Reklama

Mám ráda dítě partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kendaky
Nováček 6 příspěvků 25.04.18 15:46
Mám ráda dítě partnera

Ahoj holky, je tady spousta diskuzí na tema „Nesnáším partnerovo děti“ a napadlo mě, že by bylo fajn, aby se ozvaly i ženy, které mají rády děti svého partnera z předchozího vztahu. Ať tím podpoříme ty, které se nemohou rozhodnout, jestli do takového vztahu jít (nadávno jsem toto dilema řešila taky).
Já jsem si holčičku mého partnera oblíbila od první minuty. Mám asi výhodu, že je skvěle vychovaná a okamžitě mě přijala. Každý týden se těším až ji uvidím a také si mohu předem ověřit, jaký je můj partner skvělý otec a malé se věnuje. :-)
Tak prosím sem s vašimi pozitivními zkušenostmi. :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6219 příspěvků 25.04.18 15:52
@kendaky píše:
Ahoj holky, je tady spousta diskuzí na tema „Nesnáším partnerovo děti“ a napadlo mě, že by bylo fajn, aby se ozvaly i ženy, které mají rády děti svého partnera z předchozího vztahu. Ať tím podpoříme ty, které se nemohou rozhodnout, jestli do takového vztahu jít (nadávno jsem toto dilema řešila taky).
Já jsem si holčičku mého partnera oblíbila od první minuty. Mám asi výhodu, že je skvěle vychovaná a okamžitě mě přijala. Každý týden se těším až ji uvidím a také si mohu předem ověřit, jaký je můj partner skvělý otec a malé se věnuje. :-)
Tak prosím sem s vašimi pozitivními zkušenostmi. :-)

Je fajn tohle slyšet :palec:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 25.04.18 16:01

Taky mám ráda manželovo syny.Ted,když mám vlastní dítě, tak víc než dřív. To co jsem do nich za ty roky investovala(citově) se mi teď vrací v jejich lásce k mému dítěti. Ne že by mě nikdy nesra.. to ne, ale máme se rádi.

Theli
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 25.04.18 16:03

Konečně nějaké pozitivní téma :D Já se přidávám, také mám ráda partnerovo dítě - je to milý, hodný klučina. I on mě má rád, přijde se i sám od sebe se mnou pomazlit. Kdybych partnerovo dítě nesnášela, vztah bych brzy ukončila, nemělo by to smysl. :nevim: Jinak vždycky to idyla není, hlavně mám trochu averzi k jeho exce, ale naštěstí se to neodráží na mém vztahu s jeho dítětem.

Bábrdl
Generální žvanilka 20918 příspěvků 25.04.18 16:32
@Danulinka16 píše:
Taky mám ráda manželovo syny.Ted,když mám vlastní dítě, tak víc než dřív. To co jsem do nich za ty roky investovala(citově) se mi teď vrací v jejich lásce k mému dítěti. Ne že by mě nikdy nesra.. to ne, ale máme se rádi.

To je tak krásně řečeno :srdce:
Tys jim dala lásku a tím jsi „zařídila“ lásku pro svého syna, jejich bráchu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 16:37

To je krásné. Já jsem z těch, co manželovo dítě nesnáší. Má ho s milenkou. Nevím, jaké by to bylo, kdyby bylo už při seznámení. 7 let jsme byli bezdětní a najednou je tam cizí dítě místo našeho.

Bábrdl
Generální žvanilka 20918 příspěvků 25.04.18 16:42

@kendaky Hezké téma, ale podle mě se brzo zvrhne v „já bych ho chtěla mít ráda, ale ono je tak hrozné…“ a „to bych vás chtěla vidět, jak byste ho měly rády, když dělá to a to“

Venetia
Vesmírná mluvilka 34940 příspěvků 25.04.18 16:54
@Anonymní píše:
To je krásné. Já jsem z těch, co manželovo dítě nesnáší. Má ho s milenkou. Nevím, jaké by to bylo, kdyby bylo už při seznámení. 7 let jsme byli bezdětní a najednou je tam cizí dítě místo našeho.

tak to je priserne…ty jsi s nim potom zustala, i kdyz nemate deti?

Venetia
Vesmírná mluvilka 34940 příspěvků 25.04.18 16:55
@Bábrdl píše:
@kendaky Hezké téma, ale podle mě se brzo zvrhne v „já bych ho chtěla mít ráda, ale ono je tak hrozné…“ a „to bych vás chtěla vidět, jak byste ho měly rády, když dělá to a to“

ale ne, nebudeme vam kazit pozitivni tema :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 16:58

Mám moc ráda partnerovo dítě. Já sama mám z předchozího vztahu dítě a partnerovi se teď dítě narodilo z předchozího vztahu.

Venetia
Vesmírná mluvilka 34940 příspěvků 25.04.18 16:59
@Anonymní píše:
Mám moc ráda partnerovo dítě. Já sama mám z předchozího vztahu dítě a partnerovi se teď dítě narodilo z předchozího vztahu.

ehm? To je nejak rychle?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 17:02

@Venetia Byla jsme nejdřív milenko a po jejich rozchodu mu oznámila, že je těhotná. Zpět k ni nechtěl…malého mám moc ráda

Venetia
Vesmírná mluvilka 34940 příspěvků 25.04.18 17:18
@Anonymní píše:
@Venetia Byla jsme nejdřív milenko a po jejich rozchodu mu oznámila, že je těhotná. Zpět k ni nechtěl…malého mám moc ráda

A co ona na to..kdyz se sotva narodil…asi moc nadsena nebude

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 25.04.18 17:52
@Danulinka16 píše:
Taky mám ráda manželovo syny.Ted,když mám vlastní dítě, tak víc než dřív. To co jsem do nich za ty roky investovala(citově) se mi teď vrací v jejich lásce k mému dítěti. Ne že by mě nikdy nesra.. to ne, ale máme se rádi.

Tichá závist… Mě se,,investice,, v pr.del obrátila… Pardon za výraz, ale nijak hezky kultivovaně to říct nejde. Ale je moc hezké číst, že někde to dokáže být takto pěkné. Držím palce ať to tak u vás vydrží i do budoucna :)

Bábrdl
Generální žvanilka 20918 příspěvků 25.04.18 17:54

A už je to tady. :lol:
Teď se tady vyrojí ty trpící macechy se zákeřnými, nevděčnými, línými, chamtivými nevlastními dětmi :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama