozhodne, jak by jste se zachovali vy?

já byl v 15 taky jelito. řekni mu, ať přijde, až bude vědět, co vlastně chce. musí se chlapec taky snažit, zřejmě Vás má jistou, nebo je prostě vychcánek

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 26.04.18 17:44

Utnula to a našla si normálního kluka.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 26.04.18 18:04

Záleží na tom, jestli víš ty, co chceš. Jestli chceš být přítelkyně, rohožka, zadní vrátka…

Paola21
Závislačka 3849 příspěvků 26.04.18 19:09

Vykašlala bych se na něj. Kluk, který neví, jestli chce se mnou vztah by mi nestál za to, abych na něj čekala.

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 26.04.18 19:17

Pokud ho máš ráda, netlač na něj. Jsou kluci, co prostě „miluji tě“ jen tak neřeknou. Ale to, že tě milují, poznáš z jejich chování, z toho, jak se s nima cítíš. To, že „neví, co chce“, bych spíš shodil na to, že ti není schopen odpovědět.

Já si třeba v patnácti ještě hrával s modýlkama a na nějaký vztahy a vázání neměl ani pomyšlení :D :D :D.

Váš příspěvek
Reklama