Reklama

Mateřství mi opravdu svědčí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 25.04.18 05:04
Mateřství mi opravdu svědčí

Už delší dobu přemýšlím nad tím, že nemám žádný problém :-D samozřejmě že se mi v životě nedějí jen radostné věci, ale když je zrovna zle, zůstávám pořád vnitřně v naprosté pohodě, cítím, že se to muselo odehrát a beru si z toho poučení. Cítím že na všechno najdu odpověď sama v sobe.. Dřív jsem to tak neměla, problémy jsem potřebovala proresit a tím téměř vždy i nafouknout, a pak jsem z toho byla vždycky nějaký čas zdrbla. Prostě klasika… A najednou, jak kdybych dosáhla stavu naproste blaženosti. Podotýkám že cíleně nemedituji, necvicim jogu, ani nezkousim žádné výzvy :-D prostě to přišlo samo… Pozvolna po pár tydnech po porodu. A drží se mě to. Máte to někdo taky tak? Jak dlouho tato blaženost asi vydrží? :-D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jareach
Kecalka 102 příspěvků 25.04.18 05:45

Těžko říct. Do prvního zubu, do období vzdoru? :) Každopádně si toho važ. Často to bývá na začátku spíš stres, zvláště u prvního dítka.

kve-tinka
Závislačka 4343 příspěvků 25.04.18 06:05

Hormony, dělají své. :lol: :mrgreen: i v tom dobrém slova smyslu umí pracovat. Přeji co nejdelší tenhle stav. ;)

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 25.04.18 06:05

@Jareach to je právě to. Už jsme pár problémů podobnych zubu měli, ale z nějakého důvodu to najednou nevidím jako problém ale věc která se má proste stát :-D ale je toho víc.. i partnera najednou miluju takového jaký je, předtím jsem, i když jsem se tomu bránila, na něm viděla chyby a štvali mě, teď ne… Jediné co mě trápí, že lidé kolem mě třeba zbytečně řeší něco co nemusí, přála bych si, aby se taky tak uvolnili. No buď jsem se zbláznila, nebo opravdu pracují poporodní hormony :-D

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 25.04.18 06:22

Hormony

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 25.04.18 06:37

Hormony. To přejde..

jaanulkaa
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 25.04.18 07:06

A třeba ne…třeba to nepřejde… :dance:
Taky mám pocit, že jsem si mateřstvím spoustu věcí prerovnala a je to setrvalej stav…a obecne jsem mnohem klidnější, šťastnější atd…a zároveň pokornejsi, takže me banality okolí tolik nerozciluji a koukám na to jinak…
I když ted mam par týdnů do druhého porodu, možná pak začnu mluvit jinak… :mrgreen:

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 25.04.18 07:12

U prvního dítěte jsem to taky tak měla. Byla jsem nadupaná hormonama, pořád jsem se usmívala, byla jsem jak sjetá nějako drogou láskyplnosti a dobré nálady :lol: Kdy to přešlo? Tak to fakt nevím, ale potřebovala bych si občas zase dát malou dávku :lol:

Chawa
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 25.04.18 07:15

Mela jsem to tak i v sestinedeli. Vydrzelo to asi 1,5 roku. Holt, hormony…

belladonna
Ukecaná baba ;) 2445 příspěvků 25.04.18 07:20

Já spíš po porodu asi půl roku pociťovala během dne třeba 5× návaly štěstí, pocit štěstí prostě. (Taky tedy návaly pláče). Po půl roce už tedy nic z toho. Ale třeba ti to zůstane, uvidíš.

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 25.04.18 07:46
@Malinkydablik píše:
Už delší dobu přemýšlím nad tím, že nemám žádný problém :-D samozřejmě že se mi v životě nedějí jen radostné věci, ale když je zrovna zle, zůstávám pořád vnitřně v naprosté pohodě, cítím, že se to muselo odehrát a beru si z toho poučení. Cítím že na všechno najdu odpověď sama v sobe.. Dřív jsem to tak neměla, problémy jsem potřebovala proresit a tím téměř vždy i nafouknout, a pak jsem z toho byla vždycky nějaký čas zdrbla. Prostě klasika… A najednou, jak kdybych dosáhla stavu naproste blaženosti. Podotýkám že cíleně nemedituji, necvicim jogu, ani nezkousim žádné výzvy :-D prostě to přišlo samo… Pozvolna po pár tydnech po porodu. A drží se mě to. Máte to někdo taky tak? Jak dlouho tato blaženost asi vydrží? :-D

Nevydrzi to vecne, ale preji Ti aby to tak zustalo co nejdyl.

Marcam
Závislačka 4887 příspěvků 25.04.18 08:08

Nástup do práce to jistí.

Elishka1
Závislačka 2573 příspěvků 25.04.18 08:36

To me teda nepotkalo a dost me to mrzí, jak to tak ctu ;)

Angana
Stálice 80 příspěvků 25.04.18 08:47

Ja to mam uz ted behem tehotenstvi. Driv jsem byvala hysterka, ted jsem nejvyrovnanejsi clovek na svete :lol: je pravda, ze to citim skutecne uvnitr sebe, tu vyrovnanost. Tak snad to vydrzi opravdu co nejdele :) je to krasne.

Daenerys91
Kecalka 339 příspěvků 1 inzerát 25.04.18 08:58

Tak to fakt neznám… Jednak mi mateřství z jakéhosi neznámého důvodu srazilo sebevědomí a jednak se ze mě stal nervák. Tu vyrovnanost a zenový klid ti můžu jen tiše závidět :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama