Mám ráda dítě partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kendaky
Nováček 5 příspěvků 25.04.18 15:46
Mám ráda dítě partnera

Ahoj holky, je tady spousta diskuzí na tema „Nesnáším partnerovo děti“ a napadlo mě, že by bylo fajn, aby se ozvaly i ženy, které mají rády děti svého partnera z předchozího vztahu. Ať tím podpoříme ty, které se nemohou rozhodnout, jestli do takového vztahu jít (nadávno jsem toto dilema řešila taky).
Já jsem si holčičku mého partnera oblíbila od první minuty. Mám asi výhodu, že je skvěle vychovaná a okamžitě mě přijala. Každý týden se těším až ji uvidím a také si mohu předem ověřit, jaký je můj partner skvělý otec a malé se věnuje. :-)
Tak prosím sem s vašimi pozitivními zkušenostmi. :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 5922 příspěvků 25.04.18 15:52
@kendaky píše:
Ahoj holky, je tady spousta diskuzí na tema „Nesnáším partnerovo děti“ a napadlo mě, že by bylo fajn, aby se ozvaly i ženy, které mají rády děti svého partnera z předchozího vztahu. Ať tím podpoříme ty, které se nemohou rozhodnout, jestli do takového vztahu jít (nadávno jsem toto dilema řešila taky).
Já jsem si holčičku mého partnera oblíbila od první minuty. Mám asi výhodu, že je skvěle vychovaná a okamžitě mě přijala. Každý týden se těším až ji uvidím a také si mohu předem ověřit, jaký je můj partner skvělý otec a malé se věnuje. :-)
Tak prosím sem s vašimi pozitivními zkušenostmi. :-)

Je fajn tohle slyšet :palec:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2222 příspěvků 25.04.18 16:01

Taky mám ráda manželovo syny.Ted,když mám vlastní dítě, tak víc než dřív. To co jsem do nich za ty roky investovala(citově) se mi teď vrací v jejich lásce k mému dítěti. Ne že by mě nikdy nesra.. to ne, ale máme se rádi.

Theli
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 25.04.18 16:03

Konečně nějaké pozitivní téma :D Já se přidávám, také mám ráda partnerovo dítě - je to milý, hodný klučina. I on mě má rád, přijde se i sám od sebe se mnou pomazlit. Kdybych partnerovo dítě nesnášela, vztah bych brzy ukončila, nemělo by to smysl. :nevim: Jinak vždycky to idyla není, hlavně mám trochu averzi k jeho exce, ale naštěstí se to neodráží na mém vztahu s jeho dítětem.

Bábrdl
Generální žvanilka 20308 příspěvků 25.04.18 16:32
@Danulinka16 píše:
Taky mám ráda manželovo syny.Ted,když mám vlastní dítě, tak víc než dřív. To co jsem do nich za ty roky investovala(citově) se mi teď vrací v jejich lásce k mému dítěti. Ne že by mě nikdy nesra.. to ne, ale máme se rádi.

To je tak krásně řečeno :srdce:
Tys jim dala lásku a tím jsi „zařídila“ lásku pro svého syna, jejich bráchu.

Anonymní  25.04.18 16:37

To je krásné. Já jsem z těch, co manželovo dítě nesnáší. Má ho s milenkou. Nevím, jaké by to bylo, kdyby bylo už při seznámení. 7 let jsme byli bezdětní a najednou je tam cizí dítě místo našeho.

Bábrdl
Generální žvanilka 20308 příspěvků 25.04.18 16:42

@kendaky Hezké téma, ale podle mě se brzo zvrhne v „já bych ho chtěla mít ráda, ale ono je tak hrozné…“ a „to bych vás chtěla vidět, jak byste ho měly rády, když dělá to a to“

Venetia
Vesmírná mluvilka 32969 příspěvků 25.04.18 16:54
@Anonymní píše:
To je krásné. Já jsem z těch, co manželovo dítě nesnáší. Má ho s milenkou. Nevím, jaké by to bylo, kdyby bylo už při seznámení. 7 let jsme byli bezdětní a najednou je tam cizí dítě místo našeho.

tak to je priserne…ty jsi s nim potom zustala, i kdyz nemate deti?

Venetia
Vesmírná mluvilka 32969 příspěvků 25.04.18 16:55
@Bábrdl píše:
@kendaky Hezké téma, ale podle mě se brzo zvrhne v „já bych ho chtěla mít ráda, ale ono je tak hrozné…“ a „to bych vás chtěla vidět, jak byste ho měly rády, když dělá to a to“

ale ne, nebudeme vam kazit pozitivni tema :D

Anonymní  25.04.18 16:58

Mám moc ráda partnerovo dítě. Já sama mám z předchozího vztahu dítě a partnerovi se teď dítě narodilo z předchozího vztahu.

Venetia
Vesmírná mluvilka 32969 příspěvků 25.04.18 16:59
@Anonymní píše:
Mám moc ráda partnerovo dítě. Já sama mám z předchozího vztahu dítě a partnerovi se teď dítě narodilo z předchozího vztahu.

ehm? To je nejak rychle?

Anonymní  25.04.18 17:02

@Venetia Byla jsme nejdřív milenko a po jejich rozchodu mu oznámila, že je těhotná. Zpět k ni nechtěl…malého mám moc ráda

Venetia
Vesmírná mluvilka 32969 příspěvků 25.04.18 17:18
@Anonymní píše:
@Venetia Byla jsme nejdřív milenko a po jejich rozchodu mu oznámila, že je těhotná. Zpět k ni nechtěl…malého mám moc ráda

A co ona na to..kdyz se sotva narodil…asi moc nadsena nebude

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 25.04.18 17:52
@Danulinka16 píše:
Taky mám ráda manželovo syny.Ted,když mám vlastní dítě, tak víc než dřív. To co jsem do nich za ty roky investovala(citově) se mi teď vrací v jejich lásce k mému dítěti. Ne že by mě nikdy nesra.. to ne, ale máme se rádi.

Tichá závist… Mě se,,investice,, v pr.del obrátila… Pardon za výraz, ale nijak hezky kultivovaně to říct nejde. Ale je moc hezké číst, že někde to dokáže být takto pěkné. Držím palce ať to tak u vás vydrží i do budoucna :)

Bábrdl
Generální žvanilka 20308 příspěvků 25.04.18 17:54

A už je to tady. :lol:
Teď se tady vyrojí ty trpící macechy se zákeřnými, nevděčnými, línými, chamtivými nevlastními dětmi :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama