Bývalý neví, co chce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  26.04.18 17:04
Bývalý neví co chce

Dobrý den, je mi 15 let a měla jsem přítele se kterým jsme se nedávno rozešli. Mezi námi to je teď hrozně matoucí, rozešli jsme se protože nevěděl co ke mě cítí, chvíli jsme byli bez sebe, nebavili se, nepsali si, prostě nic. Teď po nějaké době se spolu bavíme hrozně moc, do konce u něj spím. Když jsme spolu sami tak to vypadá vše jak ve vztahu dává mi pusu, objímá mě, chce abych u něj spala v posteli, když si tam lehnu objímá mě a říká jak mu to celé chybí. Když mu ale řeknu že ho miluji pořád mi tvrdí že neví co chce, neví jestli mě miluje, neví jestli chce vztah zpět prostě nic. To co mě překvapuje je to že žárlí, chtěla jsem jít s kamarádem ven a on začal hrozně moc žárlit. Jsem hrozně moc zmatená a nevím co dál, nebaví mě čekat jak on se rozhodne, jak by jste se zachovali vy?

Reklama

Reakce:

xjuklickova
Kelišová 5061 příspěvků 2 inzeráty 26.04.18 17:22

Jejej, asi budes muset cekat, nebo kapitolu uzavřít.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2222 příspěvků 26.04.18 17:26

JE TO VYČŮRÁNEK…

Pidlák Povidlový
Kecalka 432 příspěvků 26.04.18 17:41
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 15 let a měla jsem přítele se kterým jsme se nedávno rozešli. Mezi námi to je teď hrozně matoucí, rozešli jsme se protože nevěděl co ke mě cítí, chvíli jsme byli bez sebe, nebavili se, nepsali si, prostě nic. Teď po nějaké době se spolu bavíme hrozně moc, do konce u něj spím. Když jsme spolu sami tak to vypadá vše jak ve vztahu dává mi pusu, objímá mě, chce abych u něj spala v posteli, když si tam lehnu objímá mě a říká jak mu to celé chybí. Když mu ale řeknu že ho miluji pořád mi tvrdí že neví co chce, neví jestli mě miluje, neví jestli chce vztah zpět prostě nic. To co mě překvapuje je to že žárlí, chtěla jsem jít s kamarádem ven a on začal hrozně moc žárlit. Jsem hrozně moc zmatená a nevím co dál, nebaví mě čekat jak on se rozhodne, jak by jste se zachovali vy?

já byl v 15 taky jelito. řekni mu, ať přijde, až bude vědět, co vlastně chce. musí se chlapec taky snažit, zřejmě Vás má jistou, nebo je prostě vychcánek

terinka4444
Hvězda diskuse 64999 příspěvků 26.04.18 17:44

Utnula to a našla si normálního kluka.

Helileli
Ukecaná baba ;) 2483 příspěvků 26.04.18 18:04

Záleží na tom, jestli víš ty, co chceš. Jestli chceš být přítelkyně, rohožka, zadní vrátka…

Paola21
Závislačka 3373 příspěvků 26.04.18 19:09

Vykašlala bych se na něj. Kluk, který neví, jestli chce se mnou vztah by mi nestál za to, abych na něj čekala.

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 26.04.18 19:17

Pokud ho máš ráda, netlač na něj. Jsou kluci, co prostě „miluji tě“ jen tak neřeknou. Ale to, že tě milují, poznáš z jejich chování, z toho, jak se s nima cítíš. To, že „neví, co chce“, bych spíš shodil na to, že ti není schopen odpovědět.

Já si třeba v patnácti ještě hrával s modýlkama a na nějaký vztahy a vázání neměl ani pomyšlení :D :D :D.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Články z Ona Dnes

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Pro a proti: jedináčků přibývá. Je lepší mít jedno, nebo víc dětí?

Svět se mění a zavedený standard „rodina rovná se máma, táta a dvě děti“ už... číst dále >

Reklama